Į dar nepristatytą „Facebook“ kriprovaliutą jau investuojamos dešimtys milijonų

Mokėjimo sistemų operatoriai „Visa“, „MasterCard“ir „PayPal“, pavėžėjimo ir maisto pristatymo paslaugų teikėja „Uber Technologies“ bei įvairios kitos stambios bendrovės palaikė naują „Facebook“ kriptovaliutą, kurią interneto milžinė planuoja pristatyti jau kitą savaitę, o į virtualią apyvartą išleisti 2020 metais.

Naujoji feisbuko politika: grupės išsislapstė, baiminamasi sankcijų (nuotr. SCANPIX)

Bendrovės, veikiančios finansų ir elektroninės prekybos srityse, taip pat įvairūs rizikos kapitalo fondai ir telekomunikacijų bendrovės į konsorciumą, kuris valdys naująją kriptovaliutą, pavadintą „Libra“, investuos po maždaug 10 mln. JAV dolerių, rašo JAV verslo dienraštis „The Wall Street Journal“, remdamasis informuotais šaltiniais.

Naujosios valiutos naudotojai ja galės atsiskaityti už pirkinius „Facebook“ tinkle ir interneto svetainėse, taip pat galės ją vieni kitiems persiųsti.

Derybos su tam tikrais partneriais vis dar tęsiamos ir galutinė konsorciumo sudėtis dar gali pasikeisti, pažymėjo leidinio šaltiniai. Iki šiol šią „Facebook“ iniciatyvą palaikė daugiau kaip dešimt bendrovių.

Kai kurie konsorciumo dalyviai iki šiol nebuvo informuoti apie tai, kaip veiks naujoji valiuta ir koks bus jų vaidmuo.

Tuo tarpu šaltiniai pažymi, jog naujosios valiutos tiesiogiai nevaldys nei „Facebook“, nei „Libra Association“ pavadinto konsorciumo nariai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų