Moterys dievina robotą, gaminantį maistą: paruošia net 2000 patiekalų!

 Robotai vis dažniau skverbiasi į šiandieninę žmonių buitį ir tampa rimtais pagalbininkais ne tik virtuvėje, bet ir sode ar tvarkant namus. Šiuos robotus pagalbininkus gaminančios kompanijos juos nuolat tobulina, o jų kaina svyruoja nuo 200 iki 12 000 eurų. 

1. TRAVELMATE

Lagaminas „Travelmate“ naudoja GPS signalą ir yra sujungtas su jūsų išmaniuoju telefonu. Šis lagaminas seks jums visur iš paskos. Šį robotą norintys įsigyti keliautojai turės sumokėti 333 eurų sumą

2. FOLDIMATE

Ši mašina taps nepamainoma pagalbininkė tvarkant skalbinius. „Foldimate“ už jus sulankstys rūbus ir paruoš dėjimui į spintą. Jo kaina - 709 eurai.

3. MOLEY ROBOTICS

„Moley Robotics“ sukūrė genialų virtuvės šefą, kurį dievins bet kuri prie puodų sukinėtis nemėgstanti moteris. „Robotu šefu“ pavadintas prietaisas sukurtas taip, jog tiksliai imituoja virtuvės šefo judesius. Šis robotas gali pagaminti per 2000 patiekalų, tiesa, už jį reikės pakloti nemenką 12 500 eurų sumą. Žinoma, tobulėjant panašioms technologijoms jo kaina su laiku turėtų smukti.

REKLAMA

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šie robotai padarys jūsų gyvenimą be rūpesčių: vieną jų moterys tiesiog dievina

4. PILLO

„Pillo“ robotas primins jums, kada reikia gerti vaistus ar papildus. Naudodamas veido atpažinimo funkciją robotas paskiria jums reikiamą tablečių skaičių. Jo kaina siekia apie 500 dolerių.

5. TEMI

„Temi“ yra asmeninis namų pagalbininkas. Jis jums seks iš paskos ir padės, kai jo prireiks. Galite užduoti jam klausimus ar paprašyti kažkam paskambinti, nufilmuoti, nufotografuoti ar paleisti muzikos. Toks robotas jums atsieis 1252 eurus. 

6. BRATWURST BOT

„BratWurst Bot“ iškeps jums grilio dešrelių kada tik užsigeisite. Robotas naudoja dvi planšetes Viena priima užsakymus, joje jūs užrašote savo vardą ir laukiate eilėje savo dešrelių. Kita atsakinga už pokalbį su jumis. Šis robotas jau įrodė, kad gali dirbti itin produktyviai - vieno vakarėlio Berlyne metu jis iškepė net 200 dešrelių. 

7. KOBI

„Kobi“ - tai išsigelbėjimas jūsų žolei ir kiemui. Jis ne tik nupūs rudeninius lapus, nukas sniegą, bet ir pasirūpins jūsų žole. Šis išradimas jums atsieis daugiau nei 3000 eurų. 

8. WINBOT

„Winbot“ - tai automatinis langų valytuvas. Jūs taip pat galėsite jį valdyti naudodamiesi distanciniu valdymu. Jo kaina - nuo 300 eurų


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų