petras masiulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petras masiulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petras masiulis“.

„Tele2“ vadovas Petras Masiulis apie pripratimą prie telefono: kartais tai taip nervina!

Vienai didžiausių šalies telekomunikacijų bendrovių vadovaujantis Petras Masiulis veikiausiai nėra tipinis vadovas, nors juo yra jau beveik 20 metų. Įmonės biure jis neturi atskiro savo kabineto ar juo labiau administratorės. Į interviu jis atvyko ne žvilgančiu visureigiu ar kitu prabangiu automobiliu, o mažyčiu nuomojamu elektromobiliu.
2022-05-08

„Bitės“, „Telia“ ir „Tele2“ klientai gali nemokami skambinti į Ukrainą

Ukrainoje prasidėjus karo veiksmams, mobiliojo ryšio operatorės pranešė nemokamai teiksiančios ryšį su šia šalimi ir joje esantiems savo klientams. Šiandien Ukraina ir jos gyventojai susiduria su didžiuliais iššūkiais ir pavojumi. Dėl to „Bitė Lietuva“ klientams kompensuos skambučius ir trumpąsias SMS žinutes į ir iš Ukrainos, taip pat skambučius ir žinutes šalies viduje.
2022-02-24

„Tele2“ pajamos pirmąjį ketvirtį augo 14 proc. iki 68 mln. eurų

Švedijos telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ valdoma įmonė Lietuvoje pirmąjį šių metų ketvirtį gavo 68,4 mln. eurų pajamų – 14,2 proc. daugiau nei tuo pat laikotarpiu pernai. Pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją (EBITDA) augo 20,1 proc. iki 26,8 mln. eurų, pranešė „Tele2“. „Pirmasis metų ketvirtis buvo intensyvus, o klientams siekėme suteikti visas sąlygas gauti būtiniausias ryšio paslaugas bei informaciją čia ir dabar.
2021-04-22

Išrinktos 2 geriausios socialinio verslo idėjos, kurioms atiteks po 20 tūkst. eurų

Minint tarptautinę vaikų gynimo dieną, pokyčių konkurse „Talentas keisti“ išrinktas 20 tūkst. eurų vertės prizo nugalėtojas – „MaMaDu“ – paramos ir motyvacijos SMS žinutės tėvams, auginantiems vaikus iki 3 metų. Dar vienas 20 tūkst. vertės prizas atiteko „Socialinei iniciatyvai“, kuri rūpinasi jaunimo užimtumu kaimo vietovėse.
2020-06-01

Žinote, kaip pakeisti vaikų ateitį? Suskubkite, geriausiai idėjai atiteks 20 tūkst. Eur

Esate pradedantis verslininkas arba norite plėsti savo jau seniai vystomą iniciatyvą, o gal kol kas turite tik verslo idėją? Jei veikla, kuria tikite, yra orientuota į vaikų gerovę bei padeda spręsti jiems aktualias problemas – suskubkite dalyvauti socialinių pokyčių konkurse „Talentas keisti“ ir pasinaudokite galimybe laimėti 20 tūkst. eurų finansinę paramą.
2020-02-28

5 patarimai, kaip savo socialinio verslo idėjai laimėti 20 tūkst. Eur

Turi verslo idėją, kurią įgyvendinus, į gerą pakeistumei šimtų vaikų gyvenimus? Tuomet, įsivaizduok, kaip tai pasiekti padėtų 20 tūkst. eurų parama – būtent tiek galima laimėti konkurse „Talentas keisti“. Jei susidomėjai – suskubk, paraiškas teikti bus galima tik iki vasario pabaigos. Kaip tai padaryti lengviau, pataria praėjusiais metais laimėjusių idėjų autoriai ir konkurso organizatoriai.
2020-02-14

„Tele2“ imasi naujos veiklos, o konkurentai „Telia“ „sveikina“

Mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ pranešė, kad pradės teikti fiksuotojo ryšio paslaugas verslo klientams. Ši paslauga leis įmonėms atsisakyti laidinių telefono aparatų, tačiau pasilikti senuosius numerius. „Šiuolaikiniam verslui mobilumas – itin svarbus. Nors skamba paradoksaliai, bet pradėję teikti fiksuotojo ryšio paslaugas, būtent tai ir norime pasiūlyti.
2018-05-04

P. Masiulis: „Tele2“ pajuto „Telia Lietuvos“ konkurenciją

Mobiliojo ryšio bendrovės „Tele2“ vadovas sako, kad pirmąjį šių metų ketvirtį įmonė pajuto aršią konkurenciją su kita telekomunikacijų bendrove „Telia Lietuva“. „Pirmojo ketvirčio rezultatai yra tikrai geri, mūsų strategija veikia. Šitas ketvirtis pažymėtas nemaža konkurencine kova, yra agresyvus „Telia Lietuvos“ elgesys, siūlant „Telia One“ (namų interneto, mobiliojo ryšio ir televizijos paslaugų rinkinys – BNS) su nuolaidomis, yra viena iš pagrindinių temų.
2018-04-23

Paskelbti geriausi 2017 metų darbdaviai Baltijos šalyse: kuo jie išskirtiniai?

Jau šeštą kartą apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę Baltijos šalių darbdaviai. Šių metų laimėtojais tapo ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“, medicinos diagnostikos centrų tinklas „Affidea Lietuva“, biofarmacijos kompanija „AbbVie“, Latvijos draudimo bendrovė „Balta“ ir Estijoje veikianti finansinių technologijų kompanija „Aasa“. Kai kurios iš šių įmonių, atradusios savo sėkmės formulę, geriausių darbdavių titulus pelno jau ne pirmus metu...
2018-03-07

„CodeAcademy Kids“ ir „Tele2“ mokys programuoti regionuose gyvenančius vaikus

„Tele2“ kartu su „CodeAcademy Kids“ rengs programavimo mokymus, skirtus regionuose gyvenantiems moksleiviams. Nemokamose pamokose iki pavasario dalyvaus 150 skirtingo amžiaus vaikų. „Informacinių technologijų specialistų paklausa jau dabar yra itin didelė, o tyrimai rodo, kad iki 2020-ųjų Europoje trūks net 900 tūkst. IT darbuotojų.
2017-12-11
REKLAMA
REKLAMA

Atskleidė, kada Lietuvoje bus galima įsigyti naujuosius „iPhone 8“ ir „iPhone X“

Vakar vakare paskelbus apie naujuosius „iPhone“ telefonų modelius, mobilieji operatoriai Lietuvoje pradėjo varžytis, kas pirmiau juos pradės pardavinėti. Vienas po kito operatoriai paskelbė tikslią pardavimo datą.
2017-09-13

„Tele2“ pajamas šiemet augino telefonų pardavimai ir mobilus internetas namams

Mobiliojo ryšio operatorės „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis sako, kad įmonės pajamas šiemet augino pastebimai išaugę mobiliųjų telefonų pardavimai, taip pat mobiliojo interneto namams paslauga. „Rezultatai yra geri, jais didžiuojamės. (...) Antrasis ketvirtis yra geras, pajamų augimas buvo didžiulis. Didžiausias veiksnys buvo telefonų pardavimai.
2017-07-19

Lietuvoje pradedama prekyba „Nokia 3310“: paskelbė kainą

„Tele2“ pirmoji pradeda prekybą legendiniu telefonu „Nokia 3310“. Jį operatoriaus klientai jau dabar gali įsigyti internetinėje svetainėje. Šis telefonas pirmą kartą buvo pristatytas vasario pabaigoje, Barselonoje vykusioje „Mobile World Congress“ parodoje.
2017-06-27

„Tele2“ pajamas pernai augino mobilusis internetas

  Didėjantis mobiliojo interneto naudojimas augino telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ pajamas Lietuvoje, sako bendrovės vadovas Petras Masiulis. Pasak jo, mobiliojo interneto vartojimas turėtų augti ir šiemet. „Paslaugų kokybė ir geros kainos padėjo mums nuosekliai augti. Mobilusis internetas padarė gyvenimą patogesnį, juo galima naudotis visur ir žmonės noriai tai daro. Duomenų vartojimas toliau augs ir 2017 metais.
2017-01-26

„Tele2“ kurs savo pirmąjį naujos kartos 5G interneto tinklą

„Tele2“ drauge su Norvegijos telekomunikacijų bendrove „Telenor“ kurs bendrą 5G ryšio tinklą Švedijoje. Planuojama, kad naujos kartos ypač greitas mobiliojo ryšio tinklas pradės veikti 2020 metais. Bendrovės Švedijoje jau turi bendrus 2G ir 4G ryšio tinklus, kuriuos pradėjo kurti 2009 metais. Šis bendradarbiavimas leido operatoriams sukurti visą šalį aprėpiantį 4G tinklą, prieinamą 99 proc. gyventojų. „Bendras darbas su „Telenor“ leido mums sukurti pasaulio mastu labai pažangų 4G tinklą.
2016-12-16

Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi 5G atėjimui

Didieji šalies mobiliojo ryšio operatoriai jau laukia naujos kartos 5G ryšio technologijos atėjimo, kuri, anot jų, turėtų padėti išmaniesiems įrenginiams lengviau ir greičiau tarpusavyje bendrauti, o kartu palengvins žmonių kasdienybę. Šiuo metu didžiąją dalį savo verslo aplink 4G ryšio technologijas kuriantys operatoriai tikisi, kad 5G technologijos standartai pasauliniu mastu bus nustatyti iki 2018 metų, o technologija pirmuosius vartotojus pasaulyje pasieks apie 2020 metus.
2016-08-09

Petras Masiulis: būti su šeima namuose – geriausias poilsis

Darboholizmo forma, kai žmogus per daug laiko praleidžia darbe, nėra naudinga įmonei. Toks žmogus pavargsta, negali racionaliai vertinti situacijos, mažėja jo produktyvumas. Taip teigia vienas iš labiausiai vertinamų Lietuvos vadovų Petras Masiulis, „TELE2“ generalinis direktorius. Jo teigimu, žmogus privalo turėti ambiciją gyventi pilnavertį šeimos gyvenimą, ir pilnavertį darbo gyvenimą – tada jis bus laimingesnis. Kad lietuviams nepakanka 8 darbo valandų per dieną, rodo ir tyrimai.
2015-11-16

Statistika: kas Lietuvoje yra nuomonių lyderiai?

Nerijus Mačiulis (Swedbank) nuo šių metų sausio iki birželio mėnesio buvo cituotas beveik 600 kartų ir yra labiausiai cituojamas nuomonės lyderis Lietuvoje per pirmąjį metų pusmetį. Kitas, daugiausiai cituotas bankų sektoriaus atstovas, Gitanas Nausėda (SEB), užima trečiąją vietą. Šį pusmetį suaktyvėjo ir kiti ekspertai, atstovaujantys verslo organizacijas arba viešąjį sektorių. Vitas Vasiliauskas (LB) ir Stasys Kropas (LBA) dažniausiai minimų asmenų tope užima antrą ir ketvirtą vietas.
2015-10-01
REKLAMA
Petras Masiulis ( nuotr. autorių) Petras Masiulis ( nuotr. autorių)

Savivaldybės įmonių valdybą rinks aukščiausios kompetencijos personalo ir  verslo vadybos nepriklausomi ekspertai

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, siekdama efektyviau, skaidriau ir atsakingiau valdyti savivaldybės įmones, šalia Turto valdymo centro įsteigė Atrankos komitetą, kuriame  visuomeniniais pagrindais dirbs aukščiausio lygio nepriklausomi personalo ir verslo vadybos ekspertai: Petras Masiulis  – bendrovei „Tele2” vadovaujantis nuo 2003 m., padėjo  įmonei iš mažiausios telekomunikacijų bendrovės Lietuvoje tapti rinkos lydere.

„Tele2“: piratavimą mažins galimybė muzikos klausytis nemokamai

Lietuvos mobiliojo ryšio vartotojai 35 mln. muzikos kūrinių internete dabar galės klausytis nemokamai. Šią galimybę jiems pasiūlė telekomunikacijų bendrovė „Tele2“. Jos klientai galės 3 mėn. nemokamai naudotis muzikos paslauga „Deezer“ su neribojamu interneto duomenų srautu. Planuojama, kad galimybė legaliai ir neribotai naudotis didžiausia pasaulio fonoteka padės keisti žmonių muzikos klausymo įpročius ir mažins muzikos piratavimą.
2015-02-13

Augantis vartojimas didina „Tele2“ pajamas

Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos lyderės „Tele2“ pajamos Lietuvoje trečiąjį ketvirtį augo 6,3 proc., iki 142,2 mln. litų. Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) marža siekė 38,1 proc. – 53,7 mln. litų. Tai 24,3 proc. daugiau, nei tą patį ketvirtį 2013 metais. „Gera kaina ir kokybė leidžia klientams nevaržomai naudotis paslaugomis, todėl ir „Tele2“ veiklos rezultatai yra geri.
2014-10-23

„Tele2“ atnaujino mobiliojo ryšio tinklą Baltijos šalyse

„Tele2“ grupė pranešė įgyvendinusi didžiausią investicinį projektą savo istorijoje ir atnaujinusi mobiliojo ryšio tinklą visose Baltijos šalyse. Tam įmonių grupė iš viso skyrė 50 mln. EUR (172,64 mln. Lt). Praėjusių metų pabaigoje „Tele2“ užbaigė ryšio tinklo modernizavimą Latvijoje, šį pavasarį – Lietuvoje, o dabar ir Estijoje, pranešė bendrovės atstovai. „Džiaugiamės, kad 3,3 mln. mūsų klientų Baltijos šalyse nuo šiol galės dar sklandžiau naudotis ypač kokybišku mobiliuoju internetu.
2014-09-30

Ryšio operatoriams – nelengvi laikai: iššūkį metė ne tik telerinkodaros apribojimai

„Ar saulė šviečia, ar lietūs lyja, ar sninga, „Tele2“, kaip tas kalnų nugalėtojas, eina į priekį“, – pristatydamas 2014 metų pirmo pusmečio veiklos rezultatus sakė „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis. Nors pajamų kritimas buvo didžiausias per laikotarpį nuo ekonominės krizės (10,4 proc. per pusmetį), „Tele2“ atstovai teigia, kad nerimauti nėra ko. „Krito visa rinka, be to, tai yra paslaugų pigimo ir neribotų planų padarinys, palietęs visus operatorius.
2014-07-16

„Tele2“ pirmąjį pusmetį mažino kainas ir didino paslaugų vartojimą

Lietuvos gyventojai mobiliaisiais telefonais šneka ir naršo vis daugiau. Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai antrąjį ketvirtį panaudojo 886,4 mln. megabaitų. Tai yra daugiau nei dvigubai daugiau nei prieš metus (392,1 mln. megabaitų). Toliau auga ir prakalbamų minučių skaičius. Jų „Tele2“ klientai prakalbėjo 973,2 mln. Tai yra 7,5 proc. daugiau nei prieš metus (904,5 mln.
2014-07-16

Mobilusis ryšys ES šalyse labiausiai atpigs „Tele2“ klientams

Keliaudami Europos Sąjungos valstybėse, telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai tarptinklinio ryšio paslaugomis toliau naudosis pigiausiai Lietuvoje. Nuo liepos 1 d. Europos Komisijai sumažinus galimus tarptinklinio ryšio tarifus, „Tele2“ juos atpigino dar labiau. ES šalyse priimamas skambutis „Tele2“ klientams kainuos 0,20 lito, skambutis į Lietuvą ir kitas ES šalis – 0,78 lito už minutę. SMS siuntimas ES šalyse kainuos 0,24 lito, duomenų perdavimas – 0,83 lito už megabaitą.
2014-07-01

„Tele2“ paskelbta efektyviausia šalies bendrove

„Metų CEO 2014“ rinkimuose efektyviausia Lietuvos bendrove pripažinta „Tele2“. Tokį įvertinimą telekomunikacijų bendrovei lėmė didžiausia vienam darbuotojui tenkanti 2013 m. sukurto bendrovės pelno dalis. „Metų CEO“ konkursas Lietuvoje surengtas jau ketvirtą kartą. Jį organizavo dienraštis „Verslo žinios“ kartu su banku „Nordea“. „Esame dėkingi už įvertinimą, nes būtent efektyvus darbas yra mūsų verslo sėkmės pagrindas.
2014-06-12

ITT sektoriuje pirmąjį ketvirtį daugiausia mokesčių sumokėjo „Tele2”

Vilnius, 2014 m. gegužės 20 d. Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ 2014 m. I ketv. į valstybės biudžetą sumokėjo 21,7 mln. litų mokesčių – daugiausiai tarp informacijos ir ryšių sektoriaus Lietuvos bendrovių. „Pasiūlome vis mažesnes paslaugų kainas ir pristatome naujas paslaugas, todėl „Tele2“ klientų ratas ir naudojimasis ryšiu toliau auga.
2014-05-20

Išaugo mobiliojo interneto vartojimas

Mobiliojo interneto duomenų vartojimas Lietuvoje per dvejus pastaruosius metus išaugo penkiskart, rodo „Tele2“ statistika. 2012 m. pradžioje „Tele2” tinkle vartotojai per dieną į telefonus atsisiųsdavo 2 TB duomenų. Šiemet šis rodiklis pasiekė 10 TB per dieną. Aktyvių mobiliojo interneto naudotojų per tą laiką padaugėjo 2,5 karto. „Tele2“ statistika patvirtina bendrovės „TNS LT“ paskelbto tyrimo rezultatus, kad iš viso Lietuvoje mobiliuoju internetu pernai kasdien naudojosi 12,9 proc.
2014-05-16

P. Masiulis: vadovo principas – sąžiningas požiūris į darbuotojus

 2013 m. „Metų vadovu“ tapo telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis. Skelbdama P. Masiulį „Metų vadovu“, komisija įvertino, kad per 11 jo vadovavimo „Tele2“ metų bendrovė daugiausia prisidėjo prie ryšio kainų mažinimo. „Tele2“ generalinis direktorius Žinių radijo laidai „Verslo pozicija“ sakė savo darbe matantis didelę prasmę. „Žmogus ieško prasmės. Žmogui reikia savo darbą įprasminti. Čia yra užsienio kapitalo įmonė.
2014-03-03

Vasarį klientai rinkosi „Tele2“

Vasarį daugiausia operatorių keičiančių mobiliojo ryšio vartotojų pasirinko „Tele2“. Dėl numerio perkėlimo operatoriaus klientų skaičius išaugo 1957. „Vasarį, kaip visada, stengėmės vartotojams pateikti geriausius pasiūlymus. Rezultatai rodo, kad žmonės atsirenka, kas yra naudinga jų piniginei“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.
2014-03-03

Švedijos „Tele2” – pirma pasaulyje pagal 4G ryšio pasiekiamumą

Bevielio ryšio aprėpties žemėlapius pasaulyje sudarančios bendrovės „OpenSignal“ 2013 m. antro pusmečio duomenimis, bendrovės „Tele2“ ketvirtosios kartos (4G) ryšio tinklas Švedijoje yra pasiekiamas didžiausiai gyventojų daliai pasaulyje. Itin sparčiu „Tele2“ 4G ryšiu, grįstu LTE technologija, šiuo metu gali naudotis 93 proc. Švedijos gyventojų. Tai – geriausias 4G ryšio padengimo tinklas tarp visų 4G ryšį įdiegusių pasaulio valstybių.
2014-02-26

P. Masiulis: klientai turi džiaugtis, o ne likti tik dėl to, kad pigiau

„40 proc. kompanijos sėkmės sudaro jos darbuotojų meilė darbui ir darbas degančiomis akimis. Tik mėgstantį savo darbą ir žinantį, ko nori žmogų lydi sėkmė bei Dievo palaima“, - įsitikinęs „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis, kuris antradienį iš prezidentės rankų atsiėmė „Metų vadovo“ apdovanojimą. Anot jo, šis apdovanojimas reikšmingas ne dėl garbės, o kaip ženklas, kad viskas buvo daroma ne veltui.
2014-02-25

„Tele2“ sumokėjo daugiausia mokesčių

Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ 2013 m. į valstybės biudžetą sumokėjo 93,68 mln. litų mokesčių – daugiausiai tarp Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių. Lyginant su 2012 m., „Tele2“ mokesčių suma praėjusiais metais augo. 2012 m. „Tele2“ į valstybės biudžetą sumokėjo 72,6 mln. litų. Bendrame 2013 m. didžiausių mokesčių mokėtojų sąraše „Tele2“ užima 20 vietą.
2014-02-20

Pernai telekomunikacijų bendrovių lenktynėse pirmavo „Tele2“

2013 metais vartotojai toliau aktyviai keitė mobiliojo ryšio operatorius. Dėl numerio perkėlimo labiausiai išaugo „Tele2“ klientų skaičius – net 26 187 vartotojais. „Žmonės visada ieško, kur geriau, ir numerio perkėlimo paslauga jiems leidžia be rūpesčių pakeisti operatorių ir sutaupyti. Stengiamės, kad mūsų sąlygos visada būtų geriausios. Rezultatai rodo, kad klientai tai vertina“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.
2014-01-02

Lapkritį „Tele2” sulaukė daugiau verslo klientų

Pasinaudoję numerio perkėlimo paslauga, telekomunikacijų bendrovės „Tele2” paslaugomis lapkritį pradėjo naudotis 8125 kitų mobiliojo ryšio tiekėjų klientų. Tai yra 2258 daugiau nei kitas bendroves pasirinkusių „Tele2” klientų. „Tele2“ daugiausia rinkosi verslo klientai ir gyventojai, kurie už paslaugas moka pagal sutartis. „Verslo klientai ir gyventojai, už paslaugas mokantys pagal sutartis, yra jautresni ryšio ir aptarnavimo kokybei.
2013-12-04

„Tele2“ atsakas „Bitei“: vienadienė revoliucija numalšinta humoru

Operatyviai reaguodama į mobiliojo ryšio rinkoje aktyvėjančią konkurenciją ir agresyvėjančią jų rinkodarą, „Tele2“ parengė atsaką. Šiandien bendrovė pasiūlė neribotus pokalbius ir SMS už 21 Lt/mėn. Dar vakar „Bitės“ naujasis vadovas Fredas Hrenchukas surengtoje konferencijoje sakė, kad bus ir naujų sprendimų, kurie turėtų keisti Lietuvos mobiliojo ryšio rinką. „Lietuvoje nėra kainų lyderio.
2013-11-06

„Tele2“ plečia 3G mobiliojo interneto tinklą mažose gyvenvietėse

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ 3G mobiliuoju ryšiu ir internetu gali naudotis vis daugiau mažesnių miestų gyventojų. Vien rugsėjį naujos 3G bazinės stotys įrengtos 13-oje miestų ir gyvenviečių. „Tele2“ 3G mobilusis internetas pradėjo veikti Kalnujuose, Blinstrubiškiuose, Kaspariškėse, Ežerėlyje, Zapyškyje, Vilkijoje, Išoruose, Deltuvoje, Trakėnuose, Vėžaičiuose, Berčiūnuose, Dauguose ir Jiezne. Dar 4-iose savivaldybėse 3G stotys buvo atnaujintos ir ryšys pagerintas.
2013-09-18

Daugiausiai klientų simpatijų sulaukė „Tele2“

Lietuvių mėgstamiausia telekomunikacijų bendrovė yra „Tele2”. Ją labiausiai vertina 28 proc. gyventojų – dvigubai daugiau nei kitus mobiliojo ryšio operatorius (14 ir 12 proc). Tokius antrą kartą atliekamo “DDB Brand Capital” tyrimo rezultatus šiandien paskelbė dienraštis “Verslo žinios”. Prekių ženklų, kurie teikia didžiausią vertę už pinigus, sąraše „Tele2” buvo penkta, po didžiųjų prekybos tinklų.
2013-09-16

Tyrimas: labiausiai patenkinti – „Tele2“ klientai

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai yra labiausiai linkę rekomenduoti savo operatorių. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės „RAIT“ liepos mėnesį atliktas reprezentatyvus Lietuvos gyventojų nuomonių tyrimas. 61 proc. apklaustų „Tele2“ klientų į klausimą „Ar rekomenduotumėte Jūsų naudojamą mobiliojo ryšio operatorių savo draugams ir artimiesiems?“ atsakė teigiamai. Kitų operatorių paslaugas rekomenduotų 55 proc. bei 41 proc. apklausoje dalyvavusių jų klientų.
2013-09-03

ES šalyse „Tele2“ klientai skambins pigiausiai

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai tarptinklinio ryšio ES šalyse paslauga toliau naudosis pigiausiai Lietuvoje. ES šalyse ir Islandijoje, Lichtenšteine bei Norvegijoje priimamas skambutis „Tele2“ klientams kainuos 0,28 lito, o skambutis į Lietuvą ir kitas ES šalis – 0,99 lito už minutę. SMS siuntimas ES šalyse kainuos 0,32 lito, duomenų perdavimas – 1,87 lito už megabaitą. Nauji tarifai automatiškai pradėti taikyti nuo liepos 1 dienos.
2013-07-01

RRT tyrimas: mobiliojo ryšio operatorių kokybė iš esmės nesiskiria

Trijų didžiausių Lietuvos mobiliojo ryšio bendrovių teikiamų paslaugų kokybė iš esmės nesiskiria. Tai patvirtino Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atliktas judriojo ryšio operatorių paslaugų kokybės tyrimas. Pavyzdžiui, RRT duomenimis, nesėkmingų skambučių dalis „Tele2“ tinkle sudarė 2,67 proc., „Bitė Lietuva“ tinkle – 3,01 proc., „Omnitel“ tinkle – 1,04 procento. „Tele2” tinkle SMS pristatymo trukmė buvo 7,9 sekundės.
2013-05-10

Informacijos ir ryšių sektoriuje pirmąjį ketvirtį daugiausiai mokesčių sumokėjo „Tele2“

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ šiemet buvo didžiausia mokesčių mokėtoja informacijos ir ryšių sektoriuje. Remiantis Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, „Tele2” įnašas į valstybės biudžetą sausio-kovo mėn. buvo 21,8 mln. litų. Bendrame didžiausių mokesčių mokėtojų sąraše „Tele2“ užima 18 vietą. „Pasiūlome vis mažesnes paslaugų kainas, todėl „Tele2“ klientų ratas ir naudojimasis paslaugomis toliau auga.
2013-04-24

Išmanieji telefonai Lietuvoje: brangesni ir veda į internetą

Didžiausios Lietuvos ryšio ir telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ duomenimis, ketvirtadalis visų ryšio priemonių rinkoje – išmanieji telefonai. Bendrovės generalinio direktoriaus Petro Masiulio nuomone, per artimiausius du metus, išmanieji telefonai užims jau pusę rinkos. Tai lems didėjančią mobiliojo interneto paklausą, o kartu ir augančias mobiliojo interneto tiekėjų pajamas.
2013-04-18

Lietuvos mobiliojo ryšio tinklai plečiami ir atnaujinami vis intensyviau

Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) statistika rodo, kad Lietuvos mobiliojo ryšio tinklai plečiami ir atnaujinami vis intensyviau. 2011 m. visi operatoriai registravo 582 bazines stotis. Pernai registruota ketvirčiu daugiau – 731 bazinė stotis. Sparčiausiai augo telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ ryšio tinklas. Per dvejus metus bendrovė registravo 520 naujų bazinių stočių. Tai yra 40 proc. visų naujų stočių.
2013-04-17

Per 7 metus mobiliojo ryšio operatorių pakeitė jau 0,7 mln. vartotojų

Vilnius, 2013 m. balandžio 12 d. Operatorių yra pakeitę jau 707,5 tūkst. Lietuvos mobiliojo ryšio vartotojų. Vidutiniškai kas mėnesį galimybe perkelti numerį pasinaudoja apie 8,5 tūkst. žmonių. „Kai gali išsaugoti numerį, pakeisti operatorių yra paprasčiau. Tai suteikė mobiliojo ryšio vartotojams daugiau laisvės ir pasirinkimo. Suprantama, kad daugiausia vartotojų keisdami operatorių renkasi galimybę už ryšį mokėti mažiau“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.
2013-04-12

„Tele2” GSM tinklas aprėpia didžiausią teritoriją

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ GSM tinklo aprėptis yra didžiausia Lietuvoje. Tai parodė Ryšių reguliavimo tarnybos atliktas tyrimas. Tyrimas atskleidė, kad „Tele2“ GSM tinklo aprėptis esant -95 dBm signalo lygiui, kurio pakanka normaliai naudotis ryšiu, sudaro net 98,6 proc. Lietuvos teritorijos. Dar stipresnis – lygus -85 dBm – signalas yra 86,1 proc. šalies teritorijos. -75 dBm (stiprus) jis yra 58,1 proc. Lietuvos teritorijos.
2013-03-21

Telekomunikacijų rinka traukiasi

Nors šalies ekonominė situacija per paskutinius kelerius metus beveik nepasikeitė, Lietuvos telekomunikacijų rinka išgyvena ne pačius geriausius laikus. Kaip skaičiuoja telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis, visos Lietuvos telekomunikacijų rinkos pajamos 2011 metais smuko apie 8 proc. „Kodėl rinka krito, yra du veiksniai. Nors bendras kainų lygis telekomunikacijų rinkoje toliau krito apie 10–12 proc.
2012-02-07

„Tele2“ plečia 3G ryšio tinklą

Plečiamas telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ trečiosios kartos (3G) ryšio tinklas jau yra antras pagal aprėptį Lietuvoje. Visoje šalyje veikia 402 „Tele2“ bazinės 3G ryšio stotys, skelbiama bendrovės pranešime. „Visą pastarąjį dešimtmetį „Tele2“ nuosekliai mažino pokalbių kainas – mobilusis ryšys tapo įprasta, visiems prieinama paslauga. To paties siekiame ir interneto srityje: norime, kad mobiliojo interneto kompiuteryje paslauga būtų prieinama kiekvienam.
2012-01-19

Kokie nuomonių lyderiai populiariausi žiniasklaidoje?

Per pirmąjį šių metų pusmetį 11 proc. visų spaudoje, internete, radijuje ir televizijoje pasirodžiusių verslo nuomonės lyderių pasisakymų priklausė įmonių vadovams. Dažniausiai cituojamas vadovas buvo Petras Masiulis („Tele2“). Tai paaiškėjo, įvertinus reputacijos advokatų vaidmenį šalies žiniasklaidoje tarp aktyviausių šioje srityje – bankų, telekomunikacijų ir draudimo bendrovių – sektorių atstovų.
2011-08-09

„Tele2“ bendradarbiaus su Vilniaus universitetu

Vilniaus universitetas ir telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ bei „Nokia Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo memorandumą. Bendrovės skirs finansinę paramą universiteto mokslininkų vykdomiems tyrimams bei prisidės prie tyrimų plėtros praktinėmis žiniomis ir patirtimi. „Geidžiamiausio darbdavio „Tele2“ ir geriausio Lietuvos universiteto bendradarbiavimas atveria naujas galimybes tiek tyrimų srityje, tiek siūlant geresnės kokybės studijas.
2011-05-25
Į viršų