Ukrainos prezidentas Petro Porošenka šeštadienį padėkojo Kijeve viešinčiai Vokietijos kanclerei Angelai Merkel už jo šalies žmonių palaikymą, pabrėždamas, kad per pastaruosius du mėnesius jie bendravo daugiau negu 20 kartų.

„Petro Porošenka pavadino Angelą Merkel „gera Ukrainos drauge ir stipria gynėja“ bei pažymėjo, kad per pastaruosius du mėnesius jiedu kalbėjosi daugiau negu 20 kartų, ir tai labai padėjo Ukrainai apginti savo interesus“, – sakoma Ukrainos prezidentūros spaudos tarnybos pranešime.

Susitikimo pradžioje P.Porošenka pabrėžė, kad Vokietijos kanclerės vizitas vyksta tuo metu, kai Ukrainoje minima Nacionalinės vėliavos diena, taip pat Ukrainos nepriklausomybės dienos išvakarėse.

Prezidentas pridūrė, kad šiuo metu Ukraina išgyvena „labai tragišką išbandymą“ savo istorijoje, turėdamas omenyje šalies rytinį regioną krečiantį prorusiškų separatistų maištą ir anksčiau šiais metais Maskvos įvykdytą Krymo aneksiją.

P.Porošenka padėkojo Vokietijos žmonėms už palaikymą Ukrainos liaudžiai, siekiančiai taikos ir demokratijos.

REKLAMA

Tuo tarpu A.Merkel sakė, kad ketina Kijeve aptarti Vokietijos palaikymo Ukrainai klausimus šiuo sunkiu metu, taip pat „kelią į taiką, kuriuo privalome eiti“. Kanclerė padėkojo P.Porošenkai už draugišką priėmimą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų