LNK žaidimo „Pinigų taksi“ automobilį paruošti darbui užtrunka dvi valandas – kasdien jame sumontuojama ir išmontuojama sudėtingos televizinės technikos už penkiaženklę sumą.
Išsikvietėte taksi, paskubomis įsėdote, pasakėte adresą ir staiga supratote, kad „kažkas čia ne taip“. Salonas staiga ėmė blyksėti lemputėmis, pamatėte filmavimo kameras ir akį merkiančią vairuotoją – gražuolę Kariną Krysko: „Jūs patekote į televizijos laidą „Pinigų taksi!“
Jau mėnesį po Lietuvą važinėjantis ir keleiviams pinigus žarstantis LNK „Pinigų taksi“ išskirtinis ne tik dėl to, kad yra vienintelis taksi, kuris moka. Tai brangiausiai Lietuvoje eksploatuojamas taksi automobilis.
Išoriškai „Pinigų taksi“ nesiskiria nuo kitų taksi mašinų. Tačiau jo viduje sumontuota aparatūros už 50 tūkstančių litų.
Automobilio viduje įmontuotos penkios filmavimo kameros – pro režisierių akis neprasprūsta nė menkiausias keleivio gestas, reakcija. Dar viena filmavimo kamera filmuoja nuo automobilio stogo. Nuolat iš paskos „Pinigų taksi“ seka laidos režisierių automobilis, iš kurio taip pat filmuojama.
Laidos vedėjos K. Krysko vairuojamame taksi suinstaliuotas specialus apšvietimas, sukuriantis dienos šviesos efektą. Taip pat – garso įrašymo sistema, mikrofonai.
Vaizdas ir garsas iš taksi tiesiogiai perduodamas į monitorius, įrengtus iš paskos sekančiame režisierių automobilyje. Duomenys perduodami specialiu bevieliu ryšiu, kurio technika buvo pargabenta iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Lietuvoje ir Europoje tokios sparčios ir kokybiškos mobilios vaizdo perdavimo ryšio sistemos nėra. Režisierius vyksmą taksi kontroliuoja ir su K. Krysko bendrauja radijo ryšiu.
Kas vakarą, po filmavimo dienos, visa technika iš taksi išmontuojama, o ryte įrengiama vėl. Tai daroma dėl saugumo. Paruošti „Pinigų taksi“ darbui užtrunka dvi valandas.
„Pinigų taksi“ darbo specifika nesiskiria nuo kitų taksi. Pakliūti į azartišką žaidimą galima ne tik susistabdžius taksi gatvėje, bet ir išsikvietus telefonu. Per mėnesį K. Krysko su „Pinigų taksi“ dirbo ne tik Vilniuje – buvo nuvykusi ir į Panevėžį, Šiaulius, Kauną.
Visame pasaulyje populiaraus žaidimo „Cash cab“ formato „Pinigų taksi“ idėja – netikėtai taksi klientas tampa TV žaidimo dalyviu su šansu išlošti pinigų. Papuolęs į „pinigų taksi“ žaidėjas iki kelionės pabaigos atsakinėja į pačius įvairiausius klausimus. Kuo daugiau atsako, tuo daugiau laimi. Tačiau vos keleiviui suklydus tam tikrą kiekį kartų, jis išlaipinamas iš automobilio.
Visame pasaulyje populiarus žaidimas „Cash cab“, kurio formatas buvo įgyvendintas jau 60 šalių, tarp jų – Australijoje, Vokietijos, JAV, Ukrainoje, Rusijoje.