Niujorke – beveik šimtmetį gyvuojanti tradicija: įvyko Padėkos dienos paradas

Niujorke – tradicinis , beveik šimtmetį gyvuojantis Padėkos dienos paradas. Tiesa, šiemet jo dalyviai žmones džiugino tik iš anapus ekrano. Įspūdingas renginys lankytojams atvertas nebuvo.

Niujorke jau kone šimtmetį vykstantis, tradicinis Padėkos dienos paradas šiemet visai kitoks. Didelės minios žmonių pasidžiaugti švente čia nesuplūdo. Šįkart trijų valandų paradą jiems teko žiūrėti per televiziją.

Visgi spalvų ir geros nuotaikos čia netrūko – Niujorko padangę papuošė spalvingi, milžiniški balionai, gatvėmis žygiavo muzikos ansambliai.

Pasirodymus rengė Brodvėjaus artistai ir net tokios garsenybės kaip Dolly Parton. Beje, paaiškėjo, kad ji paaukojo milijoną dolerių koronaviruso tyrimams, kuriuos atliko ir sėkmingus rezultatus parodė farmacijos milžinė „Moderna“.

Visgi net su griežtais pandemijos suvaržymais šis paradas praskaidrino nuotaiką mieste, kuriame šiemet dėl COVID-19 buvo atšaukti beveik visi didesnio masto renginiai, tarp jų kasmetiniai Šv. Patriko ir Puerto Riko dienų paradai, taip pat Niujorko LGBT eitynės.

Amerikiečius padėkos dienos proga pasveikino ir išrinktasis prezidentas Joe Bidenas su žmona Jill. Inauguracijos laukiantis prezidentas atskleidė, kad šiemet, kaip ir dauguma amerikiečių, atsisakė tradicijos švęsti dideliame šeimos rate.

„Žinau, kad dauguma mūsų ne taip įsivaizdavome šventes, tačiau sprendimas likti namuose – dovana, kurią dovanojame vieni kitiems, kad išgelbėtume gyvybes. Tai kiekvienos mūsų šeimos asmeninė auka, bet kartu tai auka ir dėl šalies, įrodymas, kad mes rūpinamės vieni kitais“, – sako išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas.

Visgi nepaisant šalį drebinančios antros koronaviruso bangos ir rekomendacijų likti namuose, šventinėmis dienomis į keliones lėktuvais leidosi maždaug 6 milijonai amerikiečių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų