Palygino avialinijų užkandžių kainas: nustebsite sužinoję tiesą

Naujausia „Sunday people“ apklausė atskleidė, kuriose oro linijose galima rasti pigiausius užkandžius. Buvo palygintos kelios avialinijos: „Ryanair“, „BA“, „EasyJet“ ir „Monarch“.

Ryanair (nuotr. SCANPIX)

Išpūstos „pigių“ avialinijų užkandžių kainos – ne naujiena dažnai keliaujantiems.

Paaiškėjo, kad didžiausius antkainius gėrimams ir užkandžiams turi „Ryanair“. Tuo metu „BA“ praėjusią savaitę ekonominės klasės keleiviams siūlė nemokamą maitinimą, rašoma „The Mirror“. Apklausa taip pat atskleidė, kad šių oro linijų konkurentas „Ryanair“ už sumuštinį su sūriu reikalavo 3.90 svarų, o už buteliuką vandens – 2.60 svarų.

Kur nors atsitiktinėje parduotuvėje toks pat sumuštinis ir buteliukas vandens kainuotų beveik dvigubai pigiau.

Pigių avialinijų užkandžių kainos

„BA“, „easyJet“ and „Monarch“ tokį patį sumuštinį galima nusipirkti už 4 svarus, už vyną tektų pakloti 4.50 svarų, o vanduo kainuotų 1.80 svarų.

Tyrimas taip pat parodė, kad labiausiai lupikaujama karštų gėrimų kainomis: arbata ar kava danguje vidutiniškai kainuoja daugiau negu prekybos centruose. „Ryanair“ lėktuvuose 500 ml vandens buteliukas, arbatos bei kavos puodelis kainuoja vienodai – po 2,76 svarus. „EasyJet“ už arbatos ar kavos puodelį prašo po 2,50 svaro ir tik 1,50 svaro už tokios pačios talpos vandens buteliuką.

„Klientai turi pasirinkimą pirkti mūsų užkandžius arba atsinešti savo. Bet kokiu atveju, keliaudami su Ryanair sutaupote pinigų ir laiko“, - yra komentavę įmonės atstovai.

 

 


Rašyti komentarą...
t
tupas litvinas
2017-01-15 08:00:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
per dvi skrydzio valandas gali mirti is bado.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų