Bankas „Snoras“  labai savotiškai investavo indėlininkų ir klientų lėšas.

Už gyventojų ir verslininkų bankui patikėtus pinigus pirkti rūmai Prancūzijos Nicos kurorte, didžiuliai butai Vilniaus Senamiestyje ir prabangūs automobiliai,  – skelbia Delfi.

Šis turtas registruotas banko ar jo antrinių įmonių vardu, tačiau nušalintieji banko vadovai juo naudojosi kaip savo nuosavybe.

Rūmai Nicoje įvertinti daugiau kaip 17 mln. litų, maždaug tiek pat įvertinti ir „Snoro“ nekilnojamojo turto objektai Vilniaus senamiestyje. LNK televizija penktadienį pranešė, kad butuose Gaono gatvėje šeimininkavo du didžiausi „Snoro“ akcininkai: Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas.

„Snorui“ taip pat priklauso ne vienas prabangus  „Jaguar“, „Porche“, „Maybach“ markės automobilis.


Rašyti komentarą...
p
ponas
2011-11-19 10:56:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
pagaliau praturtejo Lietuva, Grybauskaite su Kubilium gales i Nica nulekt su Maybach :)
Atsakyti
0

M
MM
2011-11-19 22:03:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne indėlininkų ir klientų lėšomis įsigyta vila, butai. Šiuo teiginiu siekiama parodyti, kad bankas švaisto indelninkų pinigus, nors faktiškai taip nėra. Akcininkų - banko savininkų įnašai banke yra - 791 mln. Lt, tai keliasdešimt kartų daugiau, negu šių objektų kaina.
Atsakyti
0

t
to MM
2011-11-20 00:43:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
MM teisus tiek nekilnojamas turtas, tiek kilnojamas turtas turi savo likutinę vertę, o kartais ir augančią vertę. Tad tiesiog gali būti pasyvi investicija. Nematau tame nieko ypatingai nusikalstamo. Na jeigu ir toliau tokie motyvai dėl banko nacionalizavimo - tai nekokie argumentai :)) įdomu kokie kitų bankų turtai slypi už tam tikrų balanso eilučių :))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų