„Brexit“ chaosas persikėlė į gatves: neramumus tramdo pareigūnai

Dešimtūkstantinė britų minia Londone liejo nepasitenkinimą dėl „Brexit“ chaoso. Parlamentui niekaip nesutariant, kaip palikti Bendriją, nuo politinių intrigų pavargę žmonės reikalauja antro referendumo. O posto įsikibusi Th. May žada dar vieną balsavimą.

„Brexit“ chaosas persikėlė į gatves: neramumus tramdo pareigūnai (nuotr. stop kadras)
7

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Brexit“ chaosas persikėlė į gatves: neramumus tramdo pareigūnai

„Brexit“ chaosas iš parlamento rūmų persikėlė į gatves. Po balsavimo, kuomet britų parlamentas trečią kartą atmetė premjerės Theresos May su Europos Sąjunga suderėtą skyrybų sutartį, „Brexit“ šalininkai ant Bendrijos vėliavos piešia svastiką ir į šuns dienas deda niekaip sutarimo nerandančius politikus.

Vakar 58-iais balsais pralaimėjusi Th. May patiria vis didesnį spaudimą iš opozicijos.

Tačiau didėjant tikimybei, kad po mažiau kaip dviejų savaičių šalis bus priversta chaotiškai palikti Europos Sąjungą be jokio susitarimo, Th. May šiandien iškėlė galimybę kitą savaitę ketvirtą kartą mėginti prastumti parlamente „Brexit“ sutartį. Britų išstojimas nuolatiniugalvos skausmu jau tapęs ir Bendrijai. Po vakarykščio Th. May fiasko Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas sušaukė nepaprastąjį ES viršūnių susitikimą Briuselyje balandžio 10-ąją.

Beje, vakarykštis britų nepasitenkinimas dėl „Brexit“ chaoso vyko ne tik prie parlamento, bet persikėlė ir į Downingo gatvę, kur gyvena Theresa May. Čia vienas vyras mėgino įveikti tvorą, tačiau buvo greitai sulaikytas policijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų