starkus stato

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „starkus stato“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „starkus stato“.
REKLAMA
Martynas Starkus: „Viena iš dilemų – ar reikia šiems namams oro kondicionieriaus“ Martynas Starkus: „Viena iš dilemų – ar reikia šiems namams oro kondicionieriaus“

Martynas Starkus: „Viena iš dilemų – ar reikia šiems namams oro kondicionieriaus“

Namą kaime pasistatęs Martynas Starkus sako, kad pastaraisiais metais šeima susidūrė su dilema dėl oro kondicionavimo, bet, susidėliojus argumentus, atsakymą pavyko rasti. „Viena iš dilemų – ar reikia šiems namams oro kondicionieriaus, – pasakojo jis. – Tas klausimų, sprendimų atidėliojimas vėliau sukelia rūpesčių.
2022-12-23
REKLAMA
Starkus sulaukė ypatingos dovanos iš žmonos: (nuotr. Organizatorių) Starkus sulaukė ypatingos dovanos iš žmonos: (nuotr. Organizatorių)

Laikas patikrinti šiluminį namų pralaidumą: Starkus rekomenduoja išbandyti šį įrenginį

Didžiuliai mokesčiai už šildymą vis dažniau verčia susimąstyti apie pastatų šiluminį pralaidumą. Pasirodo, kad tinkamai apšiltinus ir izoliavus namus, šiluma patalpose išlieka gerokai ilgiau. Šį kartą Martynas Starkus nusprendė išsiaiškinti ar tinkamai apšiltinta jo naujoji sodyba. Išbandė išmanų įrenginį Pas Martyną Starkų šį kartą svečiavosi „Cramo“ technikos ir įrankių nuomos vadybininkas, kuris su savimi atsivežė ir šiluminę kamerą.
2022-12-20
REKLAMA
„Starkus stato“ (nuotr. Organizatorių) „Starkus stato“ (nuotr. Organizatorių)

Kova su nukritusiais medžių lapais: Starkus atrado paprastą būdą, kaip sutvarkyti sodybą

Ruduo žavi savo išskirtine atmosfera ir margais medžių lapais. Vis dėlto, gyvenantieji arčiau miško ar turintys kiemą su lapuočiais, patiria nemažai sunkumų – nuo medžių krentantys lapai teršia kiemą ir gėlynus. Šiais metais su šia problema susidūrė ir neseniai savo sodybą įsirengęs Martynas Starkus. Nesibaigiantys iššūkiai Martynas Starkus pripažįsta, kad atėjus rudeniui, savo sodyboje jis susiduria su naujais sunkumais.
2022-12-19
REKLAMA
Martynas Starkus (nuotr. Organizatorių) Martynas Starkus (nuotr. Organizatorių)

Martyno Starkaus sodyboje naujas iššūkis – užsikišę lietaus latakai

Įsirengę sodybą kaime, Starkų šeima vis susiduria su sunkumais. Šį kartą Martynas Starkus nori išvalyti lietaus latakus, kuriuos užkišo beržo lapai. Vis dėlto, ši užduotis be „Cramo“ pagalbos pasirodo neįveikiama. Norint išvalyti užsikimšusius lietaus latakus, reikia aukštai pasilipti.
2022-12-09

Statybų metu Starkai savo sodyboje laikėsi vienos bičiulio taisyklės: „Tai – vertingiausias patarimas“ 

Kad ir kokių didelių pastangų bereikalautų, visi darbai turi pabaigą – būtent tuo įsitikino Kotryna ir Martynas Starkai, kurie žiūrovus šį sekmadienį pakvies jau paskutinei „Starkus stato“ laidai. Abu jie tikisi, kad per visą šį laiką, kol buvo statoma šeimos sodyba, keičiama ir tvarkoma aplinka bei įrenginėjamas namo vidus, TV3 žiūrovai išgirdo ne vieną naudingą patarimą, kurį galės pritaikyti ir savo namuose. O dar ne vieną tokį jie išgirs ir šį vakarą.
2022-12-04
REKLAMA
Martynas Starkus sako gyvenime pataikęs su trimis pasirinkimais, vienas jų – „Panasonic“ Martynas Starkus sako gyvenime pataikęs su trimis pasirinkimais, vienas jų – „Panasonic“

Martynas Starkus sako gyvenime pataikęs su trimis pasirinkimais, vienas jų – „Panasonic“

Martynas Starkus pasakoja apie gyvenimo naujame name ypatumus. Kai tik saulė ima stipriau šildyti, viršutiniame namo aukšte darosi tvanku, o kartais – ir karšta. Net ir atidaryti langai ne visuomet padeda, tad namo gyventojams norisi, kad oras būtų vėsinamas. „Dėl to man reikia oro kondicionavimo sistemos. Praėjusiais metais, kada reikėjo rinktis šilumos siurblį, bendravau su „Panasonic“, likau absoliučiai patenkintas jų veikla, jų produkcija“, – sakė M. Starkus.
2022-11-29
REKLAMA
„Starkus stato“ (nuotr. Organizatorių) „Starkus stato“ (nuotr. Organizatorių)

Darbai Martyno Starkaus sodyboje tęsiasi: statyboms prireikė milžiniško įrenginio

Jau kuris laikas Martynas Starkus užsiima statybų darbais: su žmona Kotryna pildo savo seną svajonę – įsirenginėja sodybą kaime. Vis dėlto, čia šeima susiduria su daugybe iššūkių, o vienas jų – paplūdimio greta tvenkinio įrengimas. Reikalinga speciali technika Norint reljefo keitimo darbus atlikti kokybiškai, vien gerų norų ir entuziazmo nepakanka – būtina kreiptis į specialistus ir į pagalbą pasitelkti specialią tokiems darbams tinkamą techniką.
2022-11-28

Patogų gyvenimą Londone britas iškeitė į Lietuvos miškus: Martyno Starkaus bičiulis į statybas žvelgia itin originaliai

Kiekviena savaitė Starkų sodyboje vis kitokia, tačiau kas kartą namas vis labiau artėja prie tokio, kokį jie visuomet įsivaizdavo. Tiesa, šeima nuolat sau primena, kad dabar – malonioji ir kur kas lengvesnė dalis nei pernai, kai namą reikėjo sukurti nuo pat pamatų. Tokius prisiminimus Martynui sukels smagi kelionė pas kaimyną, kurio namo statybos dar nė neįpusėjo… Visa tai išvys ir šio sekmadienio TV3 laidos „Starkus stato“ žiūrovai.
2022-11-27
REKLAMA
Starkus imasi naujo sumanymo: reikia sutvarkyti garažą, bet kaip sugaišti mažiau laiko? Starkus imasi naujo sumanymo: reikia sutvarkyti garažą, bet kaip sugaišti mažiau laiko?

Starkus imasi naujo sumanymo: reikia sutvarkyti garažą, bet kaip sugaišti mažiau laiko?

Martynas Starkus yra pasistatęs namą kaime, bet, nepaisant to, kad namas yra baigtas, darbų aplink jį – vis dar nemažai. Vienas tokių darbų – patogiai ir negaištant daug laiko sutvarkyti garažo vaizdą. „Aš sugalvojau, kad man reikia garažo. Gerai, mes pastatėm garažą, – pasakoja jis. – Iš pradžių aš juo džiaugiausi, o dabar jau jis išsiskiria iš bendro konteksto: lentos nešlifuotos, nedažytos, toksai, na, spuogas.“ Pirmiausia, anot jo, reikia nušlifuoti garažo lentas, o tada nudažyti.
2022-11-21

Kotrynos Starkienės sodyboje laukia iššūkis: „Tikiuosi, kad pagaliau išsipildys mano svajonė“

Martyno ir Kotrynos Starkų sodybos įrenginėjimo darbai vis sparčiau artėja prie pabaigos. Tačiau šeimai vis gimsta naujų idėjų, kaip dar labiau pagerinti savo gyvenimą kaime. Vieną tokių TV3 laidos „Starkus stato“ žiūrovai išvys jau šiandien. Ir nors tai buvo vienas didžiausių Kotrynos norų, pamatęs rezultatą, nuostabos neslėps ir Martynas – tikrai buvo verta! Praėjusią laidą žiūrovai jau pamatė naujo šeimos tikslo pradžią.
2022-11-20
REKLAMA
REKLAMA

Martynas Starkus pasidalijo linksma istorija apie bičiulį Vytarą Radzevičių: „Jo šeimai tai buvo siurprizas“

Jau antrus metus sodyboje daugybę laiko su šeima praleidžiantis Martynas Starkus neslepia – anksčiau negalėjo įsivaizduoti, kad turės namą, o dabar nebegali įsivaizduoti, kad čia kas kartą atvykus nereikėtų ko nors daryti. Tad ir šį sekmadienį žinomas vyras kartu su žmona Kotryna TV3 laidos „Starkus stato“ žiūrovus pakvies į savo nuolatos besikeičiančią sodybą, ir čia verdantį kitokį, tačiau beprotiškai žavų gyvenimą.
2022-11-06

Martynas Starkus sulaukė ypatingos dovanos iš žmonos: „Ką jam padovanosiu, žinojau nuo tada, kai nusipirkome sodybą“

Praėjusią savaitę keliautojas Martynas Starkus su žmona Kotryna ir vėl pakvietė TV3 žiūrovus užsukti į savo sodybos statybų aikštelę. Laikui bėgant, šeima prie sodybos jau ėmė priprasti – kiekvienas susirado asmeninę, sau mielą teritoriją, o Martynas čia neseniai išpildė ir dar vieną savo svajonę.
2022-10-23

Statybomis užsiimančio M. Starkaus sodyboje – drąsūs sprendimai: idėja gimė žmonai Kotrynai

Praėjusiais metais padedamas žmonos Kotrynos ir savo dukrų, Martynas Starkus ėmėsi to, ko niekuomet nebuvo daręs – statyti namą kaime. Tačiau statybos – nesibaigiantis procesas. Arba, kaip sako Martynas, pradėti moka visi. Tik kaip viską pabaigti? Būtent šiandien prasideda antrasis TV3 laidos „Starkus stato“ sezonas, kuriame žiūrovai išvys, kaip pasiekti tai, kas neretai atrodo neįmanoma – priartėti prie darbų pabaigos.
2022-10-16
REKLAMA
Julius Sakalauskas ir Martynas Starkus (nuotr. stop kadras) Julius Sakalauskas ir Martynas Starkus (nuotr. stop kadras)
03:21

Mažesnės išlaidos už elektrą: įvardijo pagrindinį būdą, kuris leis sutaupyti

Elektros energijos kainos muša visų laikų rekordus, tad gyventojams, norintiems sutaupyti daugiau pinigų, tokia situacija sukelia tikrą galvos skausmą. Visgi išeičių, leidžiančių bereikalingai neišleisti sukauptų lėšų, yra. Viena jų – saulės elektrinių naudojimas. Saulės jėgainių nauda neabejoja ir Martynas Starkus, kuris tvirtina, kad apie ateitį būtina galvoti čia ir dabar, todėl atidėlioti planų įsirengiant saulės elektrinę neverta.
2022-02-21
REKLAMA
„Starkus stato“ projekto akimirka (nuotr. stop kadras) „Starkus stato“ projekto akimirka (nuotr. stop kadras)
04:27

Saulės elektrinė – ne tik namuose: Martynas Starkus išgirdo puikią idėją

Pasaulyje susiduriant su rekordiniais elektros ir šilumos kainų šuoliais, gyventojai, norėdami sutaupyti pinigų, vis dažniau žvalgosi į atsinaujinančius energijos šaltinius, pavyzdžiui, saulės elektrines. Būtent tokia galimybe pasinaudojo ir keliautojas Martynas Starkus. Statybų maratono metu „Starkus stato“ laidos vedėjas Martynas iškėlė naują tikslą – įsirengti ne tik naują namą, bet ir sodyboje pastatyti saulės elektrinę, siekiant tokiu būdu ateityje sutaupyti.
2022-02-18
REKLAMA
Eurai, pinigai (nuotr. Fotodiena/Viltės Domkutės) Eurai, pinigai (nuotr. Fotodiena/Viltės Domkutės)

Už elektrą ir šildymą mokėsite mažiau – tam yra išeitis

Pasaulio šalys aktyviai keliauja žaliojo kurso keliu – skatinama ne tik persėsti į elektromobilius, bet ir namuose įsirengti saulės elektrines. Nors tokia vizija anksčiau kai kam galėjo atrodyti neįgyvendinama, tačiau dabar žmonės vis dažniau savarankiškai pradeda naudoti saulės elektrines. Energijos tvarumas – vienas pagrindinių tikslų, kuris neabejotinai užima vis didesnį prioritetą kiekvieno žmogaus gyvenime.
2022-02-14

Baigiamieji sodybos statybų darbai: dabar didžiausias dėmesys – vidaus interjero kūrimui

Namo statybos – ilgas ir sudėtingas procesas, kurio metu reikia ne tik didelių finansinių išteklių, bet ir kantrybės. Martynas Starkus pasakoja, kad nors iš pradžių ir tikėjosi atkurti senovišką lietuvišką sodybą, visgi galiausiai teko pasiduoti ir namą statyti visiškai nuo pradžių. Kurį laiką, sodybos statyboms tik prasidėjus, Starkų šeima laiką leido namelyje ant ratų.
2022-02-14
REKLAMA
„Starkus stato“ projekte – ypatingas dėmesys saugumui (nuotr. stop kadras) „Starkus stato“ projekte – ypatingas dėmesys saugumui (nuotr. stop kadras)
04:31

Misija – Starkų saugumas: Martyną kaip reikiant nustebino vienas įrenginys

Žmonių ir jų asmeninio turto saugumas – vienas svarbiausių prioritetų, kurį įgyvendinti itin paprasta. Tokia galimybe pasinaudojo ir „Starkus stato“ laidos vedėjas Martynas. Kaip pasakoja M. Starkus, nors sodyboje kartais žmonių būna labai daug, o darbai verda nesustodami, tačiau kartais tenka susimąstyti apie papildomą saugumą namuose, kuomet sodyba ištuštėja. „Kartais, kai žmonių būna daug, nėra kaip praeiti, bet man tas labai patinka, tai yra malonu.
2022-02-11
REKLAMA
Saulės elektrinė (nuotr. stop kadras) Saulės elektrinė (nuotr. stop kadras)

Saulės elektrinė padės sutaupyti: įvardijo, kiek kainuotų ją įsirengti

Saulės elektrinių naudojimas įgauna vis didesnį pagreitį, o palankios paskolų sąlygos bei noras sumažinti išlaidas ne tik elektrai, bet ir šildymui sugundo savo požiūrį į ekologiją pakeisti ne vieną gyventoją. Specialistai paaiškina, kiek kainuoja saulės elektrinių įrengimas bei kur kaupiama nepanaudota energija.  „Swedbank“ atstovų surinkti duomenys rodo, kad banko klientai saulės elektrinių įsigijimui arba  įsirengimui per 2021 m. pasiskolino net 1,5 mln.
2022-02-10
REKLAMA
Martyno Starkaus sodyboje – dėmesys saugumui: patarė, ko neturėtų pamiršti gyventojai (nuotr. stop kadras) Martyno Starkaus sodyboje – dėmesys saugumui: patarė, ko neturėtų pamiršti gyventojai (nuotr. stop kadras)
04:46

Martyno Starkaus sodyboje – ypatingas dėmesys saugumui: patarė, ko neturėtų pamiršti gyventojai

Statant arba galutinai įrengus namą, gyventojams nevertėtų užmiršti ir apsaugos sistemos, kuri užtikrintų ramybę jūsų namuose. Keliautojas Martynas Starkus pasakoja, kad projekto „Starkus stato“ metu jam teko priiminėti ne tik svarbius klausimus, susijusiais su statybomis, bet taip pat pasirūpinti ir apsauga. „Aš jau ne kartą kalbėjau apie tai, kad, statyboms įsibėgėjant, atsiranda papildomų rūpesčių, nes tu ne vien tik statai namą, bet ir pradedi jį įrenginėti.
2022-02-09
REKLAMA
Martyno Starkaus sodyboje – namo puošyba: šįkart darbų griebėsi moterys (nuotr. stop kadras) Martyno Starkaus sodyboje – namo puošyba: šįkart darbų griebėsi moterys (nuotr. stop kadras)
08:13

Martyno Starkaus sodyboje – namo puošyba: šįkart darbų griebėsi moterys

Dar vasarą prasidėję namo statybos darbai Martyno Starkaus sodyboje artėja link pabaigos. Tiesa, nors naujo pastato vidus dar neįrengtas, statinys jau puošia sodybos kiemą.
2022-01-31

Starkaus sodyboje prasidėjo namo įrengimo darbai: svarbiausia – speciali krosnis

Martynas Starkus neslepia – kai nusprendė statyti namą ir tuo pat metu apie visa tai pasakoti televizijos žiūrovams, visa tai tapo didžiuliu iššūkiu, o šie du dalykai neretai vienas kitam netgi trukdė. Nepaisant to, apibendrindami projektą šioje, jau paskutinėje TV3 laidoje „Starkus stato“, su žmona Kotryna jie pripažins – taip buvo ne tik kur kas įdomiau, bet ir leido paspartinti darbus.
2022-01-30
REKLAMA
Martynas Starkus Martynas Starkus

Martyno Starkaus statybos įgauna pagreitį – montuojamos sienos

Namo statybos – tai ilgas, daug jėgų, laiko ir finansų reikalaujantis procesas, tačiau M. Starkus jau gali pasidžiaugti – jo statomame name pagaliau montuojamos sienos. Iš pradžių Martyną džiugino įrengta šildymo sistema, nauji langai ir durys, na o dabar atėjo laikas ir sienoms. Vyras pasakoja, kad jo jau laukia visa paletė „Knauf“ gipso plokščių, kurios pamažu bus primontuotos prie tam skirtų profilių.
2022-01-27
REKLAMA
Martynas Starkus Martynas Starkus

Sodybą įsirenginėjantis Martynas Starkus tikras: šiluma, tai namų gyvybė

Martynas Starkus netveria džiaugsmu, kad naujuose namuose jau spėjo įsirengti „Panasonic“ šildymo sistemą. Jis pripažino, kad iš pradžių teko mažais žingsneliais susipažinti su sistema, bet kasdien jaučiasi vis daugiau išmokęs ir labiau pasitikintis savimi.
2022-01-27
REKLAMA
Martynas Starkus Martynas Starkus

Gyventojams – svarbus priminimas: štai ką vertėtų padaryti, kad netektų skaičiuoti nuostolių

Namo statybos ar jo pirkimas – atsakingas procesas, reikalaujantis ne tik finansinių išlaidų, bet ir pastangų, laiko. Visgi gyventojams vertėtų neužmiršti ir kito svarbaus akcento – būsto ar nuosavų daiktų draudimo, galinčio jus apsaugoti nuo galimų nuostolių ateityje.  Nors naujo būsto įsigijimas ar statybų pabaiga dažnu atveju sukelia pasitenkinimo, džiaugsmo pojūtį, gyventojams vertėtų neužmiršti, kad namus reikalinga apdrausti.
2022-01-24
REKLAMA
Martynas Starkus Martynas Starkus
04:21

Martynas pripažįsta, kad dažymas jam vienas malonumas, tik reikia teisingai pasirinkti

Skirtingų paviršių dažymas tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti paprastas ir nesudėtingas procesas. Visgi tam būtina kruopščiai pasiruošti – reikalinga išsirinkti kokybiškus dažus ir įrankius. Profesionali „Tikkurila“ komanda statybų aikštelėje kaip reikiant pagelbėjo „Starkus stato“ laidos vedėjui Martynui išsirenkant tinkamus dažus ir šiam procesui atlikti reikalingus įrankius.
2022-01-12
REKLAMA
„Tikkurila“ akademijos vadovas konsultuoja M. Starkų (nuotr. Organizatorių) „Tikkurila“ akademijos vadovas konsultuoja M. Starkų (nuotr. Organizatorių)
05:06

Martynas Starkus išgirdo svarbius patarimus: štai kokius dažus ir dažymo įrankius verta pasirinkti

Namo statybų pradžia – itin svarbus ir atsakingas procesas, tačiau ne ką mažiau galvą tenka pasukti ir ruošiant apdailos detales, pavyzdžiui, dažant pastato vidų ar išorę. Specialistas patarė, kokius dažus bei teptukus geriausia pasirinkti, kad atliktas darbas taptų ne tik kokybiškas, bet ir kur kas lengvesnis. Laidos „Starkus stato“ vedėjui Martynui, susidūrus su statybų iššūkiais, beveik visą laiką prireikia skirtingos srities specialistų patarimų.
2022-01-06

Papasakojo apie namelius ant ratų: ar juose galima gyventi ir žiemą?

Namas nugriautas, pamatai statyboms paruošti, bet kur gyventi toliau? „Starkus stato“ laidos vedėjui Martynui šis klausimas nedavė ramybės, tačiau išeitis buvo rasta – į sodyba atvežtas namelis ant ratų. Verdant nuolatiniams statybų darbams, teko pasukti galvą ne tik, kaip įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, bet ir kur toliau gyventi.
2021-12-12
REKLAMA
Statybos su „Cramo“ Statybos su „Cramo“
05:12

Statyti bus paprasta: siūlo puikią išeitį, kaip palengvinti darbą

Galvoje užgimusios skirtingų darbų idėjos gali būti itin gražios ir įspūdingos, tačiau neretai jų įgyvendinimui prireikia ne tik laiko, bet ir daugybės pastangų, specialios technikos. Visgi įmonės „Cramo“ atstovai kiekvienam gyventojui, susidūrusiam su statybų ar buities darbais, siūlo puikią išeitį, kuri leis be vargo pasiekti norimus tikslus.
2021-12-08

Martynas Starkus savo rankomis kaime sukonstravo dušą: „Išmoksti praustis greitai, tiksliai ir negresia jokia eilė“

Nusprendęs statyti namą, Martynas Starkus nustebino ne tik save, bet ir kitus. Tačiau net jei įpusėjus darbus jo kas paklausia, ar jei būtų žinojęs, kas laukia, vis tiek būtų tam pasiryžęs, jis užtikrina – neabejotinai. Šio sekmadienio TV3 laidoje „Starkus stato“ Martynas neslėps, kad statybose pasitaiko ir abejonių, ir kompromisų, tačiau viena aišku – kai viskas vyksta pagal planą, širdis išties džiaugiasi.
2021-12-05

„Starkus stato“ laidos akimirkos, likusios už kadro: kiekviena diena – kaip naujiena

Nors „Starkus stato“ laidoje įamžintų akimirkų daugybė, visgi sutalpinti visas gyvenimiškas situacijas į vieną epizodą išties gali būti sudėtinga. Visgi Martynas rado išeitį, todėl, kaip ir kiekvieną savaitę, su tv3.lt skaitytojais dalijasi vaizdais, kurie statybų metu, nors ir buvo nufilmuoti, tačiau taip ir liko už kadro. Tvarkomoje sodyboje įamžintos akimirkos – vienos įdomiausių.
2021-12-02
REKLAMA
Statybų darbai gali vykti ne tik vasarą: štai kas gali padėti  Statybų darbai gali vykti ne tik vasarą: štai kas gali padėti

Statybų darbai gali vykti ne tik vasarą: štai kas gali padėti

Išsikelti svarbiausius tikslus prieš statybų pradžią yra itin svarbu. Tačiau būtina nepamiršti ir statybos darbų vykdytojų, kuriems reikia suteikti kuo geresnes sąlygas. Bendrovė „Cramo“ tokiu atveju siūlo išsinuomoti statybinius namelius, o šia idėja pasinaudojo ir laidos „Starkus stato“ vedėjas Martynas.  Namo statybos M. Starkaus sodyboje atima ne tik daug pastangų, bet ir laiko.
2021-11-30

Martyno Starkaus žmona Kotryna – apie išsipildžiusią svajonę: „Panašu, kad šis mano noras suveikė“

Martyno Starkaus sodyboje darbai juda į priekį – viskas nebe tik griaunama, bet jau ir kuriama. Tiesa, pasitaiko visko – šeima mokosi ir statyti, ir išgirsti vieni kitų norus, kad gyvenimas sodyboje visiems būtų vienodai malonus. Visa tai žiūrovai jau šiandien išvys TV3 laidoje „Starkus stato“. Rytą nubudusi M. Starkaus žmona Kotryna, nešina arbatos puodeliu, nusprendė apžiūrėti visą sodybos teritoriją.
2021-11-28

Martynas rėžė tiesiai šviesiai – tai tikras statybų prakeiksmas

Prasidėjusiame statybų maratone nauji potyriai bei galvosūkiai tapo laidos „Starkus stato“ vedėjo Martyno kasdieniais palydovais. Laidos herojus pasidalijo nauju vaizdo įrašu, kuriame su krisleliu humoro pasakoja apie iškilusią problemą statybų metu.  Martynas dar vasaros pradžioje neabejotinai įsitikino, kad statybų planavimas – rimtas iššūkis.
REKLAMA
Martynas Starkus įsitikino: statybų metu nebūtina visko pirkti, galima ir sutaupyti  Martynas Starkus įsitikino: statybų metu nebūtina visko pirkti, galima ir sutaupyti

Martynas Starkus įsitikino: statybų metu nebūtina visko pirkti, galima ir sutaupyti

Statybų darbai ar aplinkos tvarkymas dažnu atveju reikalauja ne tik didelių pastangų, kruopštumo, bet taip pat ir specialių įrankių, technikos, kuri gali padėti lengviau įgyvendinti norimus planus. Siekiant neišvaistyti pinigų brangiems įrenginiams įsigyti ir sutaupyti laiko, verta išbandyti bendrovės „Cramo“ siūlomą technikos ir įrankių nuomos paslaugą.
2021-11-22

„Starkus stato“ laidoje statybų darbai nesustoja: specialistai dalijasi patarimais

„Starkus stato“ laidoje pradėta ilgaamžio namo renovacija, nors ir mažais, tačiau tvirtais žingsniais kaskart artėja prie užsibrėžtų pagrindinių tikslų įgyvendinimo. Tiesa, naujų galvosūkių statant pastatą netrūksta, todėl skirtingose situacijose ieškoma būdų, kaip išspręsti iškilusius išbandymus. Laidos „Starkus stato“ vedėjas Martynas neslepia, kad namo renovacijos metu iškilę iššūkiai yra varginantys, ypač tada, kai trūksta su statybomis susijusių žinių.
2021-11-21

„Starkus stato“ laidoje – nauji atradimai: štai nuo ko viskas prasidėjo

Įsigytas šimtametis namas ir iškelti tolimesni statybų tikslai kaip reikiant pakeitė kasdienius planus „Starkus stato“ laidos vedėjo Martyno gyvenime. Visgi net ir žinių trūkumas statybų srityje neužkirto kelio siekti savų tikslų. Naujų išbandymų virtinė „Starkus stato“ laidoje prasidėjo jau nuo pat pirmosios serijos, o kylantis jaudulys dėl tolimesnių statybos darbų tikrai neleidžia atsikvėpti stebint įamžintas akimirkas.
2021-11-20
REKLAMA
Statybos (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio) Statybos (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Aukso verti patarimai: specialistas įvardija, kaip sutaupyti statant namą

Prasidėjusi statybų dėlionė daugeliui gyventojų gali virsti nemenku iššūkiu – svarstoma ne tik, ar priimti sprendimai buvo teisingi, bet ir kaip tinkamai sudėlioti finansinius prioritetus. Visgi specialistai ramina – prasidėjusi darbų virtinė netaps dideliu galvos skausmu, jeigu iš anksto atsižvelgsite į svarbius patarimus. Statybinių medžiagų kainų augimas gyventojus verčia kaip niekad kruopščiai įvertinti galimas išlaidas statant nuosavą namą. Įmonės „Samatale.
2021-11-17

„Starkus stato“: Martynas parodė tai, kas liko už kadro

„Starkus stato“ laidoje – darbų maratonas, kuriame statybų įkarštį keičia vis naujesni iššūkiai. Nufilmuotų  gyvenimiškų akimirkų daugybė, o kiekviena iš jų verčia ne tik apsvarstyti statybų planus, bet ir išspausti šypseną veide. Martynas laidos žiūrovams ir tv3.lt portalo skaitytojams atskleidžia tai, kas liko už kadro. Ne visi filmavimo momentai patenka į pagrindinės serijos siužeto vingius.
2021-11-14

Martyno Starkaus sodyboje – netikėti radiniai: „Suspindo aplinkinių akys, išsiplėtė žmonių šnervės…“

Iššūkį sau metęs ir seną sodybą renovuoti nusprendęs keliautojas bei žinomas TV veidas Martynas Starkus ir toliau bando perprasti statybų reikalus. Tačiau, kaip sako pats, statybos ne visuomet yra tada, kai kas nors ką nors stato – kartais, kad atsirastų statybos, pirmiausia reikalingos griovybos. Būtent tuo Martynas su pagalba užsiims antrojoje naujos TV3 laidos „Starkus stato“ serijoje. O begriaunant jo laukia ir malonūs bei netikėti radiniai.
2021-11-14

Martyno Starkaus žmona Kotryna – apie kaimo (ne)patogumus ir iš to kylančią romantiką: „Reikėjo su savimi susitarti“

Daugelis Martyną Starkų žino kaip garsų TV veidą ar keliautoją, bet tik ne statybininką. Vis dėlto nuo šiol kiekvieną sekmadienį su statybomis nieko bendro neturintis vyras ir jo šeima stebins ne tik žiūrovus, bet ir patys save, mat nusprendė renovuoti seną sodybą, o visą procesą parodyti TV3 laidoje „Starkus stato“. Martynas įsitikinęs, kad ši laida ne tik padės panašioje situacijoje atsidūrusiems žiūrovams, bet ir atvirkščiai.
2021-11-05

„Starkus stato“ dienoraštis: tai atneša daug rūpesčių ir išlaidų

Savojo namo statybos atneša daug rūpesčių ir išlaidų. Suprantama. Ypač, kai pats, žmogus nesi didis sienų ir stogo atsiradimo ant šios žemės specialistas ir apie gyvenamą būstą žinai tik tiek, kad jis reikalingas.
2021-11-03

„Starkus stato“ dienoraštis: žadėjau ją nusivežti į Majamį, bet atsidūrėme Dzūkijos kaime 

Aš ją žadėjau nusivežti į Majamį, bet atsidūrėme Dzūkijos kaime  Aš sakiau, kad gersim mohito kokteilius paplūdimy, bet ant stalo- vynas iš Aibės  Kalbėjau, kad jos švelnią odą glostys gaivus Biskeino įlankos vėjas, bet vietoje to kapoja entuziastingi pamiškės uodai ir sparvos.
2021-10-25
REKLAMA
Statybos Vygintas Skaraitis/Fotobankas Statybos Vygintas Skaraitis/Fotobankas

Ruošiatės pirkti ar statyti namą? Įspėja – nedarykite šių klaidų

Gyventojai viena saugiausių finansinių investicijų laiko nekilnojamąjį turtą (NT). Tačiau kaip tarp gausybės pasirinkimų išsirinkti efektyviausią variantą? NT ekspertas patarė, ką reikia žinoti kiekvienam prieš įsigyjant sklypą, be to, „Swedbank“ banko specialistai primena, kad idėjų įgyvendinimui gali padėti ir paskola.
2021-10-25
REKLAMA
Martynas Starkus Martynas Starkus

„Starkus stato“ dienoraštis: abejonių daugėja, ar spėsim iki sniego?

Rudenį statybose tenka rungtyniauti su laiku. Aišku, negali labai pykti, pamenu, šią vasarą lietaus vietomis būdavo daugiau, nei dabar, bet vis vien – iššūkis. Va, kaimynas jau nebaigtą dengti stogą iki pavasario užkonservavo. Kitas dar vasaros pabaigoje pranešė, kad „ne nu man tai jau užteks, kai atpigs viskas, gal tada, kitais tęsiu“. Bet mes dar bandom. Prieš mėnesį, kitą, dar ir savaitgaliais veiklos aplink atsirasdavo. Dabar jau mažiau. Vėsu.
2021-10-18

Martynas Starkus pripažįsta: su šia vieta atsisveikinti bus sunku

Nors rytais pasirodančios šalnos vis labiau primena apie artėjančią žiemą, „Starkus stato“ laidoje statybos tęsiasi. Tiesa, kol namas dar nepastatytas, tenka ieškoti išeičių, kur gyventi toliau.  Prasidėjus įnirtingiems statybų darbams laidos herojaus Martyno Starkaus sodyboje, buvo būtina numatyti ir vieną svarbų veiksmą į priekį, kitaip tariant, surasti išeitį, kur gyventi, kol namo statybos dar tęsiasi.
2021-10-13
REKLAMA
Martynas Starkus Martynas Starkus

„Starkus stato“ dienoraštis: tai buvo mano vienas geresnių sprendimų statybų pradžioje

Ne, tai ne mano namas. Šuo – mano, namas – ne. Na, kaip, aš jame gyvenu. Tiksliau – gyvenau daug ir dažnai visą praėjusią vasarą. Ir mano mergičkos kartu. Dabar jau rečiau – vėsoka, vaikams mokslai. Aišku, kai įsijungi šildymą, kai dujų balioną laiku pasikeiti, tai viduje visai šilta.
2021-10-11

Martynas Starkus su žmona aprodė Dzūkijoje įsigytą seną sodybą: darbų čia – nors vežimu vežk

TV3 laidos „Svajonių sodai“ kūrybinė grupė vasarą lankėsi žurnalisto ir keliautojo Martyno Starkaus Dzūkijoje įsigytoje šimtametėje sodyboje. Laidos konsultantai žinomai šeimai negailėjo patarimų, kaip nepriekaištingai susitvarkyti savo sodą, kokiomis autentiškomis gėlėmis apsodinti seną namą, o Aleksandro Stulginskio universiteto profesorius Algirdas Amšiejus parinko įvairių sodo augalų, kurie gali augti būtent Dzūkijos smėlingoje dirvoje.
2021-10-09

Martyno Starkaus sodyboje – įspūdingas augalas: turbūt galima rasti tik Dzūkijoje

„Starkus stato“ laidos vedėjo Martyno Starkaus sodyboje atrasti akį džiuginančių gamtos elementų tikrai nėra sudėtinga. Šįkart savo nepriekaištingu, autentišku žavesiu nustebino vienas iš augalų. Statybų apsuptyje labai svarbu neužmiršti ir pasidžiaugti tuo, kas yra aplink. Būtent čia, naujoje sodyboje, maloniais vaizdais gali nustebinti ne dideli miesto dangoraižiai, bet gamtos teikiamas žavesys.
2021-09-20

Sodo tvarkymas priminė stebuklą: darbus atliko vos per kelias minutes

Įžengus rudeniui ir medžių lapus pradėjus puošti geltona spalva, „Starkus stato“ laidoje darbų tikrai netrūksta. Tiesa, šįkart nauja veikla persikėlė nuo namo statybos prie sodo tvarkymo darbų Savaitgalį laidos „Starkus stato“ vedėjo Martyno Starkaus sodyboje ūžė dar vienos technikos garsai – šįkart čia darbai pradėjo suktis prie sodybos tvarkymo darbų. „Šiandieną pas mus yra sodo tvarkymo diena.
2021-09-16
Į viršų