Kai sutuoktiniai skiriasi, kai jų santykius sudrasko neapykanta, kai jų meilė vienas kitam virsta pelenais, dažnai pagalvojame apie meilės trikampį. Tačiau šioje laidos „Prieš srovę“ istorijoje svarbų vaidmenį atlieka ir pinigai. Kaip šį viską sugriovusį trikampį pavadinti – meilės ar pinigų trikampiu? Dvi moterys, seifas ir vyras, vardu Darius (vardas pakeistas).

Šeimos santaupos augo slaptame, už sienos esančiame seife, o raktą nuo jo turėjo tik vyras.

Palangiškę Rimą vedęs Darius, nors jau gyveno su ja, bet santykių su pirmąja žmona dar nebuvo nutraukęs. Nuo apgaulės nukentėjusi Rima įtaria, kad būtent su pirmąja žmona Darius suplanavo, kaip ją apvogti.

„Toks žmogus yra, kad viskas jam yra pinigai ir nieko švento“, – apie vyrą laidoje kalbėjo Rima.

Po dvylikos bendro gyvenimo metų ašaras laidoje liejusi Rima sako, kad liko prie suskilusios geldos – ir be namų, ir be sunkiai uždirbtų pinigų, ir be santaupų, ir dar neva skolinga vyro giminaičiams, nors jokių pinigų niekada nesiskolino.

REKLAMA

Artimiausi Rimos giminaičiai jau seniai matė, kad iš judviejų santuokos nieko nebus, kad Darius galimai nori tik ja pasinaudoti.

„Aš jai buvau prieš vestuves pasakiusi, kad kol tu turėsi pinigėlių, tol bus normaliai. Kai pinigėlių neliks, žinok, pamatysi, ko nemačiusi“, – apie Rimos vyrą laidoje kalbėjo jos sesuo Jūratė.

Palangoje gimusi ir augusi Rima, kaip ir dauguma vietos gyventojų, pragyvenimui užsidirbo siūlydama paslaugas poilsiautojams. Uždarbis buvo geras, bet ir darbas buvo alinantis – taip savo darbą rūkytos žuvies kioskelyje apibūdino Rima. Ji metų metus vasaromis nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro dirbo ir nematydavo dienos šviesos.

Palangiškiai Rima ir jos sutuoktinis Darius, kaip tvirtina pati moteris, eilę metų per vasaros sezoną uždirbdavo krūvas pinigų ir banknotai tikrai netilpdavo į vieną maišelį. Tačiau ji tų sunkiai uždirbtų pinigų net akyse nėra mačiusi – jie nuguldavo seife.

„Mes abu turėjome tuos raktus. Iš pradžių seifas buvo raktinis, ne kodinis. Mes turėjome abu raktus, kol seifas buvo tuščias. Ir man jis buvo davęs, ir savo turėjo. Po to, kai jis pradėjo pinigėlius krauti, dėti, aš žiūriu, kad nebėra to mano rakto. Aš spintoje laikydavau tą raktą ir jo nebeliko“, – laidoje atviravo Rima, kuriai po tokių įvykių kilo įtarimų dėl apgaulės.

Kol Rima dienų dienas dirbdavo rūkytos žuvies kioskelyje, pasak jos, Darius ant taburetės Palangos pakraštyje medžiodavo nuomininkus. Tik bėda buvo ta, kad kambariai, kuriuos siūlydavo poilsiautojams, buvo tokie prasti, kad dauguma klientų apsigręždavo ir bėgdavo lauk.

REKLAMA

Rima sako turėjusi santaupų ir dar prieš vestuves, priprašyta vyro, negailėdama ėmė investuoti į kambarių poilsiautojams remontą. Ji manė, kad kuria bendrą šeimos ateitį, bet tų pinigų, kuriuos vyras uždirbdavo, ji akyse nėra mačiusi.

Pasak moters, porą ištikus sunkumams jos vyras ėmė grasinti, kad elgeta paliks ne tik ja, bet ir jos visą giminę.

„Jis nori atimti šiuos uždirbtus namus, mano kioskelį, mamytės sodo namelį su sklypuku ir dar vaiką, dėl kurio aš atiduočiau, paaukočiau viską“, – apie Dariaus planus laidoje kalbėjo Rima.

Be to, esą Darius pasikėsino ne tik į Rimos sunkiai uždirbtą turtą, bet ir į jos motinos namus. Anot Rimos, Dariui sužinojus, kad jos mama pardavė butą ir turi pinigų, jis įkalbėjo ją pirkti kotedžą.

Rima pasakoja, kad trūkstamus pinigus jis paėmė iš seifo, iš Rimos uždirbtų lėšų. Vėliau jis pakišo tiek Rimai, tiek jos mamai pasirašyti fiktyvius skolos raštelius, neva jos pinigus kotedžui skolinosi iš Dariaus giminių. Nors moteriai kilo įtarimų, Darius jai viską paaiškino ir tiek ji, tiek jos mama raštelius pasirašė.

Kaip Darius Rimai ir jos mamai paaiškino, kodėl reikia pasirašinėti skolos raštelius, žiūrėkite vaizdo reportaže:

Moterys nesupranta, kodėl jos dabar turi grąžinti Dariaus giminėms pinigus, kurių net nesiskolino. Deja, antstoliams viskas atrodo kitaip – skolos rašteliai jiems pasirodė tikri ir šiandien jie areštavo ne tik kotedžą, bet ir Rimos mamos vienintelius namus – sodo namelį Gargžduose. Moterys dabar skolingos 76 tūkst. eurų.

Laidos „Prieš srovę“ žurnalistei ir Rimai kartu akis į akį susitikus su Dariumi jis žmoną apšaukė melage.

REKLAMA

„Apie kokius pinigus ji šneka? Lai parodo, kokius pinigus, lai parodo deklaracijas“, – kalbėjo situacijos nepanoręs aiškintis Darius.

Rima sako norėjusi garsiai ir aiškiai pasakyti visiems – meilė praeina, o skolos lieka. Moteris teigia, kad net ir mylėdami negalime pamiršti, kad mūsų parašas gali būti milijono vertas. Rima dabar sako klausianti Dievo, kodėl jis jai tokį vyrą siuntė ir kodėl teisybės Žemėje nė su žiburiu ji neranda.

Daugiau sukrečiančios istorijos detalių sužinokite laidos „Prieš srovę“ vaizdo reportaže:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

nu
2019-10-08 23:13:03
baisus naivumas tų moteriškių jos vietoje baisiausią triukšmą jau būčiau pakelusi vos raktas dingo ir jai nebedavė,savo pinigus persivedusi į savo saskaitą ir jokiu būdu nesirašiusi jokių skolos raštelių,negaliu klausyt šitokios moters kvailystės,šitaip pasitikėt vyru aklai
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Antanas 2019-10-28 14:59:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dabar supratau kad tv3 laida prieš srove yra grynas melas ir žmonių erzinimas išgalvotomis istorijomis.Tiesiog pasinaudoja tokiomis nesąžiningais žmonėmis ir skleidžia dezinformacija.   ATSAKYTI
Antanas 2019-10-28 14:59:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dabar supratau kad tv3 laida prieš srove yra grynas melas ir žmonių erzinimas išgalvotomis istorijomis.Tiesiog pasinaudoja tokiomis nesąžiningais žmonėmis ir skleidžia dezinformacija.   ATSAKYTI
Darius 2019-10-22 18:23:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jurate Jurate kiek gali meluoti apie kokius puodukų skraidymus kalbi ar negeda meluoti kaiptu Palangoi vaikščiosi.Gal nori išgirsti viešai savo žodžius kai pasakojai kad nemilijona tevogiat o tik biški. Kioskas ir tas verslas išviso ne Rimos ji buvo pagalbinė pardavėja.O apie apyvartas ir didelius pinigus kalba pasakas, neatininka realybės. Žmonės saugokitės šitų moteriškių    ATSAKYTI
Arnas 2019-10-22 10:27:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ten net nejos kioskas kuom nori prisidengti.Baisu kaip tas tingines rodo per televizorių dar,lai paklausinėja kaimynu.   ATSAKYTI
Nijolė 2019-10-19 18:30:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Iki kokio lygio moteris krito pradeda apvaginėti savo vyrus ir jo gimines,po tokių reportažų tokių moterų dar daugiau atsiras juos tuoj kopijuoja viena nuo kitos.Nors ir ji nukopijavo nuo savo pažystamos taip pat pasielgė su savo vyru ir taip pat rodė per televizija,prieš metus ar du irgi viskas vyko Palangoje tik ji gyveno soduose ir užgriebė vyro namą Ispanijoje.Tai čia jau schema atidirbta.   ATSAKYTI
Juratė 2019-10-19 18:12:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Rimos motinos namus areštavo anstoliai už skolas nuo vyro nepriklauso lai nepasakoja pasakų lai mažiau vagia pačos ir bėdų nebus.   ATSAKYTI
Juratė 2019-10-19 18:07:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip moka apsimesti tai šypsosi tai pradeda mirksėti ir bando išspausti ašara bet nelabai gaunasi po to vėl viskas gerai.   ATSAKYTI
Arnas 2019-10-19 18:05:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Iš kur pas tas tingines pinigai ,nei viena nedirba,o kioskas išvis ne jos kokias pajamas kalba,   ATSAKYTI
Petras 2019-10-15 12:45:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visiems nemieluokit ir nebus pragaras ir rankos nedrebes.Ir net ne Palangoi gimusi o Gargzduose.   ATSAKYTI
Valdas 2019-10-14 22:09:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tas kioskas per žiema rudenį pavasarį ir puse vasaros nedirbo.Ir ta puse vasaros pirkėju nesimatė, čia didelis melas,o kaip su pirmaja žmona galėjo susitarti ir ka ji gavo mano žiniomis ji gyvena kitame gale Lietuvos.
O ka ji nevalgo tiek metų .   ATSAKYTI
Arnas 2019-10-14 21:37:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Parodytas baisus melas trūksta žodžių kaip taip gali meluoti.   ATSAKYTI
Petras 2019-10-14 13:30:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Trieju moteriskiu sukurta aferistine istorojija sedi pasaivogusiame kotedze ir kaltina kitus o zurnalistai dar jas liaupsina cia tik Lituvoj turbut taip gali   ATSAKYTI
Kaimynas gargzdai 2019-10-13 22:29:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pacios vagia ir kitus kaltina   ATSAKYTI
E2ard 2019-10-11 20:39:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
cia kaip amzina atelsi R. Karpaviciaus palikime.   ATSAKYTI
E2ard 2019-10-11 20:34:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
visa tai parodo tv3 zema lygi. kad imasi neteisetu isnaudotuju puseje.   ATSAKYTI
Palangiškis 2019-10-11 20:40:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tv3 žurnalistė Vesta pasakė tiesiai šviesiai mums tiesa neįdomi mums reikia šou.  
E2ard 2019-10-11 20:59:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai cia tik sou, bet zmonem priesinga nuomone nueikineje pries visa lietuva.  
atsakymas2 2019-10-11 21:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ar nelaikas A. Kudabienei i pensija????  
Vyras 2019-10-11 20:27:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vyras su vaiku
Rima mes tave su vaiku mylim,ir pasiilgstam,bet nebegalim pakelti tavo pykčio ir melo
norim teisybės kodėl mus išvarei iš mūsų namų mes jį pirkom mums abiem ir vaikui.Aišku ir skolinomės pinigus kurie pervesti pavedimais per banką,nes tiek neturėjom,Dar nepaminėjai iš mano tėvo bankiniu pavedimu gautų pinigų,Aš penkis metus tenai įruošinėjau nebaigtą statybą pirkau medžiagas .Tu net langų nenuvalei,o tik pasiketei spyną,ir galvoji kad jau viskas tavo.Tavo mama ir sesuo net nebuvo ten mačiusios tiek metų, kai filmavot turbūt pirma kartą jos ten pamatė.Taip kad ateikit i protą užteks to melo.   ATSAKYTI
Palangiškis 2019-10-11 19:44:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Rima ateik i protą su tokiu melu niekur nenueisi.Pabaik visus šmeižti ir ne kurk anekdotų.Apgaulės būdu įkalbinusi parašą padėjo ir galvoja kad jau turės kotedžą, tai kainuoja pinigus o tu jų nemokėjai,net langų nenuvalei,ir nori viską užgriebti.Kiek dar papildomai kainavo nebaigtą statybą užbaigti įruošti.
Rima kalba apie didelius pinigus nors neuždirbo net sau ant maisto savęs išlaikyti.   ATSAKYTI
Giedrius 2019-10-11 16:06:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pati susirado nauja meiluzi ir isbego palikusi vaika ir dar nori vyra apvogti nei gedos nei sazines pas ta moteriske nera.   ATSAKYTI
Kaimynas gargzdai 2019-10-11 15:34:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Paprastas variantas patikrinti lai paziuri policija ar teisesauga kur tos trys apsimetusios ponios dirbo ir kiek uzdirbo, kokios pajamos ir viskas bus aisku.paskutines tingines ta jos motina net sunui pasalpa gauna pastoviai girti Gargzduose gyvena net tuoleto normalaus ten neturi.   ATSAKYTI
E2ard 2019-10-10 18:37:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
cia straipsniai kaip Rusijos televiziju, paziurekite youtube istate - Петр Баталов, Антизомби kur televizijos pasakeles isjuokia. kaip sitai laidai dare reklama kaip R.Karpeviciaus palikima. Kur nori iteikti kad sunui liktu marijampoles pieno kombinatas, kat narkotikus galetu vesti vietoj sauso pieno. zemo lygio man sitos laidos.   ATSAKYTI

Top Video

Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pamačius, kaip bandoma išvažiuoti iš automobilių aikštelės aplinkiniai susiėmė už galvų
DABAR RODOMA
Košmaras autobuse: nufilmuota, kas dėjosi viduje per siaubingą avariją
DABAR RODOMA
Internautai negali patikėti savo akimis: neatskiria, kuri yra dukra, o kuri – mama
DABAR RODOMA
Gero vakaro šou. „TV Pagalbos“ žvaigždė Navickas prisiminė, kaip saugojo Landsbergį: pas jį prie durų miegodavom
DABAR RODOMA
Lietuvis įsiuto: bejėgio vilkiko vairuotojo nelaimė policijai sukėlė juoką
DABAR RODOMA
Gerbėjai dalijasi įrašu ir sako, kad princas Harry – svajonių vyras
DABAR RODOMA
Išsitraukė kamerą, pamačius, ką išdarinėja lėktuvo keleivė – vos sulaikė juoką
DABAR RODOMA
Įrašas spaudžia širdį: šuns reakcija į veterinarą nepalieka abejingų
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Meiželytė dėl darbo Seime neteko meilės: „Puikiai suprantu Grybauskaitę“
REKLAMA
Incidentas (nuotr. stop kadras)
Siaubinga šeimos drama Australijoje. Buvęs regbio žaidėjas padegė automobilį su žmona ir trimis mažamečiais vaikais. Iš degančios mašinos iššokusi moteris dar spėjo pasakyti, ...
Neringa Venckienė (nuotr. stop kadras)
Vilniaus apygardos teisme išnagrinėta civilinė byla pagal ieškovės Neringos Venckienės skundą. Atsakovu šioje byloje buvo patrauktas Lietuvos Respublikos Seimas. N. Venckienė ...
Sergejus Lavrovas Miunchene
Miuncheno konferencija, 1963 metais pradėjo organizuoti NATO šalys ir ji kasmet sutraukia politikos lyderių iš viso pasaulio. Buvęs Lietuvos užsienio reikalų ministras ir ...
Linksmybės (nuotr. stop kadras)
Nors Lietuvoje sniego nematyti, tačiau Kanada šią žiemą tikrai jo turėjo apstu. Užpustyti namai, automobiliai ir keliai. Ir štai internete paplito vaizdo įrašas, kuriame ...
Automobiliai (nuotr. stop kadras)
Nemalonus incidentas, laimei, pasibaigęs be rimtų sužalojimų. Atlantoje automobilio vaizdo registratorius nufilmavo, kaip per audrą netikėtai kritęs medis tiesiogiai ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų