Gegužės 2 d. yra paskutinė diena ne tik deklaruoti praėjusių metų pajamas, bet ir sumokėti gyventojų pajamų mokestį, taip pat socialinio draudimo įmokas. To nepadariusiems jau netrukus gresia ne tik sąskaitų blokavimas, bet ir delspinigiai ar antstoliai.

VMI skelbia pajamų deklaravimo startą (nuotr. Fotodiena.lt)

VMI skelbia pajamų deklaravimo startą (nuotr. Fotodiena.lt)

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė-Šnirienė paragino gyventojus nedelsti ir deklaruoti pajamas bei sumokėti mokesčius laiku. Tai galima padaryti tiek internetu, tiek atvykus į teritorinį skyrių.

„Pajamų deklaracijas su mokėtina gyventojų pajamų mokesčio (GPM) suma pateikusiems, tačiau iki numatytos datos sumokėti mokesčius vėluojantiems, VMI apie tai primena pranešimais ir skatina gyventojus šią pareigą atlikti savarankiškai.

VMI išsiunčia mokesčių mokėtojams pranešimus per Mano VMI, o jei gyventojas pranešimo neperskaito – pranešimas taip pat siunčiamas įprastiniu paštu. Verta paminėti, kad nuo pajamų mokesčio sumos po gegužės 2 d. skaičiuojami 0,03 proc. delspinigiai už kiekvieną pradelstą dieną“, – nurodė direktorė.

REKLAMA

Tai reiškia, kad jeigu vieną mėnesį vėluojate sumokėti, pvz., 100 eurų, tai po 30 dienų ši suma išauga 0,9 euro (100*0,0003*30).

S. Aliukonytė-Šnirienė pripažino, kad kasmet pasitaiko atvejų, kai gyventojai neišgirsta VMI siunčiamo prašymo pateikti deklaracijas ir sumokėti pajamų mokestį:

„Jei po priminimo asmuo toliau nesumoka skolos ir nesikreipia dėl mokestinės paskolos sutarties sudarymo (skolos išdėstymo dalimis), vadovaujantis teisės aktais, skola nurašoma iš lėšų, jo kredito įstaigų sąskaitose.“

Kada blokuoja sąskaitas ir kiek pinigų palieka

Pasak direktorės, vadovaudamasi protingumo kriterijais, VMI nenurašo visų gyventojo sąskaitoje esančių lėšų, o palieka laisvai disponuojamą sumą – 122 eurus.

„Jei asmuo neturi sąskaitų kredito įstaigose arba jose nėra lėšų, priimamas sprendimas išieškoti skolą iš turto. Išieškojimo vykdymas perduodamas antstoliams, dėl ko gyventojai patiria papildomų išlaidų“, – įspėjo inspekcijos atstovė.

Privalantiems deklaruoti pajamas, bet to nepadariusiems, VMI siunčia priminimus apie apskaičiuotą mokėtiną pajamų mokesčio sumą. Ji apskaičiuojama iš trečiųjų šaltinių gavus visus duomenis apie asmens pajamas.

Stasė Aliukonytė-Šnirienė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Stasė Aliukonytė-Šnirienė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Anot VMI atstovės, pajamų mokesčio suma dažniausiai susidaro dėl gyventojui pritaikyto per didelio metinio neapmokestinamojo pajamų dydžio, neišlaikius 3 metų ir pelningai pardavus automobilį ar pan.

„Apie VMI iniciatyva apskaičiuotą mokėtiną sumą mokesčių mokėtojas informuojamas asmeniškai, tad po priminimo jis gali savarankiškai pateikti pajamų deklaraciją ir sumokėti pajamų mokestį. Nesumokėjusiems taikomos įprastos skolos išieškojimo priemonės“, – paaiškino S. Aliukonytė-Šnirienė.

REKLAMA

Kaip susitarti dėl sumokėjimo

VMI atstovė priminė, gyventojai, kurie patiria finansinių sunkumų ir negali padengti po pajamų deklaravimo susidariusios mokesčių sumos, gali kreiptis į mokesčių administratorių dėl mokestinės paskolos sutarties sudarymo ir skolą mokėti dalimis arba mokėjimą atidėti.

Prašymas sudaryti tokią sutartį ir jo nagrinėjimui reikalingi dokumentai priimami elektroniniu būdu per VMI portalo Mano VMI sritį, elektroniniu ar įprastiniu paštu, taip pat atvykęs į gyventojų aptarnavimo skyrių.

„Svarbu paminėti, kad skoloms nesiekiant 1000 eurų sumos, gyventojams užtenka pateikti tik išsamų prašymą: dokumente nurodoma skolos suma, pageidaujamas atsiskaitymų grafikas bei priežastys, kodėl šiuo metu asmuo negali padengti visos mokesčio sumos“, – nurodė S. Aliukonytė-Šnirienė.

Jos teigimu, griežtų apribojimų mažiausiai dalimis mokamo mokesčio sumai ar skolos išdėstymo terminui nėra. Tačiau derėtų atsiminti, kad sudarius sutartį, mokestinei paskolai nuo pirmo mėnesio skaičiuojamos palūkanos, kurių dydis nustatomas kas ketvirtį. 2019 m. II ketv. už kiekvieną naudojimosi mokestine paskola dieną nustatytas 0,01 proc. palūkanų dydis.

Sprendimas dėl mokėjimo atidėjimo ar išdėstymo dalimis priimamas per 30 dienų nuo prašymo ir kitų dokumentų pateikimo dienos. Paskelbus teigiamą sprendimą dėl mokėjimo išdėstymo ar atidėjimo, gyventojas sutartį turi sudaryti per 10 darbo dienų.

VMI priminė, kad 2014 – 2017 m. laikotarpiu pajamų nedeklaravusiems gyventojams tai padaryti dabar yra pats tinkamiausias laikas, nes iki š. m. liepos 1 d. jie gali pasinaudoti vienintele galimybe atsiskleisti ir mokesčius susimokėti be delspinigių ar baudų. Tokia proga yra suteikiama pirmą kartą ir ateityje analogiška galimybe pasinaudoti mokesčių mokėtojai nebegalės.

REKLAMA

Deklaravus praeityje pamirštas pajamas, mokesčius nuo jų reikia sumokėti per 20 dienų, tačiau mokesčių mokėtojai gali sudaryti ir periodinių mokėjimų grafiką – iki 2 metų laikotarpiui. Naujausiais duomenimis, nuo metų pradžios jau 408 gyventojai ir įmonės sudarė periodinio mokėjimo grafikus bendrai 3,65 mln. eurų sumai.

Neskambina ir laiškų nesiunčia

Kai kurie gyventojai pamiršta, kad turi prievolę ne tik mokėti gyventojų pajamų mokesčių VMI, bet ir įmokas „Sodrai“. Tą taip pat privalu padaryti iki gegužės 2 d.

„Sodros“ Komunikacijos skyriaus vedėjas Saulius Jarmalis tikino, kad apie susidariusią privalomojo sveikatos draudimo (PSD) ir valstybinio socialinio draudimo (VSD) įmokų skolą gyventojai informuojami nedelsiant – gegužės mėnesį:

„Kaip ir įprastai ši informacija yra pateikiama asmenėje „Sodros“ paskyroje draudėjui ir atsiunčiama elektroniniu paštu, jeigu žmogus jį yra nurodęs. Įprastai neskambiname ir popierinių laiškų savarankiškai dirbantiems nesiunčiame.“

S. Jarmalis tikino, kad nei delspinigiai, nei baudos savarankiškai dirbantiems gyventojams, kurie vėluoja sumokėti įmoka, nėra taikomi.

„Svarbu, kad žmogus sumokėtų įmokas. Jeigu gavęs pranešimą to nepadarys, planuojame kad dar vasarą pateiksime mokėjimo nurodymus per Piniginių lėšų apribojimo informacinę sistemą (PLAIS), arba išieškosime kitais būdais. Svarbu žinoti, jeigu susidariusi PSD skola, gyventojas negalės pasinaudoti nemokamomis sveikatos priežiūros paslaugomis“, – įspėjo „Sodros“ atstovas.

Jo teigimu, dėl įmokų mokėjimo atidėjimo taip pat galima susitarti:

„Tai nėra sudėtinga. Pateikti prašymą dėl skolos išdėstymo dalimis galima per asmeninę paskyrą arba atvykus į bet kurį klientų aptarnavimo skyrių. „Sodra“ apsvarstys prašymą ir priims sprendimą. Išdėstymo laikotarpis priklauso nuo sumos ir nuo asmeninių poreikių. Tuo metu bus laikoma, kad žmogus nėra skolingas įmokų – tai reiškia, pavyzdžiui, kad jis galės naudotis nemokamomis sveikatos priežiūros paslaugomis, kol mokės įmokas pagal grafiką.“

Kaip pabrėžė S. Jarmalis, kad svarbu, kad žmogus laikytųsi skolos mokėjimo grafiko. Kitu atveju, „Sodra” gali nutraukti skolos atidėjimo sutartį, pradėti skolos išieškojimą ir antrą kartą nesuteikti skolos atidėjimo.

as
2019-04-30 05:50:52
sitos dvi vagiu kontoros perlenkia lazda,zmones gi kaikurie ne is piktu keslu paliko skoloj,tegul pasiziuri jie savo kompe ir susitvarko,,o ne erzina zmoniu,, beto sodors devizas yra toks,jei asmuo nevykdo jokios veiklos jis vistiek turi susimoket psd is ko!!!? jei zmogus nedirba,tai yra prievarta pries zmogu,,
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Robin Garret 2019-07-08 02:25:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sveiki,

   Ar ieškote paskolos? jei taip, susisiekite: [email protected] arba
Whatsapp + 60-16-248-3018 daugiau informacijos, jei susidomėjote taip atsakykite
kaip galima greičiau..

Ačiū...
Nuo Robin Garret   ATSAKYTI
Lt 2019-05-01 20:15:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kol visi sedes prie kompo ir pritarines statydami laikus, driucins liaudi iki begalybes   ATSAKYTI
Mūlia Mūlia 2019-05-01 15:20:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bet ir sukčiai ta sodra ir mokesčiu inspekcija. Pirma mane puolė ir reikalavo kad neźinia už ką turiu mokėti. Kur turėjau įrodyti kad gyvenau amžinatilsės mamos bute. Tuos metus, draskė seniūnas Algirdas Kulys kad turiu aš pati ta paźima prustatyti kad tikrai gyvenau Rietavo sav. Neišlaike nervai buvo, esu neigali, turiu sunkia negalia. Turiu ir taip problemu su judėjimu, kur traumatologai, kardiologai ir Endoktinologai seka mano lygos bukle. Nežinau ką metas Rietavo buvo pasakes tam seniūnui. Bet atsikniso nuo manes. Ir pasakė kad nebereikia nieko mokėti už nieka. Bet ptaėjo metai vėl prisikniso kažkokia vėpla, kuri bandė sumituoti svo darbo vieta. Kad atseit Kaune dirba mokesčiu insoekcijoje, nežinau kas mane padtumėjo patikrinti ta damočka. Kur tiksliau dirba ir parodė kad ji dirba ne kaune kaip tvirtino pirmais, o Vilniaus mieste mokesčiu inspekcijoje. Ir vėl bando man užmauti mokesti 182 eurus. Ta pačia suma kur buvo kabinėjesi dėl deklaravimo vietos. Dabar jau bando kurti versija kad dėl pajamu kad pardavus buta. Net nesiekia tu prakeiktu 5000 euru. Ir tiesa buvo pirmais grasine paduoti mane antstoliams kur naglai buvi reikalavusi. Kad nukopijuočiau savo banko sąskaitos įšraša kad kiek man perveda į mano SEB banka. Pagalvojau iš kur ta žertva žino kad turėjau SEB banko sąskaita. Pasakiau kad viskas, banko sąskaita man ta panaikino ir be mano dalivavimo. Ir net manes ir mano sutikimo ir oarašo nrbereikėjo. Nes nuo 2015 metu nebesinaudoju ta sąslaita, būvo iki tokio nervinio isterijos mane davede. Kad vos nesukylo spaudymas. Nu bliacha, tada daviau taip atsirauti Seimo kontrolieriams buvau laiška parašiusi. Žinot tokie svoločiai kaip visada moka ant kitu suversti bėdas. Na neilgai buvo ramu. Bent seniūnas ir soc, darbuotoja Kastanauskienė atsikabino. Bet gynėsi kad taip nesielgė, su manimi. Vėl pasikartojo ta pati istorija, kurie gauna pensijas ir neigalumo šalpos pensijas jokiu deklaravimu nereikia duoti. Bet čia prikybo būtent kad lyg esu nedeklaruota tame bute kur gyvenu, ir kad nepilnai savo bute negyvenau. Stop, nesupratau apie kokia čia deklaracija eina kalba? Iš kur jus čia tokia nesamone ištraukėt kad negyvenu tame bute ir neesu registruota? Tai kur aštada galiu dingti mistiniu būdu iš to buto? Taip supratau kad gyvenu paraleriškai,? Nu tada čia palauk bebuvo pas manes. Kai skėliau toki laiška el, paštu seiman. Va tada suruto ir pati ta vėpla soc, darbuotoja Kastauskienė, ir meras, ir visa valdžia. Žinot nebejuokinga pasidarė. Kur gaunu vos tuos suknistus 122.76 eurus neigalumo, ir tuos bandė per sodra mupisti iš mano sąslaitos visa pensija. Kur byvau sedėjusi be vaistu, be maisto ir be mokesčiu nesusimokėjusi visasdvi savaites. Be pensijos neigalumo, nu tada buvo tragedija sodrai. Kai ėmė policija juos purtiti, kur dar buvo man svetima kažkieno tais prikiše Luminor. Bet taip ir nepasakė kas buvo tas vagys. O po to seniūnas pabėgo į Pandeli dirbti seniunijon po tokiu visu tragediju. Kila itarimas kad čia yra prikiše nagus prie mano pensijos ir bando iš manes pinigus kaulyti, bet ne ten pataikė, oasakiau kad milojonais nešiku. Ir iš manes jokiu kyšiu negausit, nepatinka kas? Pizdink seiman gal ten geriau prasisuksi. Bet patariu manes nelieskit, sudraskysiu, ispėju neerzinkit manije žveries.    ATSAKYTI
Lietuvos pilietis 2019-05-01 14:05:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Reikalauju skubiai blokuoti VMI saskaitas nes VMI man skolinga ir negrazina permoketus mokesciu pinigus. REIKALAUJU. Neprasau o REIKALAUJU.    ATSAKYTI
Egle 2019-05-02 06:11:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu taip.jie blokuoja.ka mum uzblokuot☺.nes dar nesugrazino man permokos.neskuba patys.o is musu reikalauja  
2019-05-01 12:05:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Seniau žodis Bankas buvo žmogaus tvirtovė ir pasididžiavimas, kad turi banke pinigu. Žinojo kad pasitaupė ateičiai ar juodai dienai, vaikų ateičiai. O kas dabar ,blokuoja sąskaitas kaip savo.
Daug savo tautiečių paverčia gatviniais, daug vaikų netenka artimųjų, juk kiti ne savo noru neišgali uždirbtį didelių pinigų.
   ATSAKYTI
Aha 2019-05-01 11:46:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu jo.. Gyvenu skurde ir dar iki rytojaus susimokėti viska, katastrofa... Ką vaikai mano valgys ir apsirengs??! Jau geriau buciau su broliu kitoj valstybej isvykus ir ramiausia butu buve. Buvau kada nuejus i VMI dėl skolų ir pan, kai pasakiau kad negaliu susimokėti nes neturiu is ko, tai sako kad ne ju bėdos, ir jei nepatinka tai toliau nemoketi ir isvykti kitur kur geriau   ATSAKYTI
Čia viskas normaliai 2019-05-01 11:42:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Patys jūs žmonės kalti, nes nei protestuoti mokat, nei dar kažko, kas tą valdžią žulikaujančią sustabdytų. Kaip kitų šalių žmonės susitvarko su valdžia? Kai moki protestuoti, tai ir valdžia palankesnė būna gyventojų naudai. Tad, mažiau trieskit namuose sėdėdami, o eikit valdžią tramdyti, kad ir ką jie sakys ar darys, bet reikia galiausiai viską sutvarkyti, kad mūsų vaikai ir anūkai gyventų padoriai!!! Pati su šeima jau nebegyvenu Lietuvoje, nes ant tiek viskas blogai buvo, kad neįmanoma gyventi. Dabar užsienį kuo puikiausiai uždirbu ir gyvenu puikiai!   ATSAKYTI
Nijolė 2019-04-30 22:43:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei negyvena Lietuvoj.Kodėl turi mokėt.nesinaudoja jokiom paslaugom   ATSAKYTI
Gita 2019-04-30 21:47:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Svolaciu sutve.dar gasdina jei nesumokes skolu tai gydymas kainuos.uz tyrymuss moketi reikia uz hemoterapijas dasimoketi reikia.gyveni is minimumo ir dar grasina uzblokavimu saskaitu.bekt reikia is tokios susiktos lietuveles!!!   ATSAKYTI
2019-04-30 17:26:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
iškart sąskaitas areštuot.o gal žmogus neturi pajamų šiuo metu.gal po mėnesio kito tik gaus.tai kaip išgyvent?labai jau drąsiai gąsdina su anstoliais.o pati sodra vmi neskuba grąžinti .kd ir kelių eurų.   ATSAKYTI
Apgailetina 2019-04-30 15:28:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mokėscius mokėti turime kuo skubiau, nes kitaip valdžia alkana liks ir procentus dės už tai, kodėl mes jiems negalime užtekti proc už vėluojančias permoka nes mat pinigų neturi ponai alkaniausi ....    ATSAKYTI
Kandidatams į prezidentus 2019-04-30 18:23:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siūlymas netauzyti apie nerealias geroves, o konkrečiai pasisakyti, kuris iš jų įgalus pažaboti šitų institucijų žiaurumą. Kuris įgalus priversti jas persitvarkyti žmogaus labui. Tas mokėk tuoj pat visus užmuša. Reikia atsižvelgimo individualiai -pirmiausiai ar turi pavalgyti, darbo, tada ar gali sumokėti laiku. Dabar pabandyk rasti kur pristabdyti tą mokėjimą- jokių konkrečių ir lengvų nuorodų.reikia šaliai protingo ir socialiai jautraus Sodros ir Vmi darbo. Ir dar - iš neturėjimo ką veikti prikurta tiek ten deklaracijų ir lentelių, nė patys konsultantai nesigaudo. Viską tą reikia paprastinti. Pabandyk rasti, pvz, kaip įgyti patentą kambarėlio nuomai- koją nusilsuši ir akis išvarvinsi- nerasi. Va, kuris atkreips dėmesį ir pažadės suvaldyti tuos monstrus- tą ir rinksime. Nė vienas nežino, kad šitas damoklas ir išvijo dalį žmonių iš šalies, antra priežastis po bankų, trečia- bedarbystė.  
s 2019-04-30 15:21:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
joooo, banditų valdžia... jei nori apiplėšt, tai turi jiems duoklę sumokėt tučtuojau, o kai reikia ką gražint, tai metų bėgyje...
gal reikia verst tuos slibinus??? revoliucija????   ATSAKYTI
Taip 2019-04-30 13:57:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
To mūsų lietuvele visur aferos pradedant seimu baigent teisėsauga visur vagei aferistai melagei jiu algos geros užtai ir skriaudze paprastus žmogelis !!!!! toke tą mūsų laisva ir. nepriklausoma tik ponams vagems !!!!!!!?   ATSAKYTI
Tai 2019-04-30 12:48:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Duokle valdziavogiems!!!   ATSAKYTI
logika 2019-04-30 12:22:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nevykdantiems jokios veiklos, neturintiems pinigu, nesigydantiems susimoketi PSD "skola". Is ko susimoketi?   ATSAKYTI
anonimus 2019-04-30 11:53:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prasmekite skradziai , sumauti politikai.. tai tik paskatins tautos agresija,. Jus kaip suknisti mafiozai, ( na tau bauda, lochas. Dabar tai mokėsi niekur nedingsi ). Toks požiūris kelia psichologinį spaudimą bei stresą asmeniui kuriam yra daroma si įtaka. Manau jog mūsų tautai , reiktu šios valstybės priiminėjami sprendimus leisti apsvarstyti Žmogaus Teisiu Teisme.    ATSAKYTI
Me 2019-04-30 11:07:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kad tukstanciams patys pamirsta sumoket, tai nieko baisaus. Pasiklausi kame bedos tai nieko nezino   ATSAKYTI
Jolita 2019-04-30 10:27:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kai grąžinti permokas,tai...neskuba.Deklaravau per pirmas valandas.Delaracija buvo priimta,bet praėjus kiek laiko atsirado ,,atnaujinimas,,apie kurį net neįspėjo.Ir kiek tokių apmulkintų,kurie gal ir iki šiol ,,atnaujinimo,, nepatvirtino ir sėdi ramūs,kad viską sudeklaravo laiku.Suprantu,kad tai VMI afera pratemti laiką,nes mano deklaracijoje nepasikeitė nei vienas skaičius,o ,,pateikta,, ji jau dviem savaitėm vėliau...Ar tai VMI teisėti veiksmai?   ATSAKYTI
rolis 2019-04-30 10:25:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
ziurekit ,gimsta vaikas ir valdziagyviai jau stebi ji kaip vanagai,kai tik jam sukanka 18 m zievina nuo jo kaip tik nori,nesimokai,zievina,nedirbi zievina,yra tokiu kur i mokslus negali isleisti,ir tas psd yra dideli pinigai,kai rieks medicinos zmogus vistiek mokes ten,,,pavizdys eini i med istaiga del ligu,valdskoj tipo,jie net nedirba kaip reikia ,nes gauna mazus atlyginimus,tada zmogui siuncia i privacia istaiga,ten jau zievina kaip riekia,,cia kas normalu?tai kam tada ta apdvesusi valdiska istaiga kuri neatlieka pariegu net ,nes daznai net neturi ir su kuo atlikti,kai privacios viska susipirke yra,,vienu zodziu yra legalus psd reketas ir tiek,,   ATSAKYTI
Giedraskaip 2019-04-30 10:12:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
S.Jarmalis ir S.Aliukonyte begediski melagiai, sodra yra vagiu kompanija nes man be jokio ispejimo istustino saskaita nugvelbdami tame tarpe ir darbinei veiklai darbdavio skirtas lesas. Tai ne viskas, kad situacija nekvepetu ramunelemis ir neatrodytu lengvai isprendziama sodra dar pasiliko rezervuota suma mano saskaitoje. Jei jus taip nustebino uzsienio oro uoste prie bilietu kasos tai nusiteikit dar dideliems nuotykiams ir giliam pamastymui i kokia gimtine sumastete gryzti? Ar cia kas nors jusu teises valstyge gina as ketinu dometis teisme.
Detaliu galite dometis 867573636 Giedrius   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
DABAR RODOMA
Vilniaus centre užpultas Anušauskas su žmona: ieško kaltininko
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. TV3)
Artėjanti vasara atneša ne tik pramogas, bet ir darbus. Vienas jų – žolės pjovimas. Sodybose ar soduose įsikūrę tautiečiai dažniausiai šio darbo imasi patys. Tačiau atokesnėms ...
(Andrius Ufartas/Fotobankas)
Dažnai sakoma, kad Lietuvos žemės ūkis išaugina gerokai daugiau produkcijos, nei suvartoja šalies gyventojai. Dėl to dalį produkcijos ir eksportuoja. Tačiau kone kiekvieną ...
Modulinis namas. „Insta house“ nuotr.
Karantino metu nekilnojamo turto (NT) specialistai pastebi, kad beveik dvigubai išaugo susidomėjimas sodybomis ar vasarnamiais. Žmonės domisi kainomis ir galimybėmis turėti ...
Eurai (nuotr. Fotodiena.lt)
Lietuvos darbo užmokesčio fondas, kurį lemia dirbančiųjų skaičius ir jų vidutinės darbo pajamos, balandį buvo beveik 220 mln. eurų (14 proc.) mažesnis nei prieš koronaviruso ...
Tęsiantis karantinui Vilniaus naujų būtų pardavimai beveik sustojo. Balandžio mėnesį buvo parduota 93 procentais mažiau butų negu prieš karantiną, apie tai feisbuke paskelbė NT ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų