JAV prezidentas Bidenas susižeidė koją

Išrinktajam JAV prezidentui Joe Bidenui paslydus skilo kojos kaulas, todėl 78 metų politikas tikriausiai turės nešioti ortopedinį įtvarą, sekmadienį pranešė jo komanda.

Kaip pranešama, J. Bidenas traumą patyrė šeštadienį žaisdamas su savo šunimi Meidžoru – vienu iš dviejų jo auginamų vokiečių aviganių.

J. Bidenas sausį taps seniausias JAV prezidento postą kada nors užėmęs asmuo.

Išrinktojo prezidento asmeninis gydytojas Kevinas O'Connoras iš pradžių sakė, kad rentgenograma neparodė „akivaizdaus skilimo“, bet pridūrė, kad reikės atlikti papildomą kompiuterinę tomografiją.

Pastarasis tyrimas „patvirtino, kad esama plonyčių kaip plaukas skilimų... pėdos vidurinėje dalyje“, sakoma J. Bideno biuro paskelbtame pranešime.

Gydytojas pridūrė, kad buvusiam viceprezidentui, laimėjusiam prieš prezidentą Donaldą Trumpą per lapkričio 3-ąją vykusius rinkimus, „tikriausiai reikės kelias savaites dėvėti įtvarą“.

Tiek J. Bidenas, tiek D. Trumpas yra vyresni kaip 70 metų, tad amžiaus veiksnys buvo vienas iš opių klausimų per prezidentines varžybas, nors jį dažnai nustelbdavo svarbesni reikalai, tokia kaip COVID-19 pandemija.

Dėl D. Trumpo sveikatos susirūpinimas buvo padidėjęs, kai prezidentas užsikrėtė koronavirusu, bet jis greitai grįžo į rinkimų kampaniją po terapijos priemonių, įskaitant gydymą eksperimentiniu antikūnų preparatu.

D. Trumpas, garsėjantis savąja užkrato baime, buvo pirmasis per ilgiau kaip šimtmetį JAV prezidentas, nelaikęs jokio šuns.

Bidenų šeima Meidžorą paėmė iš prieglaudos 2018 metais, o kitas šuo Čampas su šeima gyvena nuo 2008 metų.

J. Bideno atstovai sakė, kad Meidžoras bus pirmasis iš prieglaudos paimtas šuo, kada nors apsigyvensiantis Baltuosiuose rūmuose.


Rašyti komentarą...
W
WC
2020-11-30 09:59:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
sitas tipas svieziu bulviu nesulauks. o bendrai tai 70 metu senio protelis lygus setynmecio. rusai su kitaicais sokineja is dziaugsmo...
Atsakyti
-1

P
Petras
2020-11-30 10:25:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsises Baltuosiuose Rumouse i prezidento kresla ir sulauzys subinkauli.
Atsakyti
-1

A
As
2020-11-30 08:26:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
vistiek nesuprantu. 78 metų prezidentas! Su visa pagarba. Kodėl tai vyksta?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų