Suvenyrais prekiaujančios parduotuvės užsidaro ir laikinai, ir visam

Nuo koronaviruso padarinių – kritusių apyvartų ir turistų iš užsienio trūkumo –  skaudžiai nukentėjusios šalies suvenyrais prekiaujančios parduotuvės mažiausiai metams arba visam laikui užvėrė duris.

Prekyba paveikslais ir suvenyrais Palangoje (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kaip portalui delfo.lt komentavo Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacijos vadovas Aldas Kikutis, kad pagrindinė to priežastis – srauto trūkumas. 

„Dalis turi abejonių dėl atsidarymo, nes pagrindinio srauto nėra tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje, kur kruiziniais laivais atvykdavo turistų, skrydžių taip pat nėra pakankamai“, – tvirtina Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacijos vadovas Aldas Kikutis. 

Po 27-erių metų veiklos visam laikui užsidariusios suvenyrų parduotuvės prie Kauno šventųjų   apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos vadovas Zenonas Šalna sako, kad sprendimas buvo priimtas paskaičiavus, kad metus negaunant pajamų, išlaikyti darbuotojus, mokėti nuomos mokestį, komunalinius mokesčius, nėra jokių galimybių.  

„Mus nuomotojai suprato ir padarė nuolaidą, tačiau tik iki karantino pabaigos. Karantinas baigėsi, bet turistų nėra“, – teigė Z. Šalna, žadantis dar šiek tiek vykdyti internetinę prekybą. 

Keturias parduotuves „Baltic souvenir“ Vilniuje ir Trakuose valdantis Artūras Randis taip pat nemato galimybių šiemet tęsti veiklą, todėl laikinai užvėrė visų parduotuvių duris ir tikisi veiklą atnaujinti kitų metų vasarą. „Jei nuomotojas nesutinka atidėti mokėjimų ar sumažinti nuomos kainą, automatiškai esame priversti užsidaryti“, – kalbėjo parduotuvių „Baltic souvenir“ valdytojas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų