Traukinys Japonijoje virto metalo krūva: juo keliavo šimtai žmonių

Savo itin saugiais ir niekada nevėluojančiai traukiniais garsėjančioje Japonijoje skaudi nelaimė. Mažiausiai vienas žmogus žuvo, o dar trys dešimtys sužeisti, kai keleivinis ekspresas susidūrė su ant bėgiu įstrigusiu sunkvežimiu.

Tai vaizdai daryti vos kelios akimirkos po to, kai keleivinis traukinys Jokohamos mieste rėžėsi į apelsinus ir citrinas gabenusį sunkvežimį, manoma, įstrigusį ant pervažos. Smūgio būta tokio stipraus, kad mažiausiai trys pirmi vagonai nulėkė nuo bėgių. Metalo krūva virtęs sunkvežimis akimirksniu paskendo liepsnose.

Aplink nelaimės vietą dirbantys žmonės pasakoja, kad į sprogimą panašus garsas sudrebino aplink esančių pastatų langus ir net žemę prieš pat vidurdienį. Nelaimės vietoje rastas mažiausiai vieno žuvusiojo kūnas. 67-erių metų moters, kuri manoma ir vairavo sunkvežimį. Tuo tarpu traukinyje sužeista 30 žmonių. Kai kurių būklė sunki.

Avariją patyrusio traukinių bendrovė skelbia, kad mašinistas traukiniui lekiant 120-ties kilometrų per valandą greičiu dar spėjo įjungti stabdžius. Apie priekyje stovinčią kliūtį jį perspėjo ir speciali sistema, tačiau susidūrimo išvengti vis tiek nepavyko. Japonijoje, kur traukiniai yra laikomi itin saugia ir patikima transporto priemone tokia nelaimė sulaukė didelio atgarsio. Nedelsiant pradėtas specialus tyrimas, o šalies vyriausybė skubiai įsteigė biurą skirtą prižiūrėti, kaip jis bus vykdomas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų