tikkurila

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tikkurila“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tikkurila“.
REKLAMA
Martynas Starkus  Martynas Starkus
04:21

Martynas pripažįsta, kad dažymas jam vienas malonumas, tik reikia teisingai pasirinkti

Skirtingų paviršių dažymas tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti paprastas ir nesudėtingas procesas. Visgi tam būtina kruopščiai pasiruošti – reikalinga išsirinkti kokybiškus dažus ir įrankius. Profesionali „Tikkurila“ komanda statybų aikštelėje kaip reikiant pagelbėjo „Starkus stato“ laidos vedėjui Martynui išsirenkant tinkamus dažus ir šiam procesui atlikti reikalingus įrankius.
2022-01-12
REKLAMA
„Tikkurila“ akademijos vadovas konsultuoja M. Starkų (nuotr. Organizatorių) „Tikkurila“ akademijos vadovas konsultuoja M. Starkų (nuotr. Organizatorių)
05:06

Martynas Starkus išgirdo svarbius patarimus: štai kokius dažus ir dažymo įrankius verta pasirinkti

Namo statybų pradžia – itin svarbus ir atsakingas procesas, tačiau ne ką mažiau galvą tenka pasukti ir ruošiant apdailos detales, pavyzdžiui, dažant pastato vidų ar išorę. Specialistas patarė, kokius dažus bei teptukus geriausia pasirinkti, kad atliktas darbas taptų ne tik kokybiškas, bet ir kur kas lengvesnis. Laidos „Starkus stato“ vedėjui Martynui, susidūrus su statybų iššūkiais, beveik visą laiką prireikia skirtingos srities specialistų patarimų.
2022-01-06

Ką turite žinoti prieš renkantis dažus?

Vasara – ne tik atostogų metas. Tik atšilus orams kiekvienas tikras vyras išsitraukia iš stalčiaus savo užrašų knygelę, nupučia nuo jos dulkes ir pradeda planuoti darbus: nupirkti, pastatyti, įkasti, pasodinti, nudažyti... Nors kiekvienas vyras tuoj sušuks, kad atlikti šiuos darbus sugebės savarankiškai, tačiau mes žinome, kad bent jau dažymo darbuose mums tikrai pravers „Tikkurila“ mokymų centro vadovo Roko Vičkaus patarimai.
2017-06-19
Į viršų