tele2

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tele2“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tele2“.

„Temu“ parduotuvėje pirkote daiktus? Jums turi blogų žinių

Žaibiškai Lietuvoje ir visame pasaulyje išpopuliarėjusi elektroninės prekybos platforma „Temu“ vėl sulaukė kaltinimų dėl naudotojų šnipinėjimo ir kibernetinių grėsmių platinimo. JAV Arkanzaso valstijoje pateiktas ieškinys, kuriame įspėjama nenaudoti „Temu“ programėlės – teigiama, kad ji neteisėtai turi prieigą prie visų naudotojo įrenginyje esančių duomenų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2024-07-17

Sukčiai nusitaikė į gyventojus: įspėja – oro uostuose įkrauti telefoną gali būti nesaugu

Nekaltas telefono įkrovimas oro uoste gali pasibaigti nutekintais asmens duomenimis – kibernetiniai nusikaltėliai nusitaikė ir į keliautojus, kuriuos jau perspėjo JAV žvalgybos ir saugumo tarnyba (FBI). Prisijungus prie bendro naudojimo įkrovimo stotelių, sukčiai gali įsilaužti į jūsų telefoną ar įdiegti jame kenkėjiškų programų.
2024-06-03

„YouTube“ stringa arba visai nerodo: tokie pokyčiai laukia ir lietuvių – štai ką daryti

Naudotojai visame pasaulyje praneša apie „YouTube“ sutrikimus – žiūrimi vaizdo įrašai neužsikrauna, leidžiami be garso, yra prasukami automatiškai arba atsiranda puslapio klaida. Pasak Justinos Antropik, „Tele2“ socialinių tinklų ir skaitmeninio turinio vadovės, su tuo netrukus gali susidurti ir naudotojai Lietuvoje – „YouTube“ įgyvendina naująją politiką, kuria siekiama uždrausti reklamų blokavimo įrankius.
2024-05-29

Apeliacinis teismas įpareigojo „Tele2“ peradresuoti „Bitei“ skambučius numeriu 1501

Apeliaciniam teismui nusprendus, kad telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ turi peradresuoti skambučius numeriu 1501 į „Bitės“ aptarnavimo centrą, pastarosios atstovas spaudai Jaunius Špakauskas džiaugiasi teisine pergale. Visgi, anot jo, stebina, kad reaguodama į žinią konkurentė šiam numeriui pasirinko nustatyti išskirtinai aukštus tarifus.
2024-05-02

Šią klaidą telefone daro ne vienas: baterija dėl to išsikrauna greičiau

Telefono baterija bus ilgaamžiškesnė, jei įrenginį retkarčiais išjungsite ir įjungsite, o krauti išmanųjį įkroviklio laidą įkišus į kompiuterį – kenksminga. Tai tik keli klaidingi mitai, susiję su būdais pagerinti telefono baterijos veikimo laiką. Neteisingas yra ir neretai girdimas patarimas visiškai išjungti visas naudojamas programėles.
2024-04-29

Teismas: „Tele2“ privalo peradresuoti „Bitei“ skambučius numeriu 1501

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ turi vykdyti sutartį, pagal kurią skambučiai trumpuoju numeriu 1501 turi būti nukreipiami į konkurentės „Bitės“ aptarnavimo centrą, nusprendė teismas.  Apeliacinis teismas balandžio 23 dieną panaikino Vilniaus apygardos teismo 2023 metų gruodžio sprendimą ir pripažino bendrovių 2022 metų rugpjūčio sutartį galiojančia bei įpareigojo „Tele2“ ją vykdyti.
2024-04-29

Įspėja šių SIM kortelių turėtojus: prisiskambinti nepavyks, jei to nepadarysite

Lietuvoje po truputį nebelieka pasenusių ryšio technologijų – atsisveikinama su nebeaktualiu 3G ryšiu. Kaip šiam pokyčiui turėtų pasiruošti gyventojai? Pasak Arnoldo Lukošiaus, „Tele2“ Inovacijų eksperto, dauguma žmonių šio pokyčio nepajaus visai, tačiau kai kuriems verta pasitikrinti, ar nereikėtų atsinaujinti SIM kortelės. To nepadarius laiku, prisiskambinti gali ir nebepavykti, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2024-04-25

„Tele2“ tinkle jau veikia nauji 12 ženklų numeriai

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ tinkle jau pradėjo veikti pirmieji dvylikos simbolių telefono numeriai. Atsižvelgiant į šalyje atsiradusį naujų telefono numerių stygių, galimybę naudoti dvylikaženklius numerius pasiūlė Lietuvos Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT). Anot Raimondo Mikalajūno, „Tele2“ verslo produktų vadovo, naujieji numeriai bus naudojami daiktų interneto įrenginiams, tad klientams mokytis pailgėjusių numerių nereikės.
2024-03-26
REKLAMA
Su gimtadieniu, Lietuva! „Tele2“ pristato specialų Vasario 16-osios planą  Su gimtadieniu, Lietuva! „Tele2“ pristato specialų Vasario 16-osios planą

Su gimtadieniu, Lietuva! „Tele2“ pristato specialų Vasario 16-osios planą

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ sveikina visus šalies gyventojus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir siūlo tik Vasario 16-ajai skirtą pasiūlymą. Galimybe užsisakyti specialų, tik šiai progai sukurtą pokalbių planą su 16 GB interneto duomenų, šiandien gali pasinaudoti visi Lietuvos gyventojai. „Daugiau kaip prieš 100 metų Lietuva buvo atkurta kaip nepriklausoma valstybė. Nepriklausomybė, laisvė ir šiandien mums išlieka svarbiomis vertybėmis, ypač globalių įvykių ir neramumų fone.
2024-02-16

2023 metais „Tele2“ pajamos augo 4,9 proc., iki 343,7 mln. eurų

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pajamos 2023 m. augo 4,9 proc. ir pasiekė 343,7 mln. Eur. Pasak operatoriaus, augimui praėjusiais metais įtakos turėjo augantis verslo klientų segmentas ir didėjantis mobiliųjų duomenų vartojimas Lietuvoje ir užsienyje. „Praėjusieji metai pasižymėjo iššūkiais verslams ir visuomenei – visi susidūrėme su lėtėjančios ekonomikos nuotaikomis ir augančiomis kainomis“, – komentavo „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims Petras Masiulis.
2024-01-30
REKLAMA
REKLAMA

„Tele2“ per metus blokavo 5 mln. bandymų pasiekti puslapius su vaikų seksualinio išnaudojimo turiniu

Per metus „Tele2“ visos grupės mastu užblokavo daugiau kaip 5 mln. bandymų pasiekti puslapius, kuriuose talpinamas nepilnamečių seksualinį išnaudojimą vaizduojantis turinys. Operatorius užblokavo apie du kartus daugiau tokių svetainių nei metais prieš tai. „Vaikų apsauga „Tele2“ yra viena iš prioritetinių sričių. Turime daugiausiai klientų Lietuvoje, todėl dar atsakingiau vertiname savo klientų, ypač vaikų, saugumą.
2024-01-11

„Bitė“ kels paslaugų kainas: paaiškėjo, kokie kitų operatorių planai

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė“ nuo vasario 1 d. keičia kai kurių paslaugų ir planų įkainius, tokį peržiūrėjimą pagrįsdama investicijų į kokybės gerinimą poreikiu. Tuo metu „Telia“ ir „Tele2“ praneša, kad nors jaučia sudėtingesnių ekonominių sąlygų spaudimą, kainų kelti nesiruošia. Savo klientams išsiųstame laiške „Bitė“ pranešė, kad skambučių, namų interneto, nešiojamojo interneto ir „Bitės“ televizijos namams „Go3“ planų kainos kils po 1,88 euro per mėn.
2024-01-08

Keičiasi pirkimo įpročiai: lietuviai renkasi vis brangesnius mobiliuosius telefonus

Mobiliosios įrangos rinkoje pastebėta tendencija, kad pastaraisiais metais lietuviai perka vis brangesnius ir geresnius įrenginius. Vidutinė išleidžiama suma yra išaugusi 15 procentų. Lietuviai pirmiausia renkasi savo mėgstamą operacinę sistemą – iOS arba Android. Kitas svarbus kriterijus paprastai būna kaina. „Šiuo metu populiariausi kainų segmentai tarp 200-350 eurų, taip pat ir brangesni – apie 600-700 eurų kainuojantys išmanieji.
2023-11-28

Davė nemokamai, bet vėliau pareikalavo sumokėti: papiktino išaugusi sąskaita už internetą

Gyventojai piktinasi, kad už visas paslaugas tenka susimokėti, nors ir skelbiama, kad jos nemokamos. Pavyzdžiui, užsisakius telekomunikacijų bendrovės planą asu neribotais interneto duomenimis, staiga paaiškėja, kad jie vis tik yra riboti. Todėl tenka susimokėti papildomai. Tiek bendrovė, tiek jos priežiūrą stebinčios institucijos tikina, kad duomenis riboti leidžiama. O, jeigu gyventojai jų išnaudoja per daug, tenka susimokėti.
2023-11-18

„Tele2“ pajamos trečiąjį ketvirtį augo 3,3 proc. iki 86,9 mln. eurų

Mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ trečiąjį šių metų ketvirtį gavo 86,9 mln. eurų pajamų – 3,3 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu. Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą, amortizaciją ir pritaikius IFRS 16 efektą (EBITDAaL) siekė 36,5 mln. eurų – 19 proc. daugiau nei pernai, trečiadienį pranešė bendrovė.   Teigiama, kad trečiojo ketvirčio rezultatus lėmė nuosekliai didėjantis verslo klientų skaičius bei augantis duomenų vartojimas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
2023-10-18

„Tele2“ grupės vadovas: 5G ryšys reiškia, kad taps svarbu ne duomenų kiekis, bet jų perdavimo greitis

Paplitus 5G ryšiui, vartotojai mokės ne už duomenis, bet už jų perdavimo greitį, praėjusią savaitę viešėdamas Lietuvoje interviu Eltai sakė „Tele2“ grupės vadovas Kjellis-Mortenas Johnsenas. Paklaustas, kaip 5G ryšio įdiegimas paveiks vartotojus, „Tele2“ prezidentas siūlė prisiminti visai neseną istoriją: „Tokių klausimų sulaukiu nuolatos. Kai perėjome iš 2G į 3G, vėliau į 4G. Dabar jau žmonės nuolatos klausinėja, kas gi keisis įdiegus 5G ryšį.
2023-09-18

Nori, kad kortelės būtų registruojamos, o operatoriai atrėžia – kils chaosas

Vyriausybei pritariant, kad „Ežio“, „Labas“ ir „Pildyk“ išankstinio mokėjimo SIM kortelių registracija galėtų įsigalioti nuo 2024 metų, operatoriai priemonę vertina skeptiškai – teigiama, kad tai gali sukelti chaosą socialiai pažeidžiamose grupėse, įžiebti šešėlinę prekybą SIM kortelėmis.
2023-08-18

„Tele2“ pajamos pirmąjį pusmetį augo 4,6 proc. iki 164,3 mln. eurų

Mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ pirmąjį šių metų pusmetį gavo 164,3 mln. eurų pajamų – 4,6 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu. Įmonės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą, amortizaciją (EBITDA) siekė 67 mln. eurų – 13 proc. daugiau nei pernai, pranešė bendrovė.   Pusmečio rezultatus lėmė toliau didėjantis privačių ir verslo klientų skaičius, augantis duomenų vartojimas Lietuvoje ir užsienio šalyse, sako „Tele2“ vadovas Lietuvai ir Baltijos šalims Petras Masiulis.
2023-07-18

Praėjusią savaitę sustabdyta 1,6 mln. kibernetinių grėsmių: įvardijo, kurios dažniausios

Liepos 11 ir 12 dienomis Vilniuje vykusio NATO viršūnių suvažiavimo metu užfiksuotas padidėjęs kibernetinių grėsmių skaičius. Vien per antradienį ir trečiadienį „Tele2“ stabdė 1,6 mln. kibernetinių grėsmių, rašoma bendrovės pranešime. Donatas Drakickas, „Tele2“ produkto vadovas, sako, kad kibernetinių nusikaltėlių suaktyvėjimo buvo tikimasi iš anksto – sukčiai pasinaudojo dideliu informacijos triukšmu.
Aktualijos 2023-07-17

Šimtai gyventojų įsiutę – jau 2 mėnesius be ryšio ir interneto: siaubas prasidėjo nugriovus bokštą

Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi Molėtų rajono Videniškių gyventojas Vytautas Minkštimas. Vyras pasakoja, kad beveik du mėnesius vos prisiskambina draugams ir artimiesiems. Gegužę Videniškiuose nugriovus vandens bokštą su bazine stotimi, be mobiliojo ryšio liko apie 100 namų. Tuo metu operatorius naują bokštą žada ne anksčiau nei rugpjūtį, o gyventojams pataria naudoti papildomas priemones.

Beyonce ir Harry Styles koncertai Varšuvoje sutraukė minias gerbėjų iš Lietuvos: atskleidė, kuris buvo populiaresnis

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ didieji duomenys rodo, kad per paskutinę savaitę – nuo birželio 27 iki liepos 2-osios – išaugo lietuvių keliaujančių į Lenkiją srautai. Kaip teigia „Tele2“ duomenų mokslininkas Gediminas Jankauskas, tokiam keliautojų skaičiaus augimui įtakos, greičiausiai, turėjo ir praėjusią savaitę Lenkijoje vykę net dviejų pasaulinio garso žvaigždžių – Beyonce ir Harry Styles koncertai.
2023-07-04

Operatoriai teigia jau teikiantys universaliąsias ryšio paslaugas penkiuose rajonuose

Trys didieji mobiliojo ryšio operatoriai teigia jau vykdantys nuo šeštadienio įsigaliojusį Ryšių reguliavimo tarybos (RRT) įpareigojimą užtikrinti universaliąsias elektroninių ryšių paslaugas Varėnos, Ignalinos, Šalčininkų ir Švenčionėlių rajonuose bei Pagėgiuose. Apie tai BNS pirmadienį patvirtino „Telia Lietuvos“, „Tele2“ ir „Bitė Lietuvos“ atstovai.
Aktualijos 2023-07-03

Lėktuvuose netrukus bus galima naudotis telefonais: nereikės įjungti net skrydžio režimo

Jau birželio 30-ąją – Europos Sąjungos ribose skraidantys keleiviai galės skambinti, rašyti ir naršyti socialiniuose tinkluose būdami ore, primenama pranešime žiniasklaidai. Apie tai, kaip 5G ryšys pakeitė skrydžius, pasakoja dr. Evaldas Stankevičius, „Tele2“ tinklo planavimo ir strategijos vadovas.  „Naujos kartos 5G ryšiu greitai galėsite naudotis lėktuvuose – tam reikės tik 5G palaikančio telefono ir šį ryšį garantuojančio plano.
437
2023-06-14

Apsaugokite savo duomenis beveik nieko nedarydami – padės vienas būdas

Dirbti išmaniai, bet ne sunkiai mums padeda įrenginiai. Nuo pačius įvairiausius iššūkius sprendžiančių programėlių iki mobilios bankininkystės ar paslaugų savitarnos aplikacijų. Gyvenimui keliantis į išmaniuosius itin svarbu pasirūpinti savo duomenų apsauga, o vienas paprasčiausių būdų – neatidėliojamas sistemos atnaujinimas, rašoma „Tele2“ pranešime žiniasklaidai. „Laiku atnaujinti programinę įrangą yra būtina, jei norite, kad jūsų išmanieji įrenginiai ir toliau sklandžiai veiktų.
2023-05-08

„Tele2“ keis ryšio nuolaidas Ukrainoje – nebebus nemokamų paslaugų

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ po mėnesio keis ryšio tarifus Ukrainoje – su lietuviškomis kortelėmis į Ukrainą išvažiavę žmonės nebegalės naudotis nemokamomis paslaugomis.
2023-03-27

Prie „Tele2“ atstovybės – dėl sveikatos išsigandę žmonės: jie nenori savo kaime operatoriaus bokšto

Telekomunikacijų bokšto savo kaime nenorintys Antkopčio gyventojai surengė piketą prie „Tele2“ atstovybės. Būtent ši bendrovė bokšto statybas kaime jau yra ir pradėjusi. Žmonės išsigandę dėl savo sveikatos ir nesupranta, kodėl antena negali dygti gyvenvietės pakraštyje, o ne už 80 metrų nuo namų. Plakatai, rūstūs veidai ir nerimas širdyje: „Kodėl telefono neleidžia laikyti prie galvos, o čia tokį bokštą.“ Prie „Tele2“ atstovybės Gargžduose vyksta piketas.

Aktualu tūkstančiams: priėmus naują įstatymą, dalis gyventojų liktų be telefono ryšio?

Seime pradėtas svarstyti naujas įstatymo projektas, kurį priėmimus pasekmes pajustų milijonai gyventojų, besinaudojančių telefoninio ryšio paslaugomis. Nauju siūlymu esą siekiama pažaboti sukčius. Tačiau iš gyventojų būtų reikalaujama pateikti daugiau asmeninių duomenų. Dalis verslo atstovų jau dabar įžvelgia tam tikrus sumanymo trūkumus ir pavojus.

Mama gulėjo reanimacijoje iki mirties, o jos telefoną atjungė: lojalių klientų neturėtų taip išmesti į šiukšliadėžę

Kasmet Lietuvoje miršta dešimtys tūkstančių gyventojų. Nemažai jų gyvendami naudojasi mobiliaisiais telefonais. Pasitaiko aplinkybių, kai velionių artimieji dar nori pasinaudoti mirusio numeriu ir pranešti apie pažinoto žmogaus mirtį, tačiau to padaryti negali. Ryšio operatorius atkreipia dėmesį, kad, norint paskambinti telefone esančiais numeriais, nebūtinas SIM kortelės galiojimas. Kol gulėjo ligoninėje, numerį atjungė Į portalo tv3.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Nora.
73 2023-02-27

Lietuvos bankas „Tele2“ skyrė 20 tūkst. eurų baudą

Antradienį Telekomunikacijų bendrovei „Tele2“ Lietuvos bankas (LB) skyrė 20 tūkst. eurų baudą, pranešime žiniasklaidai informavo pats bankas.  Įmonė, turinti elektroninių pinigų įstaigos ribotos veiklos licenciją, pavėluotai pateikė Lietuvos bankui audituotas 2021 metų finansines ataskaitas, audito ataskaitą ir audito išvadą bei sprendimą dėl finansinio metinės veiklos rezultato paskirstymo, antradienį pranešė LB.
2022-12-06

Paspaudėte „Siųsti“ ir supratote, kažkas ne taip: kaip susigrąžinti laišką ar žinutę?

Skaičiuojama, kad kasdien žmogus išsiunčia vidutiniškai apie 40 elektroninių laiškų ir apie 72 žinutes „Messenger“ bei „WhatsApp“ platformose. Bendravimas internetu tapo itin dažnu reiškiniu kasdienybėje, tad čia pasitaiko ir nesusipratimų, kaip neprisegtas failas, grubios gramatinės klaidos ar netinkamas adresatas. „Tele2“ pranešime spaudai specialistas paaiškina, kaip susigrąžinti nepageidaujamus laiškus ir žinutes.
2022-10-28

„Tele2“ įplaukos Latvijoje trečiąjį metų ketvirtį augo 13,4 proc., EBITDA – 2,3 proc.

Švedijos mobiliųjų telekomunikacijų koncerno „Tele2“ padalinys Latvijoje pranešė trečiąjį šių metų kevirtį gavęs 43 mln. eurų įplaukų – 13,4 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. Tuo tarpu pelnas iki mokesčių, palūkanų ir amortizacijos atskaičiavimų (EBITDA) augo tik 2,3 proc. iki 16,2 mln. eurų. Bendrovė teigia aktyvių klientų skaičių per trečiąjį šių metų ketvirtį padidinusi 2,3 proc. iki kiek daugiau nei 1 milijono.
2022-10-21

„Google“ skelbia apie pokyčius: viena nauja funkcija pakeis jūsų įprastą paiešką

„Google“ nuolat tobulina paieškos algoritmą, kad suteiktų kuo geresnę naršymo patirtį – per 2021 m. „Google“ savo paieškos sistemoje atliko 5 tūkst. nedidelių pakeitimų. Šiemet „Search On“ renginyje paskelbti svarbūs mobiliosios paieškos pakeitimai, tad naudinga susipažinti su mūsų laukiančiomis naršymo naujovėmis, rašoma pranešime žiniasklaidai. Anot Arnoldo Lukošiaus, „Tele2 Inovacijų biuro“ eksperto, „Google“ atnaujinimai leidžia vartotojams atrasti naujų būdų rinkti ir tyrinėti informaciją.
2022-10-04

Elektros taupymą pradėkite nuo išmaniųjų: vienas nustatymas leis rečiau įkrauti „iPhone“ telefoną

Nors „iPhone“ telefonai išsiskiria ištvermingomis baterijomis, tačiau natūralu, kad laikui bėgant jos dėvisi ir jų efektyvumas mažėja. Jeigu norite kuo rečiau įkrauti išmanųjį, reikėtų vadovautis keliais eksperto patarimais – jie leis ne tik taupyti elektrą namie, bet ir telefonu naudotis net keliomis valandomis ilgiau, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2022-10-03

„Tele2“ spalio mėnesiui pratęsė specialų tarifą skambučiams į Ukrainą – minutės kaina išlieka 5 ct

Visą spalio mėnesį mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ tinkle ir toliau galios specialūs tarifai skambučiams ir žinutėms į Ukrainą, rašoma pranešime spaudai. Minutės kaina – 0,05 Eur, SMS žinutės – 0,10 Eur. Specialūs tarifai yra taikomi „Tele2“ privatiems ir verslo klientams, taip pat išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams. „Vykstant karui Ukrainoje bene svarbiausia mūsų užduotis – užtikrinti susisiekimą su šioje šalyje esančiais ar ten vykstančiais žmonėmis.
2022-09-30

Baigėsi 5G dažnių aukcionai, komisija pasiūlė laimėtojus

Penktadienį baigėsi statymai paskutiniame 5G tinklo 700Mhz dažnių juostos aukcione, BNS patvirtino Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT). Formaliai šio aukciono procedūros bus užbaigtos pirmadienį, kai bus paskelbta, kas ir už kiek įsigijo vadinamąsias bazines 713-733 MHz ir 768-788 MHz radijo dažnių juostas, daugiausia naudojamas efektyviam teritorijos padengimui, mažiau gyvenamose vietovėse.
2022-08-26

5G dažnių ruožą už 13 mln. eurų įsigijo „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir „Telia Lietuva“

Pasibaigus Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) skelbtam naujos kartos judriojo ryšio 5G dažnių aukcionui, šios technologijos startui Lietuvoje būtiną dažnių ruožą įsigijo bendrovės „Bitė Lietuva“, „Tele2“ ir „Telia Lietuva“. Jos už dažnius iš viso sumokėjo 13 mln. eurų. Aukciono rezultatus formaliai dar turi patvirtinti RRT. „Statymai baigėsi, komisija pasiūlė laimėtojus, bet aukcionas formaliai baigsis po septynių dienų“, – penktadienį BNS sakė RRT direktoriaus pavaduotojas Augutis Čėsna.
2022-08-05

„Tele2“ pajamos šiemet augo 10,6 proc. iki 157,1 mln. eurų

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pajamos pirmąjį metų pusmetį augo 10,6 proc. iki 157,11 mln. eurų. Augimą lėmė didėjantis klientų skaičius ir duomenų suvartojimas Lietuvoje bei užsienyje. Išnaršytų duomenų padvigubėjimą užsienio šalyse lėmė išaugęs keliautojų skaičius, antradienį pranešė įmonė.
2022-07-19

„Tele2“ vadovas Petras Masiulis apie pripratimą prie telefono: kartais tai taip nervina!

Vienai didžiausių šalies telekomunikacijų bendrovių vadovaujantis Petras Masiulis veikiausiai nėra tipinis vadovas, nors juo yra jau beveik 20 metų. Įmonės biure jis neturi atskiro savo kabineto ar juo labiau administratorės. Į interviu jis atvyko ne žvilgančiu visureigiu ar kitu prabangiu automobiliu, o mažyčiu nuomojamu elektromobiliu.
2022-05-08

Kviečia aukoti telefonus ir planšetinius kompiuterius: juos perduos ukrainiečių šeimoms

Reaguodamas į karo situaciją Ukrainoje ir esantį telefonų bei planšetinių kompiuterių trūkumą visuomeninėms organizacijoms, mobiliojo ryšio operatorius kviečia visus šalies gyventojus paaukoti nebenaudojamus, tačiau veikiančius, įrenginius. Operatorius užtikrins jų surinkimą, patikrinimą ir tiekimą Ukrainos žmonėms padedančiam „Raudonajam Kryžiui“, rašoma pranešime spaudai. „Šiuo metu bet kokia pagalba, net ir mažiausia, yra reikšminga.
2022-02-28

„Bitės“, „Telia“ ir „Tele2“ klientai gali nemokami skambinti į Ukrainą

Ukrainoje prasidėjus karo veiksmams, mobiliojo ryšio operatorės pranešė nemokamai teiksiančios ryšį su šia šalimi ir joje esantiems savo klientams. Šiandien Ukraina ir jos gyventojai susiduria su didžiuliais iššūkiais ir pavojumi. Dėl to „Bitė Lietuva“ klientams kompensuos skambučius ir trumpąsias SMS žinutes į ir iš Ukrainos, taip pat skambučius ir žinutes šalies viduje.
2022-02-24

„Tele2“ pajamos pernai augo 11,3 proc. iki 298,5 mln. eurų

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pajamos pernai augo 11,3 proc. iki 298,5 mln. eurų. Įmonės teigimu, augimą lėmė kylantis ryšio paslaugų poreikis, augantis verslo klientų skaičius ir pasikeitę vartojimo įpročiai. Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją, bet po nuomos sąnaudų marža siekė 36,7 proc. Tai sudarė 109,6 mln. eurų – 10,3 proc. daugiau nei 2020 metais, pranešė įmonė.
2022-02-01

RRT: 4G ryšys padengia 95 proc. Lietuvos

Trijų didžiausių mobiliojo ryšio operatorių „Bitės“, „Telia“ ir „Tele2“  tinklai naudojant 4G ir 2G technologijas spalio pradžioje padengė apie 95 proc., o 3G – 96 proc. Lietuvos teritorijos.  Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) teigimu, esant vidutinei tinklo apkrovai, 30 megabitų per sekundę (Mb/s) spartos paslaugos gali būti teikiamos 88 proc., o 100 Mb/s – 46 proc. šalies gyventojų.
2021-12-01

„Tele2“ ruošiasi atnaujinimams: klientus informuoja apie galimus trikdžius

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ informuoja apie savo tinkle vykdomus sistemų atnaujinimo darbus. Anot operatoriaus, tai neturės įtakos ryšio kokybei klientams skambinant ar naršant. Siekiant užtikrinti kuo mažesnę įtaką klientų kasdieniam paslaugų naudojimui, darbai prasidės vakare ir bus atliekami pernakt. Darbų pradžia numatyta lapkričio 22 d. 19 val. vakaro, o pabaiga – 23 d. 10 val. ryto.
2021-11-19

„Telia“ ir „Tele2“ neplanuoja didinti paslaugų kainų

Telekomunikacijų bendrovės „Telia Lietuva“ ir „Tele2“, skirtingai nei „Bitė Lietuva“, kol kas neplanuoja didinti paslaugų kainų. Tuo metu „Bitė Lietuva“ jas didins jau nuo sausio.  „Jokio masinio paslaugų kainų indeksavimo ar movimo ant vieno infliacinio kurpalio šiomis aplinkybėmis nesiruošiame daryti“, – BNS teigė „Telia“ atstovas spaudai Audrius Stasiulaitis.
2021-11-18

Neapsigaukite: sąskaitas siunčia ir žmogui mirus – nesumokėjus grasina išieškojimu

Šiomis savaitėmis Lietuvoje miršta daug daugiau žmonių nei įprastai. Likusiems gyviems net ir po laidotuvių tenka pasirūpinti kai kuriais dalykais – pavyzdžiui, nutraukti mirusių sutartis su ryšio tiekėjais. Pasirodo, tai padaryti gali būti ne taip paprasta – kai kurie operatoriai reikalauja mokėti toliau arba grasina išieškoti pinigus. Su tokia situacija susidūrė portalo tv3.lt skaitytoja Roma (tikras vardas ir pavardė redakcijai žinoma, – aut. past.), neseniai palaidojusi prižiūrėtą senolę.
2021-10-29

„Telia“, „Tele2“ ir „Bitė“ dalyvaus pirmajame 5G ryšio aukcione

Trys didžiausi šalies mobiliojo ryšio operatoriai „Telia“, „Tele2“ ir „Bitė“ planuoja dalyvauti pirmadienį Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) paskelbtame pirmajame 5G ryšio, trijų 700 MHz radijo dažnių blokų aukcione, BNS patvirtino šių bendrovių vadovai. Naudojant šiuos dažnius Lietuvoje bus diegiami naujos kartos 5G mobiliojo ryšio tinklai ir teikiamos 5G elektroninių ryšių paslaugos.
2021-10-25

Nenustebkite gavę didesnę sąskaitą: ryšio paslaugas gali pabranginti ir be jūsų sutikimo

Ne vienas gyventojas yra susidūręs su situacija, kai telekomunikacijų bendrovė vienašališkai nusprendė savo klientams pakeisti paslaugų planą iš pigesnio į brangesnį. Įmonių atstovai gyventojams turi paaiškinimą, kodėl kai kuriais atvejais paslauga staiga pabrangsta, net jeigu klientas dėl to nesutinka.

Būtina žinoti kiekvienam – pasakė, kaip apsaugoti savo duomenis telefone

Išmanusis – jau ne tik bendravimo ar pramogų įrankis. Juo apsipirkinėjame, tvarkome svarbius dokumentus, jungiamės prie banko ar kitų paskyrų bei dirbame. Intensyviai naudojamą telefoną būtina reguliariai perkauti, išvalyti „šiukšles“ ir atlikti virusų diagnostiką. „Tele2“ ekspertai pataria nepamiršti ir kibernetinės higienos – taip išmaniuoju naudositės saugiau ir sklandžiau, rašoma pranešime spaudai.
2021-09-24

„Tele2“ klientams – svarbi žinia: keičiasi paslaugų teikimo tvarka

Įvedus naujų karantino taisyklių, mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ perorganizuoja salonų darbą, kad klientai ir toliau galėtų gauti pačias būtiniausias telekomunikacijų paslaugas, rašoma pranešime spaudai. Pagal didžiųjų prekybos centrų taikomą tvarką, į juos patekti galima tik pateikus galimybių pasą, tačiau mažesnėse patalpose esančiuose salonuose būtiniausias paslaugas galės gauti visi.  „Klientų ir darbuotojų saugumas visuomet yra mūsų prioritetas.
2021-09-14

Sulėtėjo telefonas? Paaiškino, ką daryti tokiu atveju

Esame įpratę, kad mūsų išmanieji veikia ypač sparčiai, o visas užduotis galime atlikti vos kelių mygtukų paspaudimu be jokių trikdžių. Jei telefono veikimas staiga sulėtėjo, to priežastis gali būti susikaupusios internetinės šiukšlės. Technologijų ekspertai dalinasi instrukcijomis, kaip greitai ir paprastai jas pašalinti, rašoma pranešime spaudai. Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas, pasakoja kas yra „cache“ duomenys, iš kur jie atsiranda ir kaip lengvai juos išvalyti.
2021-09-06
Į viršų