Lukašenka: keičiame prekių tiekimo tvarką

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pareiškė, jog jo šalis norėtų turėti krovos terminalą Rusijai priklausančioje Suomijos įlankos pakrantėje, netoli Sankt Peterburgo.

Aleksandras ir Nikolajus Lukašenkos (nuotr. SCANPIX)

Baltarusijos valstybinė naujienų agentūra BelTA skelbia, jog A. Lukašenka pasiūlė Rusijos Leningrado srities gubernatoriui Aleksandrui Drozdenkai bendrai statyti uostą.

„Pasak valstybės vadovo, jis šį klausimą aptarė su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. A. Lukašenka pažymėjo, kad šiam tikslui gali būti skiriamos lėšos, sutaupytos Baltarusijos atominės elektrinės statybai“, – sakoma valstybės agentūros pranešime.

„Mes dabar daug kalbame ir jau dirbame keisdami savo prekių tiekimo logistiką. Mes privalome būtinai susitarti. Ir klausimas yra tik vienas – geležinkelio tarifai ir perkrovimas uostuose“, – sakė A. Lukašenka.

Su opozicijos ir Vakarų demokratijų spaudimu po ginčijamų Baltarusijos prezidento rinkimų susidūręs A. Lukašenka praėjusio mėnesio pabaigoje pagrasino nukreipti baltarusiškų krovinių tranzitą nuo Baltijos šalių, paskelbusių sankcijų Minskui, į Rusijos uostus. Didžiausia jų dalis apdorojama Klaipėdos uoste.

Praėjusią savaitę autoritarinis Baltarusijos prezidentas patikslino, jog tai įvyks, jei Rusija pasiūlys panašias sąlygas.


Rašyti komentarą...
V
Vinis
2020-09-26 00:27:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Luka durnius paskutinis.
Atsakyti
0

k
kitas koldūnas
2020-09-25 23:26:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eilinė žiniasklaidos dezinformacija: Lukašenkos režimas NEKALTINA Baltijos valstybių paskelbus sankcijas Baltarusijos pareigūnams. Lukašenkos režimas KALTINA Baltijos valstybes kišimusi į Baltarusijos vidaus reikalus: askalavus ir skatinus konfrontaciją, neramumus, riaušes, nediplomatiškus, nekorektiškus oficialius politikų pasisakymus. Įdomu tai, kad visi tie dalykai nedavė absoliučiai jokių rezultatų nei per dziundzės plauką. Europos valstybės irgi paskelbė nepritarimą rinkimams ir įvykiams po jų, tačiau viską darė korektiškai ir diplomatiškai, ko mes visiškai nemokame.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų