Mylimąją subadęs vyras žudiko simptomus rodė ir anksčiau: policijai tai ignoravo

Praėjusių metų vasarą Anglijoje nuaidėjo tragiškai pasibaigusi meilės istorija. Jaunas vyras 26-eriems metams uždarytas kalėjime už tai, kad nužudė savo mylimąją. Studentės lavonas rastas Kento mieste esančiame Chathamo parke. Nustatyta, kad mergina patyrė 75 dūrius peiliu.

Joshua Stimpsonas,  Molly McLaren (nuotr. Instagram)
9

Paaiškėjo, kad Joshua Stimpsonas buvo agresyvus ir su ankstesnėmis savo merginomis. Viena jų prabilo šią savaitę. Jauna moteris pranešė, kad į policiją dėl nusikaltėlio elgesio kreipėsi tris kartus. Tačiau visus kartus jis nebūdavo sulaikomas.

 

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mylimąją subadęs vyras žudiko simptomus rodė ir anksčiau: policijai tai ignoravo

Alexandra Dale pasakoja, kad gyvenimas su juo buvo tikras pragaras. O po skyrybų užvirė tik dar karštesnė pekla. Žudikas ją persekiodavo, pjaustydavo automobilio padangas, kartą net bandė paskandinti ją baseine.

„Kaip man pasisekė, kad nuo jo pabėgau. Visą tą laiką buvau sustingusi iš baimės. Ta susidvejinusi asmenybė pavertė mano gyvenimą tikru pragaru. Policija buvo informuota, tačiau nesiteikė nieko daryti. Kiek žinau, ši vargšė mergina elgėsi taip pat, tačiau irgi nesulaukė jokios reakcijos. Net negaliu įsivaizduoti, su kokiu skausmu dabar susiduria jos šeima“, – dailymail.co.uk komentavo A. Dale.

REKLAMA

Tuo tarpu kita buvusi jo mylimoji Leah Hubbard policijai papasakojo mačiusi, kaip naktiniame klube, kuriame nužudytoji mergina pasakė jam norinti nutraukti santykius, ši buvo apipilta gėrimu. „Jis valandų valandas stovėjo prie naktinio klubo durų ir laukė, kol ji išeis“, – pasakojimą tęsė L. Hubbard.

Paaiškėjo, kad žuvusioji net du kartus kreipėsi į policiją, tačiau jos prašymai sulaikyti siautėjantį vyrą buvo ignoruojami. Jųdviejų santykiai truko pusmetį. Merginai mėginant su žudiku išsiskirti, šio elgesys dar labiau suagresyvėjo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų