Didžiausią nekilnojamojo turto priežiūros įmonių grupę Baltijos šalyse valdančios bendrovės „City Service“ viešas akcijų platinimas šiandien baigėsi sėkmingai. Platinimo partneris „Hansabankas“ praneša, kad investuotojai pateikė pavedimus, viršijančius visą emisijos dydį kartu su nepatenkintos paklausos opcionui skirtomis akcijomis - 4 781 428 akcijų. Tai sudaro 25 proc. akcijų nuo padidinto bendrovės įstatinio kapitalo. Bendra paklausa pasiūlą viršijo 6,55 karto. Iš viso bendrovė turės daugiau kaip 1200 naujų akcininkų.

„City Service“ akcijų nustatytos kainos ribos yra nuo 11,76 iki 13,24 lito už akciją. Kaip pasiskirstė emisijos dalys instituciniams ir mažmeniniams investuotojams, jų paklausa bei galutinė emisijos išplatinimo kaina bus paskelbta po pirmadienį, birželio 4 dieną, įvyksiančios alokacijos.

„City Service“ viešo akcijų platinimo sėkmė patvirtino, kad pasirinkome tinkamą laiką, o pasiūlymą investuotojai įvertino palankiai, rezultatai yra puikūs. Tikimės, kad dabar, kai „City Service“ įrodė, jog pritraukti įmonei reikalingas lėšas galima ir viešu platinimu, šia kapitalo pritraukimo forma naudosis ir daugiau Lietuvos bendrovių. Ypač didelis institucinių investuotojų interesas rodo, kad patrauklios Lietuvos įmonių vieši platinimai ir ateityje sulauks teigiamo atgarsio“, - sakė „Hansabanko“ Investicinės bankininkystės direktorius Jonas Kvedaravičius.

REKLAMA

Žilvinas Lapinskas, „City Service“ generalinis direktorius, tvirtino, kad investuotojai įvertino kompanijos šių metų finansinių rezultatų prognozes bei plėtros perspektyvas.

„Viešo akcijų siūlymo metu pritrauktos lėšos leis įgyvendinti įmonės plėtros planus Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Latvijoje. Šiemet planuojame investuoti iki 25,8 mln. litų, didžiąją dalį skirdami naujų įmonių įsigijimui“, - sakė Ž.Lapinskas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų