Ar bankų ir prekybos centrų mokesčiai užkamšys biudžeto skyles?

Užsimoję didinti įvairias išmokas valdantieji nusprendė didinti ir mokesčius. Naujieji valstiečių koalicijos partneriai Lietuvos lenkų rinkimų akcija įregistravo siūlymą taikyti 0,4 proc. bankų aktyvų mokestį. Planuojama naujus mokesčius įvesti ir prekybos tinklams.

Politikai tvirtina, esą bus į biudžetą bus surinkta papildomi 100 mln. eurų. Tačiau bankų asociacijos vadovas pareiškė, kad galiausiai mokestis nuguls ant vartotojų pečių.

Ar tikrai bus surinkta tiek mokesčių, ar tai padės užkamšyti biudžeto skyles tiesioginėje tv3.lt transliacijoje kalba Lietuvos komercinių bankų asociacijos vadovas Mantas Zalatorius ir mokesčių ekspertas, Lietuvos verslo konfederacijos Mokesčių komisijos vadovas Marius Dubnikovas.


Rašyti komentarą...
V
Virginija
2019-09-30 16:41:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai ne.Nei bankai,nei prekybos centrai nenukentės,visi mokesčiai suguls ir taip jau vargstantiems žmonėms. Algos nedidėja,bet mokesčiai ir kainos sparčiais šuoliais. Vienas išsigelbėjimas= STREIKAS. Valandos limituojamos,užsidirbti negali,jei pavyksta kiek užsidirbti,tai valdžia be skrupulų atsirėžia gardesnį kasnelį ir lieki it" musę "kandęs..
Atsakyti
0

S
Senele
2019-09-30 19:15:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia is tokiu zaidimu nauda pensininkams,neigaliesiems,jei valstybe prides - 10-20 euru,o per visokius mokescius,kainu kilimus prarasime -20-30 euru.Juk tai tik paviesinimas,kad mes pakeleme pensijas ir kitokias ismokas,o NAUDA kokia. Vistiek nesuprantu,argi seime sedi visi bemoksliai,ar durniais laikomi zmones.Kur ta stebuklingoji Konstitucija,kuri leidzia Valdziazmogiams del saves vogti,klastoti biudzeta ir buti nebaudziamiems,o tautai tiketina pagal kita Konstitucija,melagingais nutarimais mesti kaulus ir aiskinti,kad tai mesa.Butinas Lietuvos sujudimas pries isnaudotoju Valstybe,greit is invalidu Karbauskis su Skverneliu pasiulys atimti rementus,lazdas,vezimelius,masinas-parduoti ir is to papildyti biudzeta ju atlyginimu padidinimui.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų