Rašyti komentarą...
Nebeturi ar is vis neturejo savito
Nebeturi ar is vis neturejo savito
skonio tvarkant interjerus, aplinkas ir t. t. Visur beskonybe ir baisus nuprastejimas. Ka parodo sostines bruzgynai, aplinkos apzeldintojai, supratimas O.
Tikrai nematau jokios prabangos.
Tikrai nematau jokios prabangos.
Totalus kica. Minimalistinis stilius, t.y. lentu kruva is "Ikea". Kaip viesbutis. Nei dienos negyvenciau tokiose patalpose- vien lentos ir eilines uzuolaidos. Gal dizaineris nekaltas, jei nera pinigu, tai ka jis turi daryti.O jei toks supratimas, tai nedovanotina.
kitaip nepavadinsi.Skandinaviskas minimalistinis stilius, tai - "lentu kruva". Atrodo skurdiskai, arba neismaneliskai. Baldai - vienkartiniai. Baisu.
nepavadinčiau prabanga - man kaip tik visiškas kičas tos ale aukso rankenėlės ir visur kur tik įmanoma intarpai tipo auksiniai
rašiau,bet kažkur dingo.pakartosiu-beidėjinis ,išsidirbinėjimas,ką moku viską ir kraunu.sausa nuobodu,kaip visur dabar,nėra minties ,,kas aplamai yra gyvenamoji aplinka,, sprendimą priskirčiau prie TIPINIŲ, bedvasių, savo studentei rašyčiau max 6 balus,o tai turėtų priversti savimi patenkintą dizaineę susimąstyti,jei įmanoma.Dabar pilna veiklių architektų,dizaine.rių vidutinybių,o kur mąstymas...
@tomas Sorry uždėjau pikta veiduką netyčia, bet tau 100% pritariu čia šūdas tie straipsniai
Keistas prabangos supratimas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų