Kai sutuoktiniai skiriasi, kai jų santykius sudrasko neapykanta, kai jų meilė vienas kitam virsta pelenais, dažnai pagalvojame apie meilės trikampį. Tačiau šioje laidos „Prieš srovę“ istorijoje svarbų vaidmenį atlieka ir pinigai. Kaip šį viską sugriovusį trikampį pavadinti – meilės ar pinigų trikampiu? Dvi moterys, seifas ir vyras, vardu Darius (vardas pakeistas).

Šeimos santaupos augo slaptame, už sienos esančiame seife, o raktą nuo jo turėjo tik vyras.

Palangiškę Rimą vedęs Darius, nors jau gyveno su ja, bet santykių su pirmąja žmona dar nebuvo nutraukęs. Nuo apgaulės nukentėjusi Rima įtaria, kad būtent su pirmąja žmona Darius suplanavo, kaip ją apvogti.

„Toks žmogus yra, kad viskas jam yra pinigai ir nieko švento“, – apie vyrą laidoje kalbėjo Rima.

Po dvylikos bendro gyvenimo metų ašaras laidoje liejusi Rima sako, kad liko prie suskilusios geldos – ir be namų, ir be sunkiai uždirbtų pinigų, ir be santaupų, ir dar neva skolinga vyro giminaičiams, nors jokių pinigų niekada nesiskolino.

REKLAMA

Artimiausi Rimos giminaičiai jau seniai matė, kad iš judviejų santuokos nieko nebus, kad Darius galimai nori tik ja pasinaudoti.

„Aš jai buvau prieš vestuves pasakiusi, kad kol tu turėsi pinigėlių, tol bus normaliai. Kai pinigėlių neliks, žinok, pamatysi, ko nemačiusi“, – apie Rimos vyrą laidoje kalbėjo jos sesuo Jūratė.

Palangoje gimusi ir augusi Rima, kaip ir dauguma vietos gyventojų, pragyvenimui užsidirbo siūlydama paslaugas poilsiautojams. Uždarbis buvo geras, bet ir darbas buvo alinantis – taip savo darbą rūkytos žuvies kioskelyje apibūdino Rima. Ji metų metus vasaromis nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro dirbo ir nematydavo dienos šviesos.

Palangiškiai Rima ir jos sutuoktinis Darius, kaip tvirtina pati moteris, eilę metų per vasaros sezoną uždirbdavo krūvas pinigų ir banknotai tikrai netilpdavo į vieną maišelį. Tačiau ji tų sunkiai uždirbtų pinigų net akyse nėra mačiusi – jie nuguldavo seife.

„Mes abu turėjome tuos raktus. Iš pradžių seifas buvo raktinis, ne kodinis. Mes turėjome abu raktus, kol seifas buvo tuščias. Ir man jis buvo davęs, ir savo turėjo. Po to, kai jis pradėjo pinigėlius krauti, dėti, aš žiūriu, kad nebėra to mano rakto. Aš spintoje laikydavau tą raktą ir jo nebeliko“, – laidoje atviravo Rima, kuriai po tokių įvykių kilo įtarimų dėl apgaulės.

Kol Rima dienų dienas dirbdavo rūkytos žuvies kioskelyje, pasak jos, Darius ant taburetės Palangos pakraštyje medžiodavo nuomininkus. Tik bėda buvo ta, kad kambariai, kuriuos siūlydavo poilsiautojams, buvo tokie prasti, kad dauguma klientų apsigręždavo ir bėgdavo lauk.

REKLAMA

Rima sako turėjusi santaupų ir dar prieš vestuves, priprašyta vyro, negailėdama ėmė investuoti į kambarių poilsiautojams remontą. Ji manė, kad kuria bendrą šeimos ateitį, bet tų pinigų, kuriuos vyras uždirbdavo, ji akyse nėra mačiusi.

Pasak moters, porą ištikus sunkumams jos vyras ėmė grasinti, kad elgeta paliks ne tik ja, bet ir jos visą giminę.

„Jis nori atimti šiuos uždirbtus namus, mano kioskelį, mamytės sodo namelį su sklypuku ir dar vaiką, dėl kurio aš atiduočiau, paaukočiau viską“, – apie Dariaus planus laidoje kalbėjo Rima.

Be to, esą Darius pasikėsino ne tik į Rimos sunkiai uždirbtą turtą, bet ir į jos motinos namus. Anot Rimos, Dariui sužinojus, kad jos mama pardavė butą ir turi pinigų, jis įkalbėjo ją pirkti kotedžą.

Rima pasakoja, kad trūkstamus pinigus jis paėmė iš seifo, iš Rimos uždirbtų lėšų. Vėliau jis pakišo tiek Rimai, tiek jos mamai pasirašyti fiktyvius skolos raštelius, neva jos pinigus kotedžui skolinosi iš Dariaus giminių. Nors moteriai kilo įtarimų, Darius jai viską paaiškino ir tiek ji, tiek jos mama raštelius pasirašė.

Kaip Darius Rimai ir jos mamai paaiškino, kodėl reikia pasirašinėti skolos raštelius, žiūrėkite vaizdo reportaže:

Moterys nesupranta, kodėl jos dabar turi grąžinti Dariaus giminėms pinigus, kurių net nesiskolino. Deja, antstoliams viskas atrodo kitaip – skolos rašteliai jiems pasirodė tikri ir šiandien jie areštavo ne tik kotedžą, bet ir Rimos mamos vienintelius namus – sodo namelį Gargžduose. Moterys dabar skolingos 76 tūkst. eurų.

Laidos „Prieš srovę“ žurnalistei ir Rimai kartu akis į akį susitikus su Dariumi jis žmoną apšaukė melage.

REKLAMA

„Apie kokius pinigus ji šneka? Lai parodo, kokius pinigus, lai parodo deklaracijas“, – kalbėjo situacijos nepanoręs aiškintis Darius.

Rima sako norėjusi garsiai ir aiškiai pasakyti visiems – meilė praeina, o skolos lieka. Moteris teigia, kad net ir mylėdami negalime pamiršti, kad mūsų parašas gali būti milijono vertas. Rima dabar sako klausianti Dievo, kodėl jis jai tokį vyrą siuntė ir kodėl teisybės Žemėje nė su žiburiu ji neranda.

Daugiau sukrečiančios istorijos detalių sužinokite laidos „Prieš srovę“ vaizdo reportaže:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

nu
2019-10-08 23:13:03
baisus naivumas tų moteriškių jos vietoje baisiausią triukšmą jau būčiau pakelusi vos raktas dingo ir jai nebedavė,savo pinigus persivedusi į savo saskaitą ir jokiu būdu nesirašiusi jokių skolos raštelių,negaliu klausyt šitokios moters kvailystės,šitaip pasitikėt vyru aklai
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Petras 2019-10-15 12:45:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visiems nemieluokit ir nebus pragaras ir rankos nedrebes.Ir net ne Palangoi gimusi o Gargzduose.   ATSAKYTI
Valdas 2019-10-14 22:09:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tas kioskas per žiema rudenį pavasarį ir puse vasaros nedirbo.Ir ta puse vasaros pirkėju nesimatė, čia didelis melas,o kaip su pirmaja žmona galėjo susitarti ir ka ji gavo mano žiniomis ji gyvena kitame gale Lietuvos.
O ka ji nevalgo tiek metų .   ATSAKYTI
Arnas 2019-10-14 21:37:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Parodytas baisus melas trūksta žodžių kaip taip gali meluoti.   ATSAKYTI
Petras 2019-10-14 13:30:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Trieju moteriskiu sukurta aferistine istorojija sedi pasaivogusiame kotedze ir kaltina kitus o zurnalistai dar jas liaupsina cia tik Lituvoj turbut taip gali   ATSAKYTI
Kaimynas gargzdai 2019-10-13 22:29:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pacios vagia ir kitus kaltina   ATSAKYTI
E2ard 2019-10-11 20:39:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
cia kaip amzina atelsi R. Karpaviciaus palikime.   ATSAKYTI
E2ard 2019-10-11 20:34:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
visa tai parodo tv3 zema lygi. kad imasi neteisetu isnaudotuju puseje.   ATSAKYTI
Palangiškis 2019-10-11 20:40:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tv3 žurnalistė Vesta pasakė tiesiai šviesiai mums tiesa neįdomi mums reikia šou.  
E2ard 2019-10-11 20:59:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai cia tik sou, bet zmonem priesinga nuomone nueikineje pries visa lietuva.  
atsakymas2 2019-10-11 21:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ar nelaikas A. Kudabienei i pensija????  
Vyras 2019-10-11 20:27:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vyras su vaiku
Rima mes tave su vaiku mylim,ir pasiilgstam,bet nebegalim pakelti tavo pykčio ir melo
norim teisybės kodėl mus išvarei iš mūsų namų mes jį pirkom mums abiem ir vaikui.Aišku ir skolinomės pinigus kurie pervesti pavedimais per banką,nes tiek neturėjom,Dar nepaminėjai iš mano tėvo bankiniu pavedimu gautų pinigų,Aš penkis metus tenai įruošinėjau nebaigtą statybą pirkau medžiagas .Tu net langų nenuvalei,o tik pasiketei spyną,ir galvoji kad jau viskas tavo.Tavo mama ir sesuo net nebuvo ten mačiusios tiek metų, kai filmavot turbūt pirma kartą jos ten pamatė.Taip kad ateikit i protą užteks to melo.   ATSAKYTI
Palangiškis 2019-10-11 19:44:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Rima ateik i protą su tokiu melu niekur nenueisi.Pabaik visus šmeižti ir ne kurk anekdotų.Apgaulės būdu įkalbinusi parašą padėjo ir galvoja kad jau turės kotedžą, tai kainuoja pinigus o tu jų nemokėjai,net langų nenuvalei,ir nori viską užgriebti.Kiek dar papildomai kainavo nebaigtą statybą užbaigti įruošti.
Rima kalba apie didelius pinigus nors neuždirbo net sau ant maisto savęs išlaikyti.   ATSAKYTI
Giedrius 2019-10-11 16:06:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pati susirado nauja meiluzi ir isbego palikusi vaika ir dar nori vyra apvogti nei gedos nei sazines pas ta moteriske nera.   ATSAKYTI
Kaimynas gargzdai 2019-10-11 15:34:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Paprastas variantas patikrinti lai paziuri policija ar teisesauga kur tos trys apsimetusios ponios dirbo ir kiek uzdirbo, kokios pajamos ir viskas bus aisku.paskutines tingines ta jos motina net sunui pasalpa gauna pastoviai girti Gargzduose gyvena net tuoleto normalaus ten neturi.   ATSAKYTI
E2ard 2019-10-10 18:37:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
cia straipsniai kaip Rusijos televiziju, paziurekite youtube istate - Петр Баталов, Антизомби kur televizijos pasakeles isjuokia. kaip sitai laidai dare reklama kaip R.Karpeviciaus palikima. Kur nori iteikti kad sunui liktu marijampoles pieno kombinatas, kat narkotikus galetu vesti vietoj sauso pieno. zemo lygio man sitos laidos.   ATSAKYTI
Saulė 2019-10-10 15:36:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Metų anekdotas ir visiškas melas,kioske 1000 eurų per dieną uždirbta.Aš turiu tokį versliuką ir geresnėje vietoje Palangoje tai sumokėjus visus patarnavimus mokesčius lieka nuo 30 iki 70 eurų vasara liepos rugjūčio mėnesiais, nesezono metu išviso neapsimoka dirbti tiosiog minusas žuvis sudžiuną nespeji parduoti nes nėra pirkėju.   ATSAKYTI
mokesciu inspeksije 2019-10-10 18:43:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
bet ji viesai, pries visa lietuva pasake, kiek istikruju uzdirba (ne verciama, ne tardoma) tai turetu atsizvelgti mokeciu inspeksije kiek parodo.  
Arnas 2019-10-10 15:19:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Aš juos gerai pažistų ir Rimos Vyrą Laidoje pasakoje visiška neteisybe tą kotedžą pirko Rimos vyras,remontavo įruošinėjo ir kažkiek laiko ten gyveno. O jos tiesiog užgrobė kotedžą pakeitusios spyną ir Rima savo vyro bei savo vaiko nebeileido iškviete jiem policija.   ATSAKYTI
Dominykas 2019-10-10 15:07:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Laidoje pasakoja visiška neteisybe ta kotedžą pirko jos sutuoktinis su Rima pinigai pervesti bankiniais pavedimais kurių niekas negražino,skolų yra ir daugiau. Jos motina į kotedžą nėra įnvestavusi nei vieno cento,tuo labiau kotedžas pirktas bankrutavus įmonei nebaigtos statybos be lubų kai kurių sienų,be plytelių,be vandentiekio, be elektros instaliacijos,be šildymo sistemos,be duju,be baldų,be gerbuvio darbų, ir kiauru stogu.Po to jos vyras viską tvarkė irošinėjo pirko medžiagas.Tos trys tipo ponios už jokius darbus medžiagas nėra sumokėjusios tiesiog viską užvaldė pasikeitusios naktį spyną ir visus kvailina.   ATSAKYTI
E2ard 2019-10-10 10:18:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tikuosiu mokesciu inspeksije ziurejo sita laida, kur po 1000 euru per diena uzkaldavo ir neturejo kur deti pinigus, ko kiek parode tas kioskelis pelno?????   ATSAKYTI
Melage 2019-10-10 08:14:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kaip sitaip galima,ji pati pabegusi ir palikusi vaika,uzgrobusi turta kuris jai neprikauso,atejusi be cento.Vaikas jai maziausiai rupi,o zurnalistai parode tik viena puse graziai...Tevas augina ir priziuri vaika ,ko ji niekada nedariusi ir dabar zmeizia ant visos Lietuvos,Zurnalistus i teisma reiktu paduoti uz tokis laidas kur tiesos 0,beje jai policijos uzdrausta artintis prie namu,nes pati su savo familia puola mustis ir su kumsciais puola sena zmogu prie savo vaiko!!!!O mamasa.   ATSAKYTI
2019-10-09 13:48:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš Aferistų visada buvo ir bus. Ir jie naudosis moters naivumu.
Yra toks posakis pasitikėk ir tikrink. Užuojauta, tikiuosi vaikus išmokys, kad vyrais pasitikėti, nors ir myli nevalia.    ATSAKYTI
M 2019-10-09 13:01:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Apsimelavo iki ausu.    ATSAKYTI
Pažystama 2019-10-09 08:37:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Nu ir aferistas   ATSAKYTI
Teklė 2019-10-09 07:41:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Atpildas už kitos šeimos suardyma    ATSAKYTI
Daiva 2019-10-09 06:19:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Na ir naivumas, na ir kvailumas moters, jei jau prieš vestuves pasakė, kad kol bus pinigų, tol bus gerai, tai ko tikėtis iš tokio vyro, bėkt reikėjo kuo toliau.    ATSAKYTI
Adas 2019-10-08 23:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tai tokius suskius į jūrą    ATSAKYTI
nu 2019-10-08 23:13:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
baisus naivumas tų moteriškių jos vietoje baisiausią triukšmą jau būčiau pakelusi vos raktas dingo ir jai nebedavė,savo pinigus persivedusi į savo saskaitą ir jokiu būdu nesirašiusi jokių skolos raštelių,negaliu klausyt šitokios moters kvailystės,šitaip pasitikėt vyru aklai   ATSAKYTI
6666 2019-10-08 22:22:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Yra karma. Tokie ilgai negyvena...   ATSAKYTI
Karma? 2019-10-08 23:05:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Karma yra kale! Girdejai toki posaki , tiesa? Gyvena tokie, dar ir kaip gyvena.   
Rima 2019-10-10 00:10:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nesąmonė!  
Moteris 2019-10-08 22:06:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Baisus naivumas dievo avelės   ATSAKYTI
M 2019-10-09 18:01:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Aha. Galvoja, kad ja visi patikes.   

Top Video

Laidotuves pertraukė netikėtumas: vyrui teko šokti į iškastą duobę
DABAR RODOMA
Laidotuves pertraukė netikėtumas: vyrui teko šokti į iškastą duobę
DABAR RODOMA
Išgyveno nemaloniausią incidentą lėktuve: keleivei prireikė palydovų pagalbos
DABAR RODOMA
Paviešintas įrašas, kaip siuntų darbuotojais apsimetę vyrai surišo šeimą ir ją apvogė
DABAR RODOMA
Moteris patyrė gyvenimo sukrėtimą: su taksi nevažiuos dar ilgai
DABAR RODOMA
Nufilmuota tragedijos akimirka: neišsiskleidęs nei vienas parašiutas pražudė vyrą
DABAR RODOMA
Paliko vienam kartui su tėčiu: mama išvydusi savo mažylę paklaiko
DABAR RODOMA
Nepaprasta akimirka: draugystė ištirpdė milijonų internautų širdis
DABAR RODOMA
Išlaisvinti dešimtys žmonių, kurie metų metus buvo laikomi narvuose
DABAR RODOMA
Keistas incidentas: gelbėjo ant pastatų laipiojančią nuogą moterį
DABAR RODOMA
Pareigūnai paviešino įrašą: gelbėjo springstantį kūdikį
REKLAMA
Nelaimė atrakcionuose (nuotr. stop kadras)
Įvykio liudininkai liko sukrėsti po nelaimės Prancūzijoje. Kasmetinėje atrakcionų mugėje tragiškai žuvo jauna, vos 24-erių metų mergina, o kita 20-metė buvo sunkiai ...
Diana Nausėdienė ir Gitanas Nausėda (Paulius Peleckis/Fotobankas)
Gitanas Nausėda Prezidento pareigas eina jau beveik šimtas dienų. Per šį laikotarpį Prezidentas Seimui teikė ne vieną naują įstatymų pakeitimą, vetavo parlamento priimtus ...
Tėvų tvirtinimu, mokykla nuslėpė virusinės infekcijos protrūkį (nuotr. Vilniaus miesto savivaldybės)
Po žinios apie vienoje Kauno mokykloje užfiksuotą ūmaus žarnyno infekcijos protrūkį, į portalą tv3.lt kreipėsi Kauno rajone esančios Babtų gimnazijos tėvai. Susirūpinęs ...
DNR rezultatai paliko moterį be žado: to nesitikėjo (nuotr. TV3)
Agniešką ir Liną likimas suvedė vaikų namuose. Čia užsimezgę šilti santykiai vėliau peraugo į jausmus, o po kurio laiko į jų gyvenimus pasibeldė ir nauja gyvybė. Praėjus ...
Drama „X faktoriaus“ scenoje: teisėjai neišvėrė net du kartus (nuotr. stop kadras)
Sekmadienį prie TV ekranų žiūrovus kvietė šeštoji muzikinio projekto „X faktorius“ laida. Kaip ir praeitose laidose, taip ir šioje dalyviai bandė savo balsu sužavėti tiek ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų