Finansinė grupė „Invalda“ ketvirtadienį pranešė, kad traukiasi iš Ukrainos rinkos. Ukrainoje veikė keletas „Invaldos“ valdomų nekilnojamojo turto bei finansų įmonių: LLC „Finasta“, LLC „Inreal“, LLC „Incredo“ ir LLC „Inreal-Ocinka“.

AB „Invalda“ prezidento Dariaus Šulnio teigimu, įmonėse iš viso dirbo kelios dešimtys darbuotojų, o sprendimus dėl to, kokiu būdu – parduodant ar uždarant – bus atsisakyta šių įmonių, priims už tai atsakingi asmenys, bus ieškoma optimaliausių sprendimų.

Pasak AB „Invalda“ prezidento Dariaus Šulnio, priežastys, lėmusios pasitraukimą iš Ukrainos, buvo kelios. „Dabartinėmis pasaulio ekonomikos sąlygomis finansinės grupės tikslas yra koncentruotis į pagrindinius verslus ir strategines rinkas, todėl tenka maksimaliai atsisakyti antraeilių ir prognozuojamu laiku finansinės vertės nekuriančių dalykų. Įvertinę Ukrainoje veikiančių mūsų įmonių galimybes ir atsižvelgę į esamą politinę ir ekonominę situaciją šalyje, priėmėme sprendimą pasitraukti iš šios rinkos“, - teigia D. Šulnis.

AB „Invalda“, nutraukdama įmonių veiklą Ukrainoje, nepatirs didesnių nuostolių – į nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas teikiančias bendroves bei maklerio įmonę iš viso buvo investuota apie 4 mln. litų. Nekilnojamojo turto objektų bendrovės nebuvo įsigijusios ir nevykdė statybų veiklos.

REKLAMA

„Invaldos“ prezidento teigimu, sprendimas atsisakyti veiklos Ukrainoje nebuvo sunkus: „Ukraina buvo toliausiai nuo mūsų, be to, investicijos ten buvo nedidelės, o situacija šalyje neatrodė labai palanki.“ D. Šulnio teigimu, Ukraina šiuo metu yra vienintelė šalis, kurioje „Invalda“ nusprendė nebetęsti veiklos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų