Po žmonos žinučių „Facebook“ – nužudė vaikus, pats nušoko nuo skardžio

Apleistame karjere buvo rasti nužudyti trys vaikai. Savo vaikus nužudė, o vėliau ir pats nusižudė 35-ių Ceri Fulleris. Dvylikametis Samuelis, aštuonerių Rebecca ir septynerių Charlotte buvo rasti šalia savo tėvo pernai liepos 16 d. po to, kai žmona Ruth pasakė paliekanti jį.

Tyrimo metu nustatyta, kad ant medžioklinio peilio, kurį rado nusikaltimo vietoje, buvo C. Fuller pirštų antspaudai. C. Fulleris ir jo vaikai buvo paskelbti dingę be žinios, kai jis nepasirodė darbe, o vaikai – mokykloje. Juos rado praėjus keturioms dienoms apleistame karjere.

Patologas Dr. Alexanderis Kolaras tyrimui pasakojo, kad visiems trims vaikams buvo padarytos „didelės pjautinės kaklo žaizdos“.

„Samuelis mirė nuo vienos pjautinės kaklo žaizdos, o jo sesės abi mirė nuo daugybinių smūgių į krūtinę peiliu,“ - pasakojo Dr. A. Kolaras. Rebeccai buvo smogta penkis kartus į krūtinę, jos sesei – keturis. Atlikus ekspertizę, nustatyta, kad vaikai gynėsi, nes ant rankų matyti įpjovos.

C. Fulleris buvo aptiktas negyvas 18 metrų aukščio uolos papėdėje suknežinta galva ir kitais sužeidimais, kurie yra būdingi nukritus iš didelio aukščio.

REKLAMA

Kelios dienos iki žudynių, R. Fuller savo internetiniame dienoraštyje rašė apie tai, kad jai „visiškai nučiuožė stogas“. Moteris pajuto karštus jausmus dėstytojui Markui Lindley-Highfieldui. Savo sesei ji užsiminė, kad kalbėjo su savo vyru "ir jis normaliai viską priėmė".

Popieriaus gamyklos darbuotojo, kurio Land Rover Freelander automobilis buvo pastebėtas prie karjero jau liepos 13 d., kraujyje nebuvo rasta jokių alkoholio ar narkotikų pėdsakų.

Tą dieną, kai dingo vyras su vaikais, R. Fuller buvo išvežta į ligoninę šiai pabandžius žudytis. Moters sesuo jos vyrą apibūdino kaip „nenatūraliai prieraišų žmonai“. „Taip aš jį pavadinčiau savininkišku. Man pasirodė, kad jį nervavo bet koks jos bandymas būti kuo nors išskyrus mama“, - pasakojo jos sesuo.

Aptikus lavonus, Vest Mersia miesto policija iš karto iškėlė versiją, kad C. Fulleris iš pradžių nužudė savo vaikus, o vėliau nusižudė pats.

Tyrėjams C. Fullerio kolegos apibūdino jį kaip atsidavusį šeimai vyrą, mėgusį su kolegomis keliauti po gamtą.

Tyrimo metu liudytojai teigė, kad C. Fullerio elgesys tragedijos išvakarėse niekuo nesiskyrė nuo įprasto. „Aš nepastebėjau nieko keisto jo elgesyje ir nemačiau jokių pokyčių, nei jo išorėje, nei savijautoje“, - teismui pasakojo bendradarbis Alanas Nortonas.

Kiti apie jį pasakojo, kad kompanijoje jis buvo geras klausytojas, retai įsiterpdavęs į pokalbį.


Rašyti komentarą...
Z
Zmogus
2013-04-25 14:02:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai jus svaigstat? Bl koks skirtumas kad permete ta vyra, kas viakus isvis gali zudyt? Nesveikas zmogus turi buti.............
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų