Garsios Lietuvos kompanijos vyrai uždaros šventės metu nusprendė išsilaisvinti iš apatinių. Abejonių jiems nekilo net matant šalia bėgiojančius vaikus. Kadangi kompanija didelė ir įtakinga, vaiko teisių specialistai nežino, ar tai labai jau blogai. Apie visą šią situaciją kalbėta laidoje „Prieš srovę“.

Jei reportaže rodytos nuotraukos nebūtų užmaskuotos montažo priemonėmis, būtų galima matyti nuogus vyrų užpakalius ir lytinius organus. Lyg to būtų negana, tarp tų vyrų matyti ir ne vienas mažametis vaikas. Tokias šventes savo darbuotojams ir jų vaikams, šeimoms organizuoja žinoma Lietuvos įmonė.

Apie tokią šventę nepilnametė dukra papasakojo savo tėčiui, kuris atsidaręs įmonės internetinį puslapį pakraupo. Laidoje „Prieš srovę“ Egidijus (vardas pakeistas) nusprendė papasakoti apie visą šią situaciją.

„Ką jūs pamatėte, atsidaręs interneto puslapį ir pamatęs tą šventę, apie kurią kalbėjo jūsų dukra?“, – vyro klausė žurnalistė.

„Ką aš žinau. Girti žmonės linksminasi. Verda valgyti – vienas su prijuoste, kitas visai nuogas, su stringais kažkokiais. Nesimato, ar ten priekyje yra. Paskui nuotraukoje matosi kaip vanta kažkokia maža. O užpakaly – nieko, šniūras. Įsivaizduokite, stringai. Ten net ne stringai – virvutė ten, virvutė čia ir kažkas kabo. Ten jo organas ar kas kabo, nuotraukoje nesimato“, – kalbėjo Egidijus.

REKLAMA

„Bet tie žmonės ir vaikai, kurie buvo šalia, turbūt matė daugiau nei toje nuotraukoje matėsi?“, – toliau aiškinosi žurnalistė.

„Dukra man pasakojo, kad ten jos gyvenimo įvykis – matė dėdės pimpį“, – šokiruojančią detalę pasakė keturių metukų dukros tėvas.

Egidijus gyvena viename mažame šiaurės Lietuvos mieste. Laidos „Prieš srovę“ žurnalistai pabrėžė, kad saugodami mažamečių vaikų interesus jie neatskleidė nei jo tapatybės, nei jo gyvenamosios vietos, nei jo veido. Tačiau laidos redakcijai vyro tapatybė yra žinoma.

Pasak Egidijaus, kompanijos šventėje pamatyti vaizdai netelpa į jokius sveiko proto, padorumo rėmus ir balansuoja ant nusikaltimo ribos.

Kai keturių metukų dukra ėmė kalbėti apie nuogą dėdę, iš pradžių vyras nepatikėjo, kol nepamatė nuotraukų. Bet kaip į vakarėlį pateko mažametė Egidijaus dukra ir kiti mažamečiai vaikai?

„Kur jūsų vaikas sakė, kad matė tuos nuogus dėdes?“, – klausė žurnalistė.

„Motinos darbo šventėje matė nuogą dėdės pimpį“, – tiesiai šviesiai rėžė Egidijus.

„Jums, tėvui, ji tai papasakojo jau vėliau?“, – toliau klausė reporterė.

„Taip. Mes čia atvažiuodavom, susitikdavom. Čia filmukus žiūrėjom, kažką tai, ir ji taip džiaugsmingai pasakė „tėtuk, žinai, dėdės pimpį mačiau“. Įsivaizduokite, kaip man viskas užvirė. Apsiraminau, kad jos neišgąsdinčiau ir paklausiau, kur čia tau toks įvykis geras įvyko. Ir pradėjo pasakoti, kad buvo su motina šventėje ir lakstė ten dėdės nuogi“, – pokalbį su dukra apibūdino Egidijus.

Tačiau tai nepaaiškino, kodėl ir kas yra atsakingas už tai, kad vaikai šventėje matė nuogus vyrus. Dėl šios priežasties laidos „Prieš srovę“ žurnalistai kreipėsi į Egidijaus buvusią žmoną Jolantą (vardas pakeistas), kuriai po skyrybų buvo patikėta vaikų globa. Ji nusivežė keturmetę dukrą į labai jau neįprastą savo darbovietės vakarėlį, kuriame vyrai elgėsi kaip „be kompleksų“.

REKLAMA

Moteris kategoriškai atsisakė susitikti su žurnalistais, tačiau savo poziciją sutiko išdėstyti telefonu. Jolanta neneigia, kad savo dukrą buvo nusivežusi į darbovietės vakarėlį, bet ji tame problemos neįžvelgė. Esą vyrai prieš tai pirtyje maudėsi, o po to norėjo pasidaryti įsimintinų nuotraukų.

„Mes pamatėme tokias nuotraukas, kuriose buvo daug tokių pusnuogių vyrų, vos prisidengusių, ir buvo vaikai. Ir jūs ten dalyvavote, žinote, apie kurią šventę aš kalbu, pavadinimų neminėsime. Bet sakykite, čia normalu, kad jūs vežėtės savo vaiką į tokią vietą?“, – tiesiai šviesiai Jolantos paklausė žurnalistė.

„Tai nežinau, juk man nepareiškė kaltinimų“, – atsakė moteris.

„Aš tiesiog klausiu, kaip jums pačiai atrodė tokia situacija, kai jūs pamatėte, kad jūsų bendradarbiai, viršininkai vaikšto pusnuogiai vidury baltos dienos ir jūsų vaikas yra šalia?“, – klausė reporterė.

„Tai jie apsirengė“, – teigė Jolanta.

„Bet jie buvo nusirengę?“, – toliau aiškinosi žurnalistė.

„Jie galbūt buvo po pirties. Tie vyrai nieko mano dukrai nedarė ir nerodė jai savo organų“, – tikino moteris.

„Bet jie ten buvo ir net žaidė tinklinį. Vienoje nuotraukoje pusnuogis vyras žaidžia tinklinį. Ten tik vos vos prisidengęs su kažkokiu vantos lapu savo intymią vietą. Ir aplinkui yra vaikų, kitų vaikų, ne tik jūsų. Jums tai atrodo normalu?“, – vieną nuotrauką apibūdino ir ją paaiškinti paprašė reporterė.

„Tai jie apsirengė po to. Jie suprato, kad nėra taip tinkama elgtis“, – teisinosi buvusi Egidijaus žmona Jolanta.

Egidijų žmona Jolanta paliko prieš dvejus metus. Jie, regis, išsiskyrė be didelių pykčių ir skandalų, tačiau vėliau, pasak Egidijaus, jo buvusi žmona ėmė trukdyti jam susitikti su vaikais. Prakalbus apie vaikus, vyro akyse pasirodė sunkiai tramdomos ašaros.

REKLAMA

„Kai atvažiuoja dukra ir ją nori nuvežti atgal pas motiną, kai abudu vaikai verkia pusvalandį...“, – prieš laidos kameras pravirko vyras.

Pasak jo, naudodamasi vaikais moteris bando jam pakenkti. Tačiau taip darydama ji skaudina ne tik Egidijų, bet ir vaikus.

Egidijus pasakojo, kad vieną dieną jam grįžus namo jis rado tuščius, tarsi apvogtus namus ir ant stalo paliktą žmonos atsisveikinimo laišką. Esą santykių pradžioje tarp jų buvo ir meilė, ir aistra, tačiau susituokus žmona parodė tikrąjį veidą.

Pasak Egidijaus, jo žmona buvo labai netvarkinga. Esą jam grįžus po darbo namo jį pasitikdavo gyvatyną primenantis vaizdas. Vyras teigia, kad per daug dėl to jai nepriekaištavo, tačiau yra įsitikinęs, kad vyriškos ir moteriškos pareigos turi būti. Juolab, kad jis visą dieną dirbdavo, kol ji buvo namuose.

„Tai jeigu vyras grįžęs po darbo dar turi kažką daryti namuose – valgyti pasidaryti ar dar kažką – tai tada atsiprašau“, – savo poziciją išdėstė Egidijus.

Tačiau kiekvienoje istorijoje yra dvi pusės. Savo rašytame laiške Jolanta išdėstė, kad nemato bendros judviejų ateities. Moteris teigė, kad galbūt ji yra savanaudė, bet nori pasijusti vėl savimi. Bet kalbėdama su laidos „Prieš srovę“ žurnalistais moteris atskleidė daugiau skyrybų detalių.

„Taip, aš jį palikau, nes negalėjau gyventi su žmogumi, kai atsikeli ryte ir randi savo nuotrauką peiliu prismeigtą prie durų. Ir jūs, tikriausiai, negyventumėte su tokiu žmogumi“, – žurnalistei pasakojo Jolanta.

„O kodėl jis tai darė?“, – pokalbio telefonu metu klausė žurnalistė.

„Bijau paklausti, kodėl jis tai darė ir toliau tai daro. Jis pažadėjo man, kad atkeršys. Tai keršija jau dvejus metus beveik“, – sakė Jolanta.

REKLAMA

„Už ką jis keršija jums?“, – toliau aiškinosi reporterė.

„Turbūt pamyniau jo vyriškumą, kad jį palikau. Jis pasakė man „kur tu, valkata, su dviem vaikais dėsiesi, kam tu būsi reikalinga“, – atskleidė moteris.

Egidijus ir Jolanta šiandien turi savas nesusiklosčiusio šeimyninio gyvenimo versijas. Ar žmona vyrui neįtiko, nes neišplovė indų? Ar vyras moteriai neįtiko, nes neparnešė gėlių? Į klausimą, kodėl iširo jų santuoką, dabar negali atsakyti abu sutuoktiniai.

Tačiau tai nepadeda suprasti, kodėl į darbovietės vakarėlį, kuriame vaikščiojo pusnuogiai vyrai, moteris vežėsi judviejų mažametę dukrą.

„Toks juokingas pasiaiškinimas. Esą nebuvo tų vaikų, buvo tik vyrai dieną prieš tai ir norėjo originalių nuotraukų pasidaryti. Bet iš kur tie vaikai nuotraukose? Jie patys taip aiškino ir prokurorams, ar limpa tokie paaiškinimai, aš nežinau. Jie čia ruošėsi išeiti, o vaikas sako, kad „mama, ką tu čia sakai – jis ir pernai nuogas lakstė“. Vos nenumečiau nuo laiptų buvusios“, – pasakojo Egidijus.

Po to, kai Egidijui jo duktė kaip didžiausią paslaptį papasakojo, kad matė suaugusio dėdės intymų organą, susirūpinęs tėvas kreipėsi į vietos vaikų teisių gynėjus. Tačiau esą jie nepripažino, kad įmonės vakarėlyje intymių vietų rodymas vaikams yra tvirkinimas. Bet reikalai provincijoje pajudėjo tik tada, kai vyras nuotraukas nusiuntė į Vilnių. Vis tik laidos „Prieš srovę“ žurnalistei vaikų teisių specialistės paklausus, ar vaikams vieta šalia nuogų dėdžių, tikslaus atsakymo ji nesulaukė.

„Ar jums atrodo, kad nuogi vyrai yra normali aplinka vaikams?“, – vaikų teisių apsaugos skyriaus patarėjos paklausė žurnalistė.

REKLAMA

„Negaliu vertinti, nes nedarau tyrimo, nedarau tyrimo nuotraukų. <...> Jūs viešinate informaciją, kurios negalite viešinti, nes tai liečia mažamečius vaikus. Tai aš daugiau tikrai nekomentuosiu ir negaliu jums suteikti daugiau informacijos. Atsiprašau labai“, – teigė Gitana Černiauskienė.

Ikiteisminis tyrimas dėl galimo vaikų tvirkinimo buvo nutrauktas, bet Egidijui apskundus jis pradėtas vėl. Tik esą buvusios žmonos įtakingus darbdavius apskundęs Egidijus nukentėjo pats. Vaikų mamos prašymu teismas apribojo Egidijaus kaip tėvo teises. Neva tėvas daro blogą įtaką vaikams – pavyzdžiui, su sūnumi žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Dabar Egidijus su vaikais gali pasimatyti tik psichologo akivaizdoje.

„Mano buvusi žmona vaikus vežioja po šventes, kuriose laksto nuogi vyrai, ir jai viskas kaip vanduo nuo žąsies. O man, mylinčiam ir rūpestingam tėčiui, uždrausta net pasimatyti su vaikais. Ar čia ir yra teisybė?“, – klausia Egidijus.

Visą pokalbį su Egidijumi žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje, arba čia:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Baisu
2020-02-07 21:31:12
O kodėl neviešinamas tos ,,garsios" kompanijos pavadinima?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
nudiste 2020-02-14 21:50:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
gal jie yra nudistai.siaip pliazuose, pirtyse nudistai poilsiauja kartu su vaikais iv.amziaus ir tai nera vaiku tvirkinimas,    ATSAKYTI
jo 2020-02-08 11:51:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
is kokios vargses motereles vaikai is karto butu atimti o paskui kelis metus aiskintusi tipo bet ponams galioja kiti istatymai   ATSAKYTI
Skaitytojas 2020-02-08 09:36:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kosmosas..   ATSAKYTI
Angele 2020-02-08 07:44:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tokiu kompaniju Marios . Isgamos. Kur ritames!    ATSAKYTI
Vinculis 2020-02-07 23:49:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O gal tai tik originali šiuolaikinio meno instaliacija. Tsakant, naujasis lietuviškas modernizmas.   ATSAKYTI
Vinculis 2020-02-07 23:49:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O gal tai tik originali šiuolaikinio meno instaliacija. Tsakant, naujasis lietuviškas modernizmas.   ATSAKYTI
Vinculis 2020-02-07 22:47:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O gal tai tik originali šiuolaikinio meno instaliacija. Tsakant, naujasis lietuviškas modernizmas.   ATSAKYTI
Vinculis 2020-02-07 22:47:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O gal tai tik originali šiuolaikinio meno instaliacija. Tsakant, naujasis lietuviškas modernizmas.   ATSAKYTI
Jo 2020-02-07 22:27:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Cia ne tokios kaip E.Krucinskienes kompanija juk Vaiku teisiu darbuotoja uzciaupta jau Kitai jau butu senai atimti vaikai ir atiduoti tevui    ATSAKYTI
Pilietis 2020-02-07 22:10:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Va ir vaiku teise ginanti atstove kur Ministras ziuri, varyti lauk iš darbos tokius specialistus vaiku teisiu ziuretojus.   ATSAKYTI
Aha 2020-02-07 21:55:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kosmaras kiek mes dar nezinom kas kur darosi.   ATSAKYTI
Genovaitė 2020-02-07 21:51:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tie plokščiai parodė viską ką teturi,nes alkoholis parodo esmę ir prioritetus!Bet kaip visada sublizgėjo vaikų gynėjo su savo "atvejais"Dvigubi standartai, nesugeba suregzti normalaus atsakymo, girdi, kad nepakenktų vaikams.Ir ne tik Rokišky, bet rodė ir kitose savivaldybėse.Bet ko norėti, juk ir Panevėžio teismas nematė nieko blogo?!?Tikrai visur absurdo teatras   ATSAKYTI
Super 2020-02-07 21:49:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai ką dabar daryti visiems, tai gal ir firma reikia pasakyti o ne kaip senos bobos paskalas drebėti, parodė kažkokias nuotraukas ir sugalvojo istorija, užknisote debilai    ATSAKYTI
Baisu 2020-02-07 21:31:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kodėl neviešinamas tos ,,garsios" kompanijos pavadinima?    ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Profesorius Kasiulevičius įvardijo Lietuvos ir pasaulio galimus scenarijus dėl koronaviruso
DABAR RODOMA
Nepaprasta prieglaudoje gyvenančio keturkojo istorija: visus pasitinka su šypsena
DABAR RODOMA
Sunku patikėti: išsitraukė kamerą pamačius, kaip moteris pilasi kurą
DABAR RODOMA
Farai. „Farų“ operatorius tapo neblaivaus taksisto įniršio taikiniu: tokio protrūkio nesitikėjo
DABAR RODOMA
Moterys parduotuvėje susimušė dėl tualetinio popieriaus: pamatykite vaizdo įrašą
DABAR RODOMA
Užfiksuotas smurto protrūkis vienoje Lietuvos mokykloje
DABAR RODOMA
Farai. Pamatę, kas po avarijos liko iš BMW, pareigūnai liko priblokšti: išgirdo fantastinę istoriją
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Vaikų teisės su tarnybomis laužėsi į butą: mama ir dukra laukė susigūžusios
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Alkoholikės mama kreipėsi į politikus: maldauja dukrą gydyti priverstinai
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Maldeikienė parodė jautriausią savo pusę: prakalbo apie tėčio mirtį
REKLAMA
Elton John (nuotr. stop kadras)
Daugybė pasaulinio garso dainininkų surengė net valandos trukmės koncertą iš savo namų: seras Eltonas Johnas, Mariah Carey, Billie Eilish ir daugelis kitų atliko žymius ...
treniruotė (nuotr. stop kadras)
Socialinius tinklus pasiekė neeilinė treniruotė namuose, kuri sužavėjo milijonus. Įraše nufilmuotai, kaip vyras atlieka įvairius pratimus, o juos teisingai atlikti padeda ne ...
Gandras (nuotr. stop kadras)
Kol moksleiviai dėl karantino dienas leidžia namuose, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija sulaukė netikėto ir labai atkaklaus mokinuko. Tiesa, nors ir ...
Vaikas ir šuo (nuotr. stop kadras)
Nepaprastai žavus vaizdo įrašas sužavėjo internautus. Jame nufilmuota, kaip vonios kambaryje mažylis prisiglaudęs guodžia savo keturkojį, kuris susigūžęs ir išsigandęs ...
Greitoji (nuotr. stop kadras)
Lietuvos miestuose viena po kitos darbą pradeda karščiavimo klinikos – Kaune į tokią kliniką jau priimami pirmieji galimai koronavirusu užsikrėtę pacientai. Antradienį dvi ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų