Aiškėja daugiau detalių apie apiplėšimą Vokietijos brangenybių muziejuje

Daugiau detalių apie vakarykštį apiplėšimą Vokietijos brangenybių muziejuje Dresdene. Vokiečių policija išplatino stebėjimo kamerų vaizdo įrašą, kaip plėšikai darbuojasi muziejaus ekspozicijoje.

Plėšikams patekus į Dresdeno „Žaliojo skliauto“ brangenybių muziejų suveikė daugybė saugumo sistemų: pirmiausia dėl išdaužto lauko lango, tuomet – judesio davikliai patalpoje, sistemos pranešė ir apie kirviu talžomus brangenybių ekspozicijos stiklus. Policija signalą apie įsilaužimą gavo iš karto, deja per kelias minutes vagys su brangenybėmis spėjo pasišalinti.

„Nusikaltėliai, kaip ir matėte, į vidų pateko pro langą iš aikštės pusės. Jie prapjovė grotas ir išdaužė langą. Tuomet iš karto šoko ir daužė vitriną ir pasišalino. Manome, kad jie paspruko automobiliu, kuris buvo priparkuotas lauke“, – sako Dresdeno kriminalinės policijos vadas Volker Lange. 

REKLAMA

Skelbiama ir kokias brangenybes vagys išsinešė. Tai trys 18 a. papuošalų ansambliai su deimantais, rubinais ir smaragdais – neįkainojamos istorinės vertės, nors vokiečių spauda vakar skelbė ir materialią vertę esą siekiančią milijardą €. Iki šiol ieškomi plėšikai į Dreszeno brangenybių muziejų įsilaužė vakar paryčiais. Aplink muziejų apiplėšimo metu buvo tamsu: gatvių apšvietimas neveikė dėl, kaip teigiama, veikiausiai plėšikų padegtų elektros skydinių.

Daugiau naujienų stebėkite TV3 žiniose:


Rašyti komentarą...
G
Gyventojas
2019-11-26 18:02:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu kaip savivaldybe gali leisti sunkasvoriams vikikams kelti sumaisti mieste? Jau nebegalioja Keliu eismo taisykles?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų