Alkoholio gamybos bendrovė ramina: dezinfekcinio skysčio užteks visiems

Prie alkoholio gamybos bendrovės „Vilniaus degtinė“ parduotuvės pirmadienį išsirikiavus eilėms dezinfekcinio skysčio laukiančių žmonių, bendrovės vadovas sako, kad jos pajėgumai yra pakankami, jog pagaminto dezinfekcinio skysčio užtektų visiems.

Dezinfekcinis skystis

Socialiniuose tinkluose pasklido vaizdo įrašai, kuriuose matomos ilgos žmonių eilės prie „Vilniaus degtinės“ parduotuvės Panerių gatvėje.

Įmonės vadovas Rokas Mituzas sako, kad eilės yra po kelis šimtus žmonių, o bendrovė daro viską, kad tos eilės mažėtų.

„Tikimės, kad praeis tas burbulas ir eilės sumažės“, – BNS sakė R. Mituzas.

Jis pabrėžė, kad žmonėms masiškai pirkti dezinfekcinį skystį nėra jokios priežasties, nes „Vilniaus degtinė“ gali pagaminti tiek skysčio, kad jo užteks visiems.

„Mes jo galime pagaminti, sakykim, pusantro milijono litro per mėnesį, tai mano supratimu yra pakankamas kiekis, kad būtų patenkintas Lietuvos poreikis“, – teigė „Vilniaus degtinės“ vadovas.

Pasak jo, per parą bendrovė šiuo metu pagamina apie tris sunkvežimius dezinfekcinio skysčio – tai, R. Mituzo teigimu, yra apie 60-70 tūkst. litrų.

Jis teigia, kad dezinfekcinio skysčio užsakymai šiuo metu yra labai dideli, bet kaupti daug atsargų nėra būtina.

„Užsakymai plaukia, bet mes bandome aiškinti, kad visiškai nereikia užsikrauti, nes tuoj problemos neliks. Kai kurie nori užsikrauti, kad jaustųsi saugiai, bet mes bandome tuos kiekius niveliuoti. Tikimės, kad per savaitę problema išsispręs“, – sakė R. Mituzas.

REKLAMA

Dezinfekcinio skysčio poreikis smarkiai išaugo Lietuvoje pradėjus plisti koronavirusui.


Rašyti komentarą...
T
Tai
2020-03-17 00:36:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur galima nusipirkti dezinfekcinio skysčio gamina tik gamina o parduotuvėse nėra gal spekuliantai išperka paskui brangiau perparduoda.
Atsakyti
0

A
Alius
2020-03-17 12:07:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur pvz nusipirkti Alytuje to skysčio? Mačiau Norfoje,0.200ml buteliukas,79%,alkoholio skyriuje..kaina 5.50eu..Tai negi gėrimas..hmmm
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų