Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Namuose kurdami prabangą nebūtinai turime išleisti dideles pinigų sumas. Tai parodo ir dizainerės Brigitos Dikevičės sukurtas interjeras nedidelės kvadratūros bute. Būstas dvelkia prabanga ir iš pažiūros gali atrodyti, kad jam sukurti buvo išleistos didelės sumos pinigų, tačiau taip nėra.

Namuose kurdami prabangą nebūtinai turime išleisti dideles pinigų sumas. Tai parodo ir dizainerės Brigitos Dikevičės sukurtas interjeras nedidelės kvadratūros bute. Būstas dvelkia prabanga ir iš pažiūros gali atrodyti, kad jam sukurti buvo išleistos didelės sumos pinigų, tačiau taip nėra.

REKLAMA

Kaip dizainerei pavyko tai įgyvendinti, domėjosi TV3 televizijos laida „Penkių žvaigždučių būstas“.

Šio buto interjerui sukurti buvo skirtas ribotas biudžetas, todėl dizainerė B. Dikevičė negalėjo viršyti nurodytos sumos.

Paklausta, kaip jai pavyko sukurti iš pažiūros prabangų interjerą, tačiau neišleidžiant daug, dizainerė sako, kad svarbiausia yra nusistatyti prioritetus. Pirmuoju prioritetu tapo ąžuolinio parketo grindys, kurios ne tik atrodo prabangiai, bet yra ir ilgaamžės.

REKLAMA

„Taip pat investavau į kokybiškas plyteles, į kokybišką apšvietimą – į tokias vietas, kurių tikrai nesinorės patobulinti. O pataupiau baldinėms plokštėms, aksesuarams“, – pasakojo „Namie geriausia“ įkūrėja, dizainerė B. Dikevičė.

Anot dizainerės, galima taupyti dalykams, kuriuos nėra sudėtinga pakeisti.

„Pakankamai nesudėtinga atnaujinti tam tikrus baldus, kadangi jie yra santykinai nedidelė investicija, o tas, kas jau yra apdailos dalis, tai pakankamai būtų sudėtinga tą padaryti, nes tai vėlgi yra meistrų samdymas, dulkės statybinės ir daug pakankamai tokio papildomo vargo“, – teigė B. Dikevičė.

Šiame bute B. Dikevičės tikslas buvo sukurti prabangą. Tokį pojūtį moteriai tikrai pavyko sukurti, tačiau ji pripažįsta, kad tikrai bute yra vietų, kuriose ji pataupė.

„Pavyzdžiui, tos pačios virtuvinės baldinės plokštės – jos yra pakankamai vidutinės kokybės. <...> Fasadams naudotos paprastos laminuotos plokštės, priėjus arčiau matosi, kad tai yra užlaminuota kraštinė.

REKLAMA
REKLAMA

O didžiausias sutaupymas buvo ties stalviršiu, nes rinkausi taip pat pigų, paprastą stalviršį, kurio vidinis užildas yra iš drožlių, dėl to plautuvę galiu klijuoti tik iš viršaus. Turint neribotą biudžetą tikrai siūlyčiau investuoti į kokybišką galbūt akmenį, kur tu plautuvę galėtum paklijuoti iš apačios“, – tikino dizainerė.

Pasak B. Dikevičės, šiame bute prabangą kuria veliūrinis audinys, kuris yra panaudotas tiek užuolaidoms, tiek minkštiesiems baldams, taip ir aukso detalės, kurių apstu visame bute.

Tiesa, dizainerė tikina, kad kuriant interjerą svarbiausia namus įsirengti taip, kad viskas tarnautų santykinai ilgą laiką.

„Aš tą taupymą ir suprantu, kad tu nemoki du kartus. Tu jau geriau į tam tikrus dalykus investuoji vieną kartą ir tai tau tarnauja tikrai santykinai ilgą laiką. Ir nereikia po kelerių metų galvoti apie pakeitimą, to daikto išmetimą“, – aiškino B. Dikevičė.

Net ir neturint didelio biudžeto galima įsirengti jaukius ir prabanga dvelkiančius namus. Anot B. Dikevičės, svarbiausia nusistatyti prioritetus.

REKLAMA
REKLAMA

„Nusistatyti aiškius savo prioritetus ir investuoti daugiausia į tas vietas, kurių nesinorės keisti po kelerių metų – grindis, plyteles, tam tikrus apdailos elementus, kurių paskui nelupsime ir nekeisime naujais. Tai turint šiuos prioritetus tikrai galima sutilpti į norimą biudžetą arba tiesiog nenusipirkti visko iškart, o palaipsniui pasiekti to rezultato“, – patarė dizainerė.

Daugiau patarimų ir visą buto interjerą pamatykite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 11 val. per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų