Rusijoje sprogo šaudmenų sandelys: skaičiuojami sužeistieji, evakuojami aplinkiniai gyventojai

Rusijos Sibiro regione keletas žmonių buvo sužeisti skeveldrų arba apdegė per gaisrą ir sprogimus viename kariuomenės šaudmenų sandėlyje, pirmadienį pranešė medikai.

Greitoji Rusijoje (nuotr. SCANPIX)

Krasnojarsko krašto Ačinsko rajono ligoninės šaltinis naujienų agentūrai „Interfax“ sakė, kad buvo hospitalizuoti du skeveldrų sužeisti gyventojai.

Kitas informuotas šaltinis sakė, kad per sprogimus ir gaisrą nukentėjo keturi žmonės.

„Nukentėjo keturi žmonės. Visi patyrė lengvų nudegimų. Pagalba suteikta vietoje; hospitalizuoti neprireikė“, – nurodė jis.

Užsiliepsnojus šaudmenų sandėliui karinėje bazėje Kamenkos kaime pradėta gelbėjimo operacija, evakuojami žmones 20 km spinduliu aplink liepsnojantį sandėlį, nurodė Nepaprastųjų situacijų ministerija.

Kariškiai patvirtino, kad pirmadienį užsidegė šaudmenų saugykla.

„Apie 13 val. Maskvos (ir Lietuvos) laiku viename iš Centrinės karinės apygardos Materialinio techninio aprūpinimo centro sandėlių, esančių Krasnojarsko krašto Ačinsko rajone, užsiliepsnojo artilerijos šaudmenų parako užtaisų saugykla“, – sakoma kariuomenės pranešime.

Nurodoma, kad kariai iš sandėlio buvo evakuoti.

„Budinčios grupė ėmėsi priemonių, kad ugnis neišplistų ir būtų užtikrintas saugumas gaisravietėje. Šiuo metu stengiamasi lokalizuoti gaisro židinį, pasitelkus sandėlio ugniagesių komandos šarvuotąją priešgaisrinę techniką“, – pažymėjo kariškiai.

Galingo sprogimo banga buvo juntama ir netoliese esančiame pagrindiniame rajono mieste Ačinske, bet jo merija paragino gyventojus išlikti ramius ir sakė, kad pavojaus žmonių sveikatai ir gyvybei nėra.

 


Rašyti komentarą...
R
Rimantas
2019-08-07 12:19:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amunicija buvo isvokta,o petsakus panaikinti galima tik sprogimu ,todel tai ir buvo padaryta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų