Žinia gyventojams: netrukus – daugiau autobusų reisų

Tolimojo keleivinio transporto kompanija „Toks“ nuo penktadienio atnaujina penktadalį tarpmiestinių reisų, kuriais įprastai keliaudavo daugiausiai keleivių.

Reisus planuojama atnaujinti dviem etapais – nuo penktadienio bus pradėtos vykdyti kelionės iš Vilniaus į Kybartus, Klaipėdą, Naująją Akmenę bei Rokiškį, nuo pirmadienio – iš sostinės į Biržus, Mažeikius, Šakius, taip pat bus atnaujintas ir antras reisas į Rokiškį, pranešė „Toks“.

„Maršrutus dėliojome taip, kad autobusu būtų galima pasiekti kuo daugiau rajono centrų. Atsižvelgėme ir į keleivių prašymus. Kol kas žmonių judėjimas tarp savivaldybių yra ribojamas, tačiau viliamės, kad jis su laiku švelnės ir žmonės drąsiau judės į savo sodybas ar aplankyti artimųjų“, – pranešime sakė bendrovės vadovas Arūnas Indrašius.

„Toks“ prognozuoja, jog pirmosios kelionės bus nuostolingos, tačiau tikisi, kad per pavasarį į tarpmiestinius autobusus sugrįš daugiau nei trečdalis keleivių.

Apie kitų reisų atnaujinimą „Toks“ spręs priėmus sprendimus dėl judėjimo tarp savivaldybių atlaisvinimo.

Gruodžio viduryje šalyje įvedus judėjimo ribojimus, bendrovė keleivių srautas ir pajamos krito 80 proc.

Kita tarpmiestinio susisiekimo bendrovė „Kautra“ nuo ketvirtadienio atnaujino 12 reisų tarp Kauno, Alytaus, Vilniaus, Druskininkų, Šilalės bei Vištyčio.

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) informavo BNS, kad ketvirtadienį į kelius sugrįžo 18 reisų, nuo kovo 8 dienos iš viso važiuos 226 autobusų reisai. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų