DIENOS PJŪVIS. Puidoko skandalas su STT agentais: kaip sureaguos Seimas?

Trečiadienį Seimo narys Mindaugas Puidokas pareiškė patyręs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų smurtą savo kabinete Seime. STT praneša, kad M. Puidoko padėjėjas įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu. Teigiama, kad jis siūlė 50 tūkst. eurų kyšį Seimo nariui Matui Maldeikiui. Kaip į šią situaciją sureaguos Seimas?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualijų laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Seimo nare Agne Širinskiene.

Portalas tv3.lt primena, kad apie patirtą smurtą M. Puidokas pranešė Seimo plenarinio posėdžio metu. 

„Įvyko precedento neturintis atvejis Lietuvos parlamentarizmo istorijoje. Savo kabinete buvo prieš mane smurtaujama STT agentų, buvau smaugiamas, suplėšė, reiškiasi, rūbus, be jokio statuso, reiškia, pagal jų nutartis, nes nesu nei liudininkas, nei įtariamasis. 

Iš manęs buvo atimti asmeniniai daiktai jėga. Buvau iki kraujo... ir rankos sudraskytos. Trūko oro. Aš sakiau, kad drūstu, trūksta oro, vis tiek mane smaugė ir savo veiksmų nenutraukė. Tikrai tokie dalykai Seime neturėtų vykti“, – per Seimo plenarinį posėdį ketvirtadienį sakė M. Puidokas.

Jo teigimu, tai susidorojimas su juo dėl jo politinės veiklos.

Savo ruožtu STT pranešė, kad M. Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu. Ikiteisminį tyrimą STT skelbia pradėję po Seimo nario Mato Maldeikio pranešimo apie bandymą jį papirkti.

Tuo metu Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų parlamentaras Matas Maldeikis sako, kad 50 tūkst. eurų kyšis jam buvo pasiūlytas apytiksliai prieš mėnesį ir tuomet jis kreipėsi į teisėsaugos pareigūnus.

Plačiau apie šią situaciją skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
R
Raimis
2021-06-10 13:45:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau užvaldė pinigai . Nieko naujo
Atsakyti
0

N
Na va
2021-06-10 13:58:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Men tai naglėja. Šlovė Lietuvos Lukašenschizmui.
Atsakyti
0

L
Lietuvė
2021-06-10 14:14:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maldeikį lauk iš seimo,tokiems seime ne vieta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų