Gresia iki gyvos galvos: puolęs pareigūnę vyras įpūtė 2,75 promilės

Stipriai apgirtęs jonavietis specialiąsias tarnybas susikvietė pagrasinęs susižaloti. Iš jo atimtas peilis. Bet, nuvežus į komisariatą ir apieškant, vyras išsitraukė antrą, už juosmens slėptą peilį. Juo užsimojęs, puolė policininkę. Laimei, ši dūrių išvengė, vyrui pateikti itin rimti kaltinimai – pasikėsinimas nužudyti, o už tai gresia net kalėjimas iki gyvos galvos.

Į teismą atvežamas 23 jonaviškis. Jo piktas naktinis pokštas perraugo į išpuolį policijos komisariate ir vos nesibaigė mirtimi ar rimtu sužalojimu. Klausiamas, kodėl užsimojęs peiliu puolė policininkę, jaunas vyras dabar neatsako

Pareigūnus į Šilų seniūniją vėlų vakarą jis išsikvietė pats, pagrasinęs susižaloti. Atvyko ir medikai. Visiškai girtą jauną vyrą pareigūnai rado laiptinėje. Svaigalų jis buvo išgėręs nemažai – alkotesteris parodė 2,75 promilės. Išvydęs policininkus jis, matyt, suprato, kaip reikiant įkliuvęs, ir pradėjo teisintis.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gresia iki gyvos galvos: puolęs pareigūnę vyras įpūtė 2,75 promilės

„Asmuo sako pats pajuokavęs, norėjęs šiaip paišdykauti, pajuokauti, ir išsikvietė spec. pagalbas“, – sako Kauno policijos vadovas Elanas Jablonskas.

REKLAMA

Nevykusiai juokavusį vyrą pareigūnai nusprendė vežti ne į ligoninę, o į Jonavos komisariatą – surašyti protokolui dėl melagingo iškvietimo. Apieškojo ir atėmė vieną peilį.

„Rastas lenktas, užlankstomas, šveicariško tipo peiliukas. Pareigūnai jį atėmė, reikia pripažinti tai, kad pareigūnai įvertino kaip socialinę pagalbą, tai kitaip reaguoja ir panašiai, bet visas detales atsakys tarnybinis patikrinimas“, – pasakoja E. Jablonskas.

O štai areštinėje vyras pašėlo – išsitraukė už juosmens slėptą dar vieną peilį ir smogė pareigūnei.

„Su tokiu mes virtuvėje pjaustom kažką, tai – buitinis. Išsitraukė paslėptą peilį ir dūriu bandė taikyti į pareigūnės veidą“, – teigia E. Jablonskas.

Jauna pareigūnė dūrio išvengė, o jos kolega kaip mat patiesė nusikaltėlį ant grindų. Vyras gerai žinomas policijai, dėl smurto bei vairavimo išgėrus. Dabar jam teks atsakyti ir dėl pasikėsinimo nužudyti.

„Buvo pradėtas tyrimas dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams, o eigoje iškilo būtinumas pranešti apie įtarimą dėl pasikėsinimo nužudyti, nes tokie yra bylos duomenys, parodymai pareigūnų, vaizdo įrašas rodo, kad veiksmai buvo aktyvūs, nukreipti į žalojimą kito asmens“, – kalbėjo prokuroras Tomas Stelionis.

O už tai jau gresia kalėjimas net iki gyvos galvos. Nors pats sulaikytasis pripažįsta tik smurtavęs, sako, žudyti neketinęs.

„Iš dalies pripažįsta savo kaltę, nurodo tas aplinkybes, kad turėjo peilį. Kad buvo tokie veiksmai, aktyvūs, smurtiniai, tik epizode dėl pasikėsinimo nužudyti savo versiją turi, tai kol kas jos nenorėčiau komentuot, bet nepripažįsta šioje dalyje savo kaltės“, – sako T. Stelionis.

Vyrą teismas leido suimti maksimaliam terminui – trims mėnesiams, tiek, kiek ir prašė prokuroras.


Rašyti komentarą...
c
cv
2020-07-31 19:53:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
mosikavu peilio iki gyvos galvos, sudauze mergaite jurbarko gaidys ,nieko
Atsakyti
-2

N
Nezinoma.
2020-07-31 21:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip policininka tai tupes ilgai,o kaip Jurbarkietis mergina sudauze smarkiai tai laisveje.
Atsakyti
-3

T
Teisingai
2020-07-31 19:13:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai blogai dirba policija, jeigu nesugeba net apjieškoti areštuojamo asmens
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (33)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų