TV3 Žinios. Praėjus metams, kaip pasaulis kovoja su Covid-19, tyrėjai išsiaiškina vis daugiau įdomybių

Pasauliui jau metus kovojant su koronavirusu, apie jį sužinome vis daugiau įdomybių. Štai Italijos tyrėjai išsiaiškino, kad jų šalyje koronavirusu jauna moteris sirgo dar 2019-ųjų lapkritį. O Amerikoje pirmą kartą fiksuotas didžiųjų beždžionių užsikrėtimas koronavirusu nuo žmonių.

Milano universiteto mokslininkai, tirdami duomenis, jog užsikrėtimą koronavirusu kartais gali išduoti tik odos susirgimas – netikėtai koronavirusą aptiko dar užpernai lapkritį paimtuose jaunos, 25-erių Italijos sostinės gyventojos odos mėginiuose. Tarptautinės mokslininkų komandos atradimas išspausdintas Britų medicininiame dermatologijos žurnale.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.

 

 


Rašyti komentarą...
P
Povilas Paipelis
2021-01-12 19:08:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia tai bent naujiena. Dabar jau pradedu galvot,kad pačioje pradžioje tos pandemijos ir aš persirgappu tuo COVID-19 pats to net nesuprasdamas. Nes tada buvo tik viso to pradžia,kad ta pandemija dar tik ateina į Europą. O aš tuo laiku kaip tik buvau Vokietijoje. Lietuvoje tada sergančių dar nebuvo Vokietijoje jau buvo. Aš tada kažkaip netikėtai pradėjau karščiuot ir atsirado rimta odos problema. Ko gero,dabar manau,galėjo taip būt.
Atsakyti
0

r
raimonas
2021-01-12 20:30:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar pas mane irgi odos problemos,tai ką covid?
Atsakyti
0

e
egidijus
2021-01-12 20:24:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
as esiu pasikiepines bet man viskas labai gerai bet labai gerai mano sveikata labai gerai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų