Karma egzistuoja: „saulutes“ aikštelėje piešęs vairuotojas tokios baigties nenumatė

Chuliganiškai vairuojančiųjų netrūksta ne tik keliuose, bet ir stovėjimo aikštelėse. Tuo įsitikino Teksaso valstijoje, JAV, gyvenantis vaikinas, kuris įamžino, kaip „Mustang“ vairuotojas aikštelėje piešė „saulutes“, o po kelių sekundžių įvyko tai, ko vairuotojas, vaikino ir internautų teigimu, už tokius veiksmus ir nusipelnė. Esą karma egzistuoja.

Vudlando mieste užfiksuotame įraše matyti, kaip „Mustang“ vairuotojas beveik visiškai tuščioje aikštelėje piešė „saulutes“. Iš pradžių vairuotojui manevruoti sekėsi ganėtinai gerai, tačiau po kelių akimirkų automobilis įsirėžė į aikštelės stulpą.

Visą situaciją užfiksavo kito „Mustang“ vairuotojas Brandonas, kuris į aikštelę atvyko nufotografuoti savo automobilį. Jame sėdėjo ir Brandono mergina, kuri pamačiusi smūgį net išsižiojo.

„Prašau, jei esate automobilių entuziastas, nesielkite taip kvailai. Į aikštelę aš atvažiavau nufotografuoti ir nufilmuoti savo automobilį, o tada pasirodė šitas vaikinas ir ėmė daryti „saulutes“ visai šalia mano mašinos. Viską filmavau ir tada nutiko tai...“, – savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje rašė Brandonas.

Vaizdelį peržiūrėjo daugiau nei du milijonai internautų. Didžioji dalis jų teigė, kad šioje situacijoje iškart pasidarbavo „karma“ ir vairuotojas gavo tai, ko nusipelnė.

Milijonų internautų peržiūrėtą įrašą galite pamatyti siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Tiesa, Lietuvoje chuliganiškas vairavimas, kuris kelia pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui, vairuotojams gali užtraukti baudą nuo 450 iki 550 eurų. Negana to, už tokį pažeidimą privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemonės atėmimą nuo vienerių iki dvejų metų.


Rašyti komentarą...
V
Vitalijus
2020-09-25 18:38:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailas straipsnis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų