Gairės

turtas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „turtas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „turtas“.

Komitetas: privalomo turto vertintojų licencijavimui reikėtų kurti profesinę įstaigą

Vyriausybei nuo 2025 metų atsisakius privalomo turto vertinimo licencijavimo tuo turėtų rūpintis nauja profesinė įstaiga, tačiau tai daryti turėtų įpareigoti įstatymas. Tai siūlančiai Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ nario Luko Savicko parengtai išvadai trečiadienį bendru sutarimu pritarė Seimo Ekonomikos komitetas.  „Mes pasirinkome vidurio kelią – judėti link savivaldos, kur leisti patiems rūmams nusistatyti kriterijus ir vertinti.
Prieš 8 val.

Policija skubiai įspėja visus: siaučia automobilių vagys

Šiaulių apskrities policija savo „Facebook“ paskyroje primena žmonėms, kad paprastas būdas apsaugoti savo turtą – užrakinti duris. Nors tai ir atrodo elementaru, tačiau, pasirodo, ne visiems taip atrodo. „Pastebime, kad Šiaulių ir Telšių apskričių kaimiškų vietovių gyventojai tinkamai nepasirūpina savo turto saugumu. Pvz., nerakina kieme stovinčių automobilių, o jų užvedimo raktelius ir dokumentus palieka transporto priemonėse.
2023-11-16

Paviešino, kokį turtą po mirties paliko „Hario Poterio“ aktorius: štai, kam atiteko

2022 m. rudenį pasaulį palikęs aktorius Robbie Coltrane'as, vaidinęs Hagridą filmuose apie Harį Poterį, po mirties paliko beveik 6 mln. eurų vertės turtą.  72-ejų anapilin iškeliavęs aktorius per savo sėkmingą karjerą ir mažajame, ir didžiajame ekrane sukaupė nemažą turtą. Robbie savo turto patikėtiniais paskyrė buvusią žmoną Roną Gemmell ir draugą Gordoną Bullochą.
2023-11-09

Paveldėjote turtą užsienyje: pasakė, ką svarbu žinoti

Paveldėjimas yra vienas seniausių teisinių procesų, kurio esmė yra ganėtinai instinktyvi – palikėjo turtas perduodamas gyvam įpėdiniui. Jeigu ne socialinė raida, globalizacija ir daugybė istorinių filosofų bei teisininkų pamąstymų, galėtume užbaigti šį straipsnį pirmuoju sakiniu, rašoma pranešime žiniasklaidai. Tačiau laikui bėgant instinktyvus paveldėjimo procesas tapo besikeičiančiu aplinkybių bei socialinės aplinkos įkaitu.
2023-10-25

205 Lietuvos gyventojai turi mažiausiai po 40 mln. eurų turto

170
Nuo šių metų pradžios veikiantis Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) padalinys, atsakingas už 40 mln. eurų ir didesnį turtą turinčių Lietuvos gyventojų mokesčių priežiūrą, šiuo metu prižiūri 205 žmones – 123 turtingus asmenis ir 82 jų sutuoktinius, ketvirtadienį skelbia portalas „Verslo žinios“.  Pasak VMI Stebėsenos ir konsultavimo departamento atstovės Ingridos Biekšienės, 86 proc. prižiūrimų asmenų į sąrašą pateko dėl jų valdomų įmonių, kurios sudaro didžiąją jų turto vertės dalį.
170 2023-10-12

Palangoje apgadintas kvartalo, kuriame namus turi ir Jonas Valančiūnas, turtas

Policijos pareigūnai jau daugiau kaip savaitę ieško vyro, kuris sugadino automatinius įvažiavimo į gyvenamąją teritoriją vartus. Aiškėja, kad buvo apgadinti kvartalo, kuriame namus turi ir garsus Lietuvos krepšininkas Jonas Valančiūnas, teritorijos vartai. Palangos miesto policijos komisariato pareigūnų duomenimis, 2023-ųjų rugsėjo 2-ąją, apie 20.55 val.

Seime – paskutinis balsavimas dėl kompensacijų gavėjų turto vertinimo

Seimas antradienį apsispręs, ar grąžinti kompensacijų už šildymą bei kitų socialinių išmokų gavėjų turto vertinimą. Turtas vėl būtų vertinamas prasidedant 2023-2024 metų šildymo sezonui.  Seimui balsavus už Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pataisas, jį dar turės pasirašyti prezidentas Gitanas Nausėda.

Seimas linkęs pritarti, kad kompensacijų prašytojų turtas vėl būtų vertinamas

Į priekį stumiasi įstatymo pataisos, numatančios, kad būtų grąžintas kompensacijų už šildymą bei kitų socialinių išmokų gavėjų turto vertinimas. Turtas vėl būtų vertinamas prieš prasidedant 2023-2024 metų šildymo sezonui.  Už tokias Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pataisas sekmadienį per svarstymo stadiją balsavo 88 Seimo nariai, prieš buvo keturi parlamentarai, susilaikė 21 politikas.
2023-09-10

Siūlo kitaip apmokestinti dovanas: perduoti verslą šeimos nariams būtų paprasčiau

Seimo teisininkams bei verslo atstovams kritikuojant Vyriausybės siūlymą neapmokestinti  tik artimiesiems dovanoto žemdirbių turto, Finansų ministerija ketina keisti dovanų apmokestinimo tvarką. Pakeitimai numatytų išimtis visiems užsiimantiems individualia veikla, o kai kuriais atvejais – ir dovanojant akcijas.
2023-08-23

Lietuvoje prognozuojamos liūtys: gyventojus perspėja – štai 3 dalykai, ką svarbu padaryti

149
Praėjus kiek daugiau nei savaitei po rekordinius nuostolius žmonėms atnešusio gamtos stichijos šėlsmo Lietuvoje vėl prognozuojamos liūtys. Draudikai ragina nekartoti praėjusios savaitės scenarijaus ir iš anksto pasirūpinti transporto priemonių, būsto, kiemuose, terasose bei balkonuose esančio turto, o svarbiausia – savo pačių ir artimųjų saugumu, rašoma pranešime spaudai.
149 2023-08-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų