„15min“ ir kiti grupės leidiniai perėjo į estų rankas

Norvegijos žiniasklaidos koncernas „Schibsted“, Lietuvoje valdantis bendroves „15min“, „Žurnalų leidybos grupė“ ir „Plius“, savo verslą Baltijos valstybėse pardavė Estijos žiniasklaidos grupės „Eesti Meedia“ (EM) vadovams – Martui Kadastikui, Toomui Issakui, Meeliui Luhtui bei „Kroonpress“ vadovui Andresui Kull Igaüks, pirmadienį pranešė 15min.lt.

EM suburtai investuotojų komandai vadovauja verslininkas Margusas Linnamäe, kuris valdo vaistinių tinklą. „Eesti Meedia“ yra Baltijos žiniasklaidos priemonių bendrovė, daugiausia veikianti Estijoje, tačiau turinti įmonių ir Latvijoje bei Lietuvoje. Latvijoje EM valdo antrą pagal populiarumą naujienų portalą TVNET.LV.

„Schibsted“ nusprendė išeiti iš mažų rinkų, kur daugiausiai turi žiniasklaidos verslą, nes jau kuris laikas koncentruoja dėmesį į dideles rinkas ir iš esmės į klasifikuotos reklamos verslą.

„Eesti Meedia“ generalinis direktorius Martas Kadastikas sako, kad bendrovė šių žingsnių imtasi siekiant sustiprinti savo pozicijas Baltijos šalių internetinėje erdvėje.

 


Rašyti komentarą...
r
rrr
2013-09-09 19:40:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
paziuresim ar estai tokie patys prastytutes ir iskripeliai.
Atsakyti
0

u
uzsiblokavau
2013-09-15 07:53:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
savo kompe ji taip pat lietuvos trydai ir delfinariumui padariau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų