Žinomam vaikiškų prekių parduotuvių tinklui – sunkūs laikai: bando išsigelbėti nuo bankroto

Viena populiariausių vaikiškų prekių parduotuvių Jungtinėje Karalystėje „Mothercare“ paskelbė, kad 79 parduotuvės šiai dienai yra administruojamos, t. y. pasamdyta kompanija, kuri bandys parduotuvių tinklą išgelbėti nuo bankroto.

Žaislų parduotuvė  (nuotr. Fotodiena.lt/Audriaus Bagdono)

Tai reiškia, kad kol kas net 2500 darbuotojų darbo vietos pakibo ant plauko. Skelbiama, kad 500 darbuotojų dirba pilnu etatu (full time), o net 2000 darbuotojų – puse etato (part time). Pranešama, kad visiems darbuotojams išplatinti laiškai apie galimus pokyčius darbo vietoje ar netgi gresiantį darbo netekimą.

Šis smūgis parduotuvių tinklui – vienas stipriausių. Tai reiškia, kad fizinės parduotuvės yra daugiau nuostolingos, nei nešančios pelną, todėl „Mothercare“ prisijungė prie kitų populiarių parduotuvių, kurios laviruoja ties uždarymo riba.

Įmonė tvirtina, kad sėkmingai užsienio rinkose per praėjusius metus ji sugeneravo 28,3 milijono svarų pelno, tačiau pačioje JK patyrė net 36,3 milijono svarų nostolio.

Pasaulinė „Mothercare“ valdybos grupė teigė, kad Jungtinėje Karalystėje esančios tinklo parduotuvės vargu, ar dar gali grįžti į vėžias ir nešti pelną. Teigiama, kad parduotuvės nebeneša tiek grynų pinigų pelno, todėl nuspręsta jas struktūrizuoti ir pradėti refinansavimo procesus.

„Nuo 2018 metų gegužės mėnesio atlikome pagrindinės „Mothercare UK“ grupės apžvalgą, dar vasarą su potencialiais partneriais diskutavome apie JK mažmeninę prekybą. Vykdant šį derybų procesą tapo aišku, kad 79 mažmeninės prekybos parduotuvių veikla nėra pajėgi grįžti į struktūrinio pelningumo lygį“, - skelbiama pranešime.

Šaltinis: www.anglija.today/


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų