„Sodros“ išmokos ir įmokos gruodžio pabaigoje – sausio pradžioje

Šventiniu laikotarpiu ir nuo sausio 1 d. įsivedus eurą Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba („Sodra“) dirbs įprastai. Tačiau dėl programinės įrangos atnaujinimo dalis paslaugų nebus teikiama arba galimi jų sutrikimai.

Visų rūšių pensijos, kompensacijos, pašalpos ir kitos „Sodros“ išmokos, kurios turėjo būti išmokėtos gruodį, daugelį gyventojų jau pasiekė.

Neišmokėtos liko pavienės sumos, kai, pavyzdžiui, gavėjų nepavyko rasti namuose arba kai jiems paskirtų išmokų mokėjimo dienos yra paskutinės mėnesio dienos. Tokios sumos gyventojams bus išmokėtos per šiandien ir rytoj.

Ligos pašalpos, dėl kurių sprendimus „Sodros“ teritoriniai skyriai priims nuo gruodžio 23 d. iki sausio 31 d. bus išmokėtos ne anksčiau kaip 2015 m. sausio 8 d.

„Sodros“ įmokas draudėjai galės sumokėti tomis dienomis, kai dirba kredito įstaigos. Tačiau dėl jų paslaugų teikimo apribojimų, susijusių su euro įvedimu, tai rekomenduojama padaryti kuo anksčiau.

REKLAMA

Atnaujinant programinę įrangą, nuo gruodžio 24 d. iki sausio 11 d. dalis „Sodros“ paslaugų nebus teikiama arba galimi jų sutrikimai.

Elektroninėse gyventojų ir draudėjų aptarnavimo sistemose nebus galima susiformuoti dalies suvestinių. Taip pat nebus teikiami vieši duomenys apie draudėjų skolą ir apdraustųjų skaičių.

„Sodros“ teritorinių skyrių ir „Sodros“ informacijos centro darbo laikas bus įprastinis: nuo 8:00 val. iki 17:00 val. darbo dienomis pirmadienį – ketvirtadienį, nuo 8:00 val. iki 15:45 val. penktadienį. Gruodžio 23 d. ir gruodžio 31 d. darbas truks 1 val. trumpiau – nuo 8:00 val. iki 16:00 val.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų