„Akropoliai“ turi konkurentą: Rygoje – naujas prekybos centras su lietuviškais akcentais

Lietuviški „Akropoliai“ įžengė į kaimyninę Latviją, Rygoje šį ketvirtadienį atidarytas naujas Baltijos šalyse prekybos ir pramogų centras „Akropole“. Į 98 tūkst. kv. m. ploto prekybos ir pramogų centrą bei jo infrastruktūrą projektą vystanti Lietuvos bendrovė „Akropolis Group“ investavo 180 mln. eurų.

Pasižvalgykite po tik ką Rygoje atidarytą prekybos ir pramogų centrą „Akropole“ Audriaus Bareišio nuotr.
178

„Akropole“ atidarymas sulaukė gyventojų susidomėjimo, nes likus kelioms valandoms iki atidarymo prie jo būriavosi žmonės. Prieš pat atidarymą prie skirtingų įėjimų buvo nusidriekusios nemenkos eilės. Į „Akropole“ atidarymą atvyko ir nemažai lietuvių, stovėjimo aikštelėje buvo galima suskaičiuoti net keletą dešimčių automobilių su lietuviškais numeriais.

Rygos „Akropole“ ir biurų pastato statybos buvo pradėtos 2017 metų gegužę ir baigtos šių metų kovo pradžioje. Šis prekybos centras iškilo buvusio Kuznecovo porceliano fabriko teritorijoje. Statytojams pavyko išsaugoti dalį istorinio paveldo. Buvusį fabriką primena du išsaugoti autentiški kaminai, o vidaus interjere panaudota ir dalis senovinių plytų.

(178 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasižvalgykite po tik ką Rygoje atidarytą prekybos ir pramogų centrą „Akropole“

Maža to, vaikštant po šį prekybos centrą galima iš dalies pasijausti tarsi muziejuje. Prekybos ir pramogų centro sienose ir grindyse įkomponuoti porcelianiniai indai bei kiti gaminiai. Šis „Akropolis“ yra pirmasis, kuris buvo pastatytas ne Lietuvos teritorijoje. Dydžiu Rygos „Akropole“ (98 tūkst. kv. m.) nusileidžia tik 2002-siais Vilniuje pastatytam „Akropoliui“ (110 tūkst. kv. m.).

REKLAMA

Pasižvalgykite po tik ką Rygoje atidarytą prekybos ir pramogų centrą „Akropole“ Audriaus Bareišio nuotr.

Kiek kainuoja maistas ir pramogos

Rygos „Akropole“ įsikūrė lietuviams pažįstamos „Čili“ ir „Can Can“ picerijos ir dar apie 30 įvairių maitinimo įstaigų. Maisto kainas kavinėse ir restoranuose galite pamatyti šioje nuotraukų galerijoje:

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Maisto ir pramogų kainos Rygos „Akropole“

„Akropole“ atidarytas ir naujas kino teatras, vienoje salėje bus naudojama IMAX plačiajuostė kino filmo projekcijos sistema, kurios Lietuvoje nėra. Jame bilietas darbo dienomis suaugusiems kainuos nuo 5,95 euro, o vaikams iki 12 metų nuo 3,5 euro. Penktadienio vakare ir savaitgalį kaina bus atitinkamai nuo 7,75 euro (suaugusiajam) ir 4 eurai (vaikui). 

Prekybos centre taip pat veikia ir žaidimų zona, kuriame yra boulingas, biliardas bei kitų veiklų. 55 min. boulingo, priklausomai nuo laiko, kainuos nuo 17 iki 22 eurų. Valanda biliardo – nuo 5 iki 7 eurų.

Lietuviški prekių ženklai

Dviejų aukštų pastate įsikūrė beveik 170 nuomininkų – apie 140 mados ir laisvalaikio prekių parduotuvių, naujas „Apollo“ kino centras, „O‘Learys“ laisvalaikio centras, Ledo arena, „Lemon Gym“ sporto klubas, 30 skirtingų kavinių bei restoranų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų