Stasiulytė – atvirai apie problemas santykiuose: įvardijo didžiausią klaidą

13,5 metų – tiek vidutiniškai trunka statistinės šeimos gyvenimas iki momento, kai jau abu gali išrėkti, kad nekenčia vienas kito. Kaip atgaivinti santykius, kai skirtis dar nesiruoši, bet ir namo netraukia? Kaip įkvėpti save ir partnerį, ką reikėtų nuveikti, kai sąjunga trunka penkerius, dešimt, dvidešimt metų? Apie tai TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ kalbėjo Renata ir Deivis Norvilai, Violeta ir Vilius Tarasovai, Ineta Stasiulytė ir psichologas Mykolas Truncė.

Pasak aktorės Inetos Stasiulytės, padėti gali viena santykių atgaivinimo taisyklių – nustoti pataikauti, daryti viską iš meilės, o ne iš baimės ar noro įtikti.

„Savęs nereikia keisti. Mes esame tokie geri, kokie dabar esame. Dažniausiai ir yra ta klaida, kad mes norime kažką pakeisti – kitame žmoguje ar savyje. Kai man sako, kad turi pasikeisti, man iškart viskas sukyla – kaip aš galiu save pakeisti? Aš tokia atėjau, aš tokia esu. Bet aš galiu pakeisti savo požiūrį ar kažkokį elgesį“, – laidoje „Visi mes žmonės“ didžiausią klaidą poros santykiuose įvardijo Ineta Stasiulytė.

Moteris atvira – jau beveik 10 metų trunkančiuose santykiuose su Deividu Meškausku pasitaiko visko. Esą jie kartu ėjo ir, kaip pati Ineta įvardijo, pas nuostabią mokytoją iš Maskvos – užsirašė į visus jos kursus.

Ką juose išmoko Ineta ir Deividas, ką kiekvieną rytą pažvelgusi į mylimąjį pajaučia Ineta ir kaip, anot jos, atgaivinti atšalusius santykius, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Visi mes žmonės“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Nepamirškite užduoti klausimus būsimos laidos pašnekovams.


Rašyti komentarą...
J
Jurgita
2020-01-27 17:12:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži pora.
Atsakyti
0

R
Realistas
2020-01-26 14:46:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man atrodo,kad kiekvienam savo.Vieni pasakojasi,kad pradzioj negali pakęsti vienas kt.,nes,po vestuvių ima savintis antrą pusę,kt-iš pradzių gyvena lyg pasakoj,nes dar vis gyvena euforijoj.Ir todel problemos visiems negali buti vienu metu ir vienodos,nes ir temperamentas skirtingas(turiu minty atskiras seimas).Cia milijonas skirtumų tarp skirtingu seimų.
Atsakyti
0

R
Reziumė
2020-01-26 16:29:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne Stasiulytei dalint patarimus kaip elgtis šeimoj.
2 vaikai nuo skirtingų vyrų, o ji 2 vyrų sugyventinė, senmergė iki šiol.
Jo..pavyzdys, iš kurios reikia kitoms imti pavyzdį...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų