Jauną vyrą moteris paliko su kūdikiu ant rankų: tėčio rūpestingumas nepalieka abejingų

„TV Pagalbos“ laidoje – be galo jautri vieno vyro gyvenimo istorija. Jaunas vyras vienu metu patyrė didžiulį džiaugsmą ir skaudžią nelaimę. Vos gimus kūdikiui, jo motina paliko vaiką tėvui, o pati patraukė savais keliais ir sūnumi visiškai nesidomi. Mažyliui yra vos keli mėnesiai, tad vyras turi atstoti sūnui ne tik tėtį, bet ir mamą. Situacija domėjosi gelbėtoja Gerda Žemaitė.

Šiuo metu jauną vyrą užklupo ir finansinės problemos, nes dėl motinos neatsakingumo ir nesutvarkytų biurokratinių reikalų iš valstybės už vaiką jis gauna vos 60 eurų.

Kūdikį prižiūrintis šilutiškis negali dirbti, nes turi vienas auginti ir prižiūrėti kūdikį. Jis pasakoja, kad problemos su vaikelio motina prasidėjo vos tik gimus sūnui.

„Iš tikrųjų, iš pradžių viskas buvo gerai, gyvenome su ja, bet kai tik sužinojau, kad ji nėščia, aš išvažiavau į Vokietiją pusei metų dirbti. Lapkričio mėnesį grįžau iš Vokietijos. Vaikas buvo lauktas, aš dirbau, stengiausi ir jis gimė, bet gimė per anksti, vos 7 mėnesių. Labai pergyvenau dėl jo sveikatos, bet viskas gerai buvo iš pradžių“, – pasakoja 29-erių vyras.

REKLAMA

Kol kas vyrui sekasi puikiai, nes jam nuolat padeda jo mama ir artimieji bei naujoji draugė. Vyras pasakoja, jog blogus signalus iš vaiko motinos pajuto jau ligoninėje. Esą moteris jau vyro motinai dar prieš gimdymą buvo prasitarusi, kad vaiko visiškai nelaukia. Nors moters praeitis vyrui ir kėlė įtarimų, jis tikėjo, kad gimus sūnui ji pasikeis.

„Ji du vaikus jau turėjo iš ankstesnės santuokos, bet jie iš moters buvo atimti. Šiuo metu vienas vaikelis auga pas mamą, o kitas yra įvaikintas“, – atskleidė vyras.

Vos tik gimus mažyliui buvo aišku, kad ligoninėje Kaune teks užsibūti. Vyras pasakoja, kad tuomet svetimame mieste išsinuomojo butą, kad tik galėtų būti arčiau sūnaus. Visiškai kitaip elgėsi mažylio motina, kurios elgesys ligoninėje šokiravo vyriškio artimuosius.

„Pastebėjau, kad ji ligoninėje iš telefono neišlenda, vaikas jai buvo nesvarbus. Aš atėmiau išmanųjį telefoną ir daviau jai mygtukinį paprastą. Bet vistiek žiūriu tas pats – žinutės, skambučiai nesiliovė. Vėliau mama ligoninėje kažkaip sužalojo kūdikėlį, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Aš dėl to ir stringu, negaliu nei dokumentų tvarkytis, nei jokių pašalpų gaunu. Už 60 eurų išlaikyti kūdikį yra kosmosas“, – moters elgesiu iki šiol negali atsistebėti jis.

Vyras netiki vaikelio motinos versija, kad vaikas esą pats iškrito iš lovytės.

„Pagalvokite, jis ankstukas septynių mėnesių, aš jį ant lovos krašto galiu padėti, jis dar apsiversti negali, neįmanoma iškristi, čia logiškai nesueina galai“, – piktinosi vyras.

Jauną vyrą moteris paliko su kūdikiu ant rankų

Jog šilutiškiui puikiai tvarkosi su jam tekusiais naujais tėvystės rūpesčiais gali patvirtini jo mama.

„Jis šeštą ryte jau su šepečiu, visur švaru, viską plauną, tvarko, su rankom, ką reikia, praplauna. Sakau, iš šono žiūriu ir visiems sakau, kad netikėjau, jog mano sūnūs gali toks tėvas būti. Širdį glosto be galo“, – teigė vyriškio motina.

Visą vyriškio pasakojimą išklausiusi G. Žemaitė patikino, jog jau artimiausiu metu jam bus suteikta visa reikalinga pagalba.

Aš nesakau viso gero, sakau, iki pasimatymo, nes aš tikrai viską padarysiu, kad rasčiau advokatą, kuris jums galėtų padėti šitame teisiniame kelyje, kad viskas vyktų greičiau, kad jūs galėtumėte turėti pajamas, kurias jūs privalote gauti. Jeigu jums nemokės vaiko mama, tai tada jumis tikrai pasirūpins Vaikų išlaikymo fondas, kad jūs galėtumėte sau normaliai gyventi ir nesukdamas galvos dovanoti sūnui visą savo meilę“, – jaunam tėčiui pažadėjo G. Žemaitė.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
M
Moteris
2020-05-23 14:50:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
O va čia tai vyras. Šaunuolis. Turi atsakomybės jausmą.
Atsakyti
-4

L
LAIKAS STABDYTI BARAKUDINĘ "KULTŪRĄ"
2020-05-23 19:00:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje bręsta labai rimta problema degraduojančių moterų terorizmas prieš savo vyrus ir ne tik...Tūkstančiai darbščių, nagingų, energingų, negerinčių šeimose patiria žmonų smurtą, kurio niekaip negalima dabartinėmis sąlygomis įvardinti. Vyrai tyli nes jų niekas neužtaria. Iš tos problemos tyčiojamasi ji rodoma kaip kažkoks vyriškas nepilnavertiškumas. Lietuviškoje žiniasklaidoj nėra vyrų gyvenimo temų, jie turi būti arba supermenai, arba įdomūs niekšeliai moterų skriaudėjai arba nevykėliai pasismaginimui. Dažnai LT šeimose vyrams tenka piniginės vaidmuo. Tuo tarpu eterį užima mergaičių-moterų kultūra. Jos krūtos, dažnai joms ir tų vyrų nereikia. Neretai tokios mėgsta pozuoti su vienkartinio late puodeliu su užrašu "svarbiausia mylėti save".
Tokios gatvėje būtinai jaunesniems už save vyrams stengsis painiotis po kojų, neva rodydamos savo feministinį išskirtinumą. Joms ir tradicinės santuokinės pavardės nereikalingos, jas pabersdamos niekatrosios giminės dariniais. Taip kad vyrai atsibuskit ir nekaltinkit savo likimo.
Atsakyti
-7

K
Kristina
2020-05-23 16:48:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mama Ne turi teisės palikti savo vaiką
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (42)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų