• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos kariuomenė žudo civilius: tarp aukų – žurnalistas

Rusijos karuomenė toliau žudo civilius Ukrainoje. Paskelbta, kad tarp mirusiųjų yra ir žurnalistų, kurie dirbo Ukrainoje.

Rusijos karuomenė toliau žudo civilius Ukrainoje. Paskelbta, kad tarp mirusiųjų yra ir žurnalistų, kurie dirbo Ukrainoje.

REKLAMA

Žurnalistė Olga Tokariuk socialiniame tinkle išreiškė gilią nuoskaudą dėl buvusio kolegos, kuris žuvo po Rusijos kariuomenės paleisto raketos smūgio.

„Tai pirmas mano pažįstamas žmogus, kuris žuvo šiame kare. Mano buvęs kolega, televizijos operatorius Jevhenijus Sakunas buvo nužudytas vakar per Rusijos karinę ataką Kijeve kartu su dar 4 žmonėmis. Buvo malonu su juo dirbti. Mane pribloškė ši žinia“, – rašė žurnalistė.

Sužeisti danų žurnalistai evakuoti iš Ukrainos

Du danų žurnalistai, praėjusį savaitgalį pašauti Ukrainoje, paliko šalį ir vyksta namo, trečiadienį pranešė jų darbdavys ir organizacija „Reporteriai be sienų“ (RSF).  

REKLAMA
REKLAMA

Danų laikraščiui „Ekstra Bladet“ dirbę žurnalistas Stefanas Weichertas ir fotografas Emilis Filtenborgas Mikkelsenas (Emilis Filtenborgas Mikelsenas) buvo pašauti šalia Ukrainos šiaurės rytinio Ochtyrkos miesto, maždaug už 50 km nuo Rusijos sienos.     

REKLAMA

„Ekstra Bladet“ trečiadienį sakė, kad abu laisvai samdomi darbuotojai šiuo metu yra „saugioje šalyje“ ir greitu metu saugiai sugrįš į Daniją.  

„Ukrainoje sunkiai sužeisti du danų žurnalistai buvo evakuoti į Moldovą“, – naujienų agentūrai AFP sakė RSF Rytų Europos ir Centrinės Azijos skyriaus vadovė Jeanne Cavelier (Žan Kavaljė).

Kelerius pastaruosius metus Ukrainoje gyvenę žurnalistai buvo sužeisti šeštadienį, kai nežinomi užpuolikai apšaudė jų automobilį. Jie abu vilkėjo neperšaunamas liemenes. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų