• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Skirtingų paviršių dažymas tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti paprastas ir nesudėtingas procesas. Visgi tam būtina kruopščiai pasiruošti – reikalinga išsirinkti kokybiškus dažus ir įrankius.

Skirtingų paviršių dažymas tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti paprastas ir nesudėtingas procesas. Visgi tam būtina kruopščiai pasiruošti – reikalinga išsirinkti kokybiškus dažus ir įrankius.

REKLAMA

Profesionali „Tikkurila“ komanda statybų aikštelėje kaip reikiant pagelbėjo „Starkus stato“ laidos vedėjui Martynui išsirenkant tinkamus dažus ir šiam procesui atlikti reikalingus įrankius.

Martynas savo ruožtu pripažįsta, kad skirtingų paviršių dažymas jam yra vienas malonumas, ypač tada, kai yra naudojama kokybiška produkcija.

Štai ir dabar, prireikus nudažyti medines lenteles, „Tikkurila“ atstovai M. Starkui patarė pasirinkti naujos kartos vandeninę dažyvę „Vivacolor Villa Lasur Akva, kuri nesukuria stipriai išreikštos plėvelės kaip dažai ir nepaslepia natūralaus medienos rašto.

Ši šiuolaikiška dažyvė ne tik sukuria autentišką atspalvį dažomam paviršiui, bet ir greitai džiūsta – per vieną dieną galima padengti net du sluoksnius ar daugiau.

REKLAMA
REKLAMA

Dažyvė „Vivacolor Villa Lasur Akva“ pasižymi dvejopu poveikiu – ją galima naudoti ir kaip impregnantą, ir kaip dažyvę. Be to, tinka dažyti ne tik medinius namus, bet ir duris, langų rėmus, tvoras ar lauko baldus. 

REKLAMA

Tačiau Martynui prireikė ne tik dažų – „Tikkurila“ atstovai pasiūlė naudoti ir švediškus „Anza“ firmos įrankius.

„Anza“ firmos teptukų laidos „Starkus stato“ vedėjas nusipirko daugiau, nes ateityje dažymo darbų dar tikrai bus, o kadangi šie įrankiai gali tarnauti ilgą laikotarpį, jie galės būti panaudojami dar ne kartą. 

„Dažyti man patinka. Dažymas – tai tokia teplionė, kūryba, nors atrodo, kas čia tokio. Mūsų turtas šiandien – „Anza“ įrankiai. Jų pasiėmiau pakankamai nemažai, kadangi reikės daug dažyti. Ir tie, kas dažo, žinote, kad su vienu ar dviem įrankiais neapsisuksi.

REKLAMA
REKLAMA

Kokybiškas teptukas leidžia pakabinti kur kas daugiau dažų ir dengti juos vienodu sluoksniu. Taip pat rinkausi teptuką lenkta rankena – jį patogu laikyti, o dažant nepavargsta rankos. Naudojant teleskopinį kotą, galima pasiekti aukščiau esančias vietas be kopėčių, o su jomis – net dar aukščiau“, – kalbėjo Martynas.

Pasak „Starkus stato“ laidos vedėjo, pagrindinis darbas, kurį reikės atlikti – nudažyti medines lenteles, o vėliau jas prikalti prie namo sienos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mūsų darbas bus maždaug toks – turime sausas, geras lentas, kurias reikės nudažyti, o vėliau jas padėsime į šoną, kad jos išdžiūtų.

Kai lentos išdžius, jas tvirtinsime prie namo sienų ir tada dažysime dar kartą“, – pasakojo M. Starkus.

Susidūrė su netikėtumu

Nors Martynui dažyti patinka, tačiau namo parsivežus medienos dažus ir dažyves „Vivacolor Villa“, iškilo netikėtas iššūkis – nei jis, nei jo pagalbininkas nesuprato, kaip tinkamai atidaryti dažų indą.

REKLAMA

Nepaisant to, čia pagalbos ranką ir vėl ištiesė „Tikkurila“ akademijos vadovas Rokas, kuris paaiškino, kaip reikia tinkamai atidaryti įsigytus dažus.

Pasirodo, dažyvės indo atidarymo būdas labai paprastas – Martynui „Tikkurila“ akademijos vadovas patarė tiesiog pasiimti plokščią atsuktuvą ar kitą įrankį, su kuriuo būtų galima atlaisvinti kiekvieną indo kraštą.

Dažymo idėjas jūsų autentiškiems namams, o taip pat daugiau informacijos apie lauko medienos dažus ir dažyves „Vivacolor Villa“ galima rasti ČIA.

Be to, tam, kad dažymo procesas vyktų sklandžiai ir rezultatas džiugintų, rekomenduojame prieš dažymą peržiūrėti medinio fasado dažymo vaizdo pamokas

Nemokama konsultacijų linija 8 800 00018.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų