• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Bitės“, „Telia“ ir „Tele2“ klientai gali nemokami skambinti į Ukrainą

atnaujinta 10.01 val.

Ukrainoje prasidėjus karo veiksmams, mobiliojo ryšio operatorės pranešė nemokamai teiksiančios ryšį su šia šalimi ir joje esantiems savo klientams.

Ukrainoje prasidėjus karo veiksmams, mobiliojo ryšio operatorės pranešė nemokamai teiksiančios ryšį su šia šalimi ir joje esantiems savo klientams.

REKLAMA

Šiandien Ukraina ir jos gyventojai susiduria su didžiuliais iššūkiais ir pavojumi. Dėl to „Bitė Lietuva“ klientams kompensuos skambučius ir trumpąsias SMS žinutes į ir iš Ukrainos, taip pat skambučius ir žinutes šalies viduje. Tai daroma siekiant, kad šalyje esantiems ar dėl artimųjų nerimaujantiems žmonėms būtų lengviau susisiekti, rašoma pranešime spaudai.

„Suprantame, kad mūsų klientai atsidūrę neeilinių įvykių sūkuryje turi svarbų poreikį naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis. Tikimės, kad mūsų teikiama pagalba bent šiek tiek palengvins šį sudėtingą laikotarpį,“ – pasakoja Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius. 

Bendrovė kompensuos Ukrainoje esančių klientų skambučius ir trumpąsias SMS žinutes į ir iš Ukrainos ir šalies viduje. Klientai kompensacijas už paslaugas matys savo kito mėnesio sąskaitose. 

REKLAMA
REKLAMA

Šių metų sausio mėnesį „Bitė“ padėjo ir klientams neramumų krečiamame Kazachstane – kompensavo svarbiausias ryšio paslaugas. Pernai bendrovė pirmoji ištiesė pagalbos ranką ir baltarusiams – IT bendroves „Bitė“ pakvietė kurtis Lietuvoje ir pasiūlė ryšio paslaugas 3 mėnesius teikti nemokamai.

REKLAMA

Apie nemokamus skambučius pranešė ir „Telia“ ryšio operatorės atstovai.

„Jungiame nulinį tarifą skambučiams ir SMS į ir iš Ukrainos, kad šioje šalyje esantys žmonės galėtų operatyviai gauti informaciją ir patys susisiekti su reikiamais asmenimis ar institucijomis, o artimųjų ir pažįstamų Ukrainoje turintys lietuviai galėtų nevaržomai su jais bendrauti“, – pranešime sakė „Telia“ verslo klientų vadovas Danielius Karpovičius.    

REKLAMA
REKLAMA

Nemokamai skambinti ir siųsti trumpąsias SMS žinutes tarp Lietuvos ir Ukrainos „Telia“ klientai galės dešimt dienų – iki kovo 4 dienos (imtinai), pranešė įmonė.  

„Tele2“ taip pat kompensuos tarptautinio ryšio pokalbius ir žinutes į Ukrainą. Skambučiai ir SMS į ukrainietiškus numerius mobiliojo ryšio operatoriaus tinkle bus kompensuojamos privatiems, verslo klientams ir naudojantiems išankstinio mokėjimo paslaugą, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Tele2“ taip pat kompensuos tarptinklinio ryšio paslaugas privatiems ir verslo klientams, esantiems Ukrainoje.

„Esame liudininkai įvykių, kurie nesuvokiami demokratiniame ir laisvame pasaulyje. Šių didelių išbandymų akivaizdoje darom tai, ką galim – padedam savo klientams palaikyti ryšį su artimaisiais“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims. 

Skambučiai į Ukrainą bus kompensuojami nuo vasario 24 d. vidurnakčio. 

Operatorius tokį sprendimą priėmė reaguodamas į situaciją Ukrainoje, Rusijai pradėjus prieš ją karinius veiksmus. 

REKLAMA

„Tele2" privatiems ir verslo klientams, skambinantiems į Ukrainą, nieko daryti nereikia – kompensacija už šį laikotarpį bus pritaikyta mėnesio pabaigoje skaičiuojant sąskaitą. 

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ klientams yra įjungiamas nulinis tarifas skambučiams ir SMS į ukrainietiškus numerius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų