Sekso skandalas: užfiksavo intymias glamones JT misijos automobilyje

Kol kas nenustatytas vyras ir, manoma, sekso paslaugas teikianti moteris užfiksuoti Jungtinių Tautų automobilyje intymią akimirką. Jų nesustabdė ir tai, kad mašinoje buvo vairuotojas, o važiavo jie judriomis Tel Avivo gatvėmis. 

Sekso skandalas: užfiksavo intymias glamones JT misijos automobilyje (nuotr. Twitter)

Izraelyje užfiksuoti skandalingi kadrai, kuriuose matyti galimai seksu ar glamonėmis užsiimantys asmenys JT emblema pasipuošusiame automobilyje. 18 sekundžių vaizdo įraše matyti kaip vyras, vilkintis baltus marškinėlius ir šortus, ir moteris raudona suknele glamonėjasi ant galinės JT automobilio sėdynės. 

Priekyje sėdintys asmenys, rodosi, nekreipia jokio dėmesio į savo bendrakeleivius. Vaizdo įrašas yra galimai nufilmuotas iš vieno iš namų Tel Avive balkonų.

JT atstovai, susipažinę su pateikta informacija, pareiškė, kad yra „šokiruoti ir labai sunerimę“ dėl tokių įvykių. Organizacijos atstovų teigimu, automobilyje galėjo sėdėti Taikos palaikymo operacijos organizacijos darbuotojai, įsikūrę Jeruzalėje, rašoma BBC.

JT generalinio sekretoriaus Antonio Guterreso atstovas žiniasklaidai Stephane Dujarricas pavadino savo organizacijos darbuotojų elgesį „pasibjaurėtinu ir prieštaraujančiu tam, už ką yra kovojama“. Jis pažadėjo atlikti tyrimą ir nubausti atsakingus už skandalą asmenis.

REKLAMA

2016-aisiais JT taikdarių misijos atstovai taip pat buvo apkaltinti seksualine prievarta ir „paliktomis vienišomis motinomis“ Haityje. 

2018-ųjų pabaigoje jau buvo kilęs skandalas, kuomet paaiškėjo, kad „Oxfam“ gelbėjimo misijos darbuotojai Haityje išnaudojo vietines moteris ir naudojosi prostitučių paslaugomis. 

 


Rašyti komentarą...
?
?
2020-07-02 17:37:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
visiem reikia, kur cia sokiravimas? nemate kazko? jei as dirbu po 10h per diena, kad tokie kaimieciai kaip jus turetumet, kur bulves auginti, o likusi laika miegu autobusuose, lektuvuose ir viesbuciuose, ka man reikia daryti? Celibatais uzsiimti? Patys ir uzsiimkit, cia mano asmeninis reikalas.
Atsakyti
-2

R
Rolis
2020-07-03 06:00:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegu pasrurina nepavidekite
Atsakyti
0

O
Opą
2020-07-03 00:05:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaje kokie šokiruoti ir sunerimę. Turbūt tik dabar sužinojo, kad pasaulyje egzistuoja glamonės ir seksas! Ką dabar reiks daryt? Ot įvykis. Pasaulį apvertė!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų