5-mečio dingimo atomazga – viskas baigėsi pagal juodžiausią scenarijų

Lenkijos teisėsaugininkai paskelbė, kad surado anksčiau dingusio 5-mečio Dawido Žukowskio lavoną. Berniuko kūnas buvo aptiktas vietovėje tarp Mazovijos Grodzisko ir Varšuvos. Mažamečio nužudymu įtariamas jo biologinis tėvas Pawelas Žukovskis.

Lenkiją supurčiusios tragedijos atomazga: laukiama blogiausio (Lenkijos policijos nuotr.) (nuotr. Gamintojo)

Policijos teigimu, berniuko kūnas buvo aptiktas šeštadienį, kaip ir manyta, netoli autostrados A2, tarp Mazovijos Grodzisko ir Varšuvos miestų. Šiuo keliu berniuką tėvas turėjo atvežti jo motinai į Lenkijos sostinę, tačiau vėliau kažkas nutiko – iš Varšuvos į Mazovijos Grodziską vyras grįžo jau vienas, rodo stebėjimo kamerų įrašai.

Kol kas pareigūnai atsisako komentuoti tikslią berniuko lavono aptikimo vietą ir mirties pobūdį. Pirmadienį turi būti atliktas DNR tyrimas, tuomet žadama atskleisti daugiau šios bylos detalių.

Tai, kad surastas 5-metis yra būtent Dawidas, teisėsauga faktiškai neabejoja. „Drabužiai ir kiti faktoriai rodo, kad aptiktas kūnas yra Dawido“, – „Wiadomosci“ cituojamas policijos atstovas Mariuszas Marozekas.

Leidinio „Fakt“ teigimu, sekmadienį atpažinti berniuko kūno į Varšuvą atvažiavo jo artimieji.

Šeimyninis konfliktas

Liepos 10-ąją, trečiadienį, 5-mečio Dawido Žukowskio tėvas Pawelas apie 17 val. pasiėmė sūnų iš namų Mazovijos Grodziske. Jis turėjo jį nuvežti į Varšuvą pas mamą. Tėvai jau kelias savaites gyveno atskirai, tačiau žmona leisdavo jam matytis ir būti su vaiku. Kol kas nėra tiksliai žinomos poros konflikto priežastys, tačiau, neoficialiais duomenimis, vyras turėjo azartinių žaidimų lošimo ir narkotikų vartojimo problemų.

Lenkiją supurčiusios tragedijos atomazga: laukiama blogiausio (Lenkijos policijos nuotr.) (nuotr. Gamintojo)

Tos pačios dienos 21 val. policija gavo pranešimą, kad Pawelas Ž. buvo mirtinai partrenktas traukinio miestelio stotyje. Vėliau, peržiūrėję stebėjimo kamerų įrašus, teisėsaugininkai išsiaiškino, kad vyras buvo nuvažiavęs iki Varšuvos, tačiau motinai jos vaiko neatidavė, o atgal į Mazovijos Grodziską jau įvažiavo vienas. Tos pačios dienos vidurnaktį Dawido mama paskelbė apie vaiko dingimą.

REKLAMA

Neoficialiais duomenimis, vaikas buvo subadytas peiliu, o automobilyje, kuriuo buvo vežamas berniukas, aptikta jo kraujo ir šlapimo pėdsakų, rašoma „Planeta“. Skelbiama, kad gerai paslėptas berniuko kūnas buvo aptiktas šalia vieno vandens telkinių, netoli A2 autostrados.

Pareigūnams kūną aptikti padėjo Pawelo telefono signalą užfiksavusi mobiliojo ryšio stotis. „Super Express“ skelbiama, kad berniuko kūną už 3 kilometrų nuo telekomunikacijų bokšto aptikę pareigūnai pastebėjo išmindžiotas žoles ir sujauktų lapų krūvą.


Rašyti komentarą...
f
fjfirieįdc
2019-07-22 20:43:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauru. Tebunie tau lengva žemelė vaikuti, skristi i dangu ir angelu ten gyvenk.
Atsakyti
-5

R
Rita
2019-07-22 23:52:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dziaugiuosi kad man uzteko drasos per savo skyrybas teisme uzdrausti matytis vaikui su tevu narkomanu, bent taip apsaugojau, tokie isgamos neprognuozuojami, gaila mazylio, o labiausiai pyktis ima kad siame pasaulyje niekas nekovoja su narkomanija, tokios istorijos dar ne karta pasikartos
Atsakyti
-4

T
Triju vaikiuku mama
2019-07-22 22:45:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is kur siame pasaulyje tiek issigimeliu,o cia tevas(isgama)vaikiuka kuriam gyvenimas pries akis ir kaip rankos pakylo?????Atleiskit sveiku protu nesuvokiu.Ramybes tau maziuk....
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų