Bidenas susižalojo žaisdamas su šunimis: iki inauguracijos turėtų pasveikti

Išrinktasis prezidentas Joe Bidenas susižalojo žaisdamas su šunimi. Medikai sako, kad jam teks nešioti įtvarą, tačiau trauma nėra sunki, tad iki sausį numatytos prezidento inauguracijos J. Bidenas turėtų pasveikti.

Majoras – vienas iš dviejų išrinktojo prezidento Joe Bideno keturkojų, kurį jis prieš pora metų paėmė iš gyvūnų prieglaudos. Tačiau su savo šunimis žaisti mėgstančio 78-erių J. Bideno savaitgalį aptemdė trauma. Šeštadienį, žaisdamas su vokiečių aviganiu Majoru, J. Bidenas paslydo – skilo pėdos kaulas.

Niujorke pas gydytojus po vizito paaiškėjo, kad išrinktajam prezidentui kelias savaites teks nešioti ortopedinį įtvarą.

Beje, Majoras taps pirmuoju iš prieglaudos paimtu šunimi, apsigyvenusiu Baltuosiuose rūmuose. Jam kompaniją palaikys dar vienas vokiečių aviganis Čempionas.

Tuo tarpu Donaldas Trumpas, kuris savaitgalį Baltuosiuose rūmuose leido su anūkais, palinkėjo J. Bidenui kuo greičiau pasveikti. Visgi D. Trumpas J. Bideno pergalės ir toliau nepripažįsta, taip pat neatsisako teiginių apie suklastotus rinkimus.

Nepaisant to, pirmą kartą po pergalės lapkritį vykusiuose rinkimuose J. Bidenas šiandien susipažins su kasdien valstybės vadovui pateikiama svarbiausių įvykių ataskaita, kurią parengia žvalgybos tarnybos ir kurioje įvardijamos pagrindinės grėsmės bei pateikiami žvalgybos duomenys.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-11-30 22:04:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Subinkalauli Svarbiausia, kad nesulauzytu.
Atsakyti
0

O
O
2020-11-30 23:45:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam kas antrą sakinį kartoti, kad jis išrinktasis prezidentas? Tai reiškia priešingai. Pigus triukas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų