Radviliškyje pradėti ikiteisminiai tyrimai: 24-erių vaikinas ir 28-erių mergina pažeidė saviizoliaciją

Dviem Radviliškio gyventojams, 24-erių vaikinui ir 28-erių merginai, pradėti iki teisminiai tyrimai dėl saviizoliacijos nesilaikymo. Vaikinas neiškentė be savo merginos ir iš tėvų namų su koronavirusu išvažiavo pas ją į Šiaulius, o kita serganti radviliškietė pastebėta vaikštinėjanti po miestelio centrą. Už tokį neatsakingą elgesį didžiausia bausmė gali būti net laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Radviliškyje savivaldybės darbuotojai ir policijos pareigūnai tikrino, ar visi sergantys COVID-19 laikosi saviizoliacijos. Paaiškėjo, kad vienas radviliškietis neištvėręs spjovė į savo koronavirusą ir pavojų užkrėsti kitus ir išvyko į Šiaulius pas savo draugę, kuriai dovanų nuvežė ir koronaviruso užkratą.

„Kai patikrino, privažiavo prie 24-erių radviliškiečio gyvenamojo namo, paskambino jam telefonu, tiesiog nieks neatsiliepė tuo telefonu. Tada jie priėjo prie jo buto durų, paskambino ir išėjusi mama pranešė, kad sūnaus nėra namuose, nes iš ryto jis išvažiavo į Šiaulius pas savo merginą“, – sako policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Toks lengvabūdiškas vizitas pas merginą traktuojamas kaip sąmoningas žingsnis užkrėsti kitus pavojinga liga.

Vaikinas buvo informuotas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis bendraudamas su žmonėmis. Tačiau įspėjimų nepaisė, sukėlė pavojų savo draugei ir jos artimiesiems, tad policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

„Baudžiamasis kodeksas už tai numato arba baudą, arba areštą. Pati didžiausia bausmė yra numatyta – laisvės atėmimas iki vienerių metų“, – pasakoja G. Smagriūnienė.

REKLAMA

Panašios bausmės gali sulaukti ir kita COVID užsikrėtusi radviliškietė. Apie po miestą vaikščiojančią moterį pranešė sunerimę gyventojai.

„Ji teisinosi tuo, kad norėjo nueiti į polikliniką pas gydytoją, tačiau jos ten nepriėmė, todėl turėjo grįžti atgal. Pareigūnai jai paaiškino, kad visais gydymosi klausimais reikėtų aiškintis paskambinus trumpuoju telefonu, o vaikščioti po miestą ir bendrauti su aplinkiniais tokiais atvejais tikrai yra griežtai draudžiama“, – kalbėjo G. Smagriūnienė.

Turintys izoliuotis žmonės, kurių Lietuvoje šiai dienai yra beveik 19 tūkst.  ir toliau bus sistemingai tikrinami policijos ir atsakingų savivaldybių darbuotojų.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-09-25 22:10:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paziuresim ar iskele byla tai tipo kandidatei i seima is kedainiu,kuri viesai labai daug zmoniu pasikesino uzkresti samoningai.
Atsakyti
0

A
Agintas
2020-09-25 22:40:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Specialei duru nedaryciau buciau su mylimu zmogum . Jus neturit jokios teises reguliuot givenima. Jus tik pelnotes nuo to covid asilai !!!! Patys marinate zmones ! Kaukes nepadeda . Kaip gali supista vakcina padet jeigu tikslei nezinot kas per virusas ???? Katras nepageidaujamas tam pyst ir korona ?? Dalbajorna ne korona
Atsakyti
0

k
klausimux
2020-09-26 09:56:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ar jau nubausta už saviizoliacijos nesilaikymą Krikščionių sąjungos kandidatė Kėdainių apygardoje Irena Greičienė?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų