Rašyti komentarą...
Aš maniau,kad gyd. Kevalas nuostabus gydytojas,o pasirodo s...
Pasidalinsiu ir aš. Buvo sunku apsispresti dėl paskiepijimo kadangi taip mums rekomendavo vaikų gydytojas ir patikino kad tai yra saugus skiepas, taigi surizikavome ir tik praėjus keketai valandų iki mokyklinio amžiaus mūsų vaikui sukilo traukuliai, baisiai persigandome tuoj pat atvyko greitoji pagalba kuri kaiku suteikė pagalbą.. O tie kurie piktinaties nesiskiepijusiais jums su galvą negerai...
@Vida Nuo ko skiepijo?
Aš savo vaikų neskiepijau, nes man atrodo, kad tai mažesnė blogybė.
Visai neseniai kaimynų dukra pradinukė buvo pasiepyta, praėjus vos parai jai pradėjo nosis kraujuoti, jautė galvos skausmą nuo pat ryto, tai skiepo pasėkmė. Prieš skiepus!!Visai neseniai kaimynų dukra pradinukė buvo pasiepyta, praėjus vos parai jai pradėjo nosis kraujuoti, jautė galvos skausmą nuo pat ryto, tai skiepo pasėkmė. Prieš skiepus!!
@Ona Nuo Covid skiepijo ar nuo ko?
@Ona pradinukų neskiepija, nes tokio amžiaus vaikai jau būna gavę visus skiepus pagal kalendorių
Mano vaikui buvo bloga nuo skiepo, pasidarydavo silpna krisdavo, o po kurio laiko prarasdavo samonę!! Dar drystat piktintis ar mastot kokias pasekmes gali sukelti skiepyjimai, jokių privalomų skiepų!
Skaitmeninis konclageris turi savo specifiką. Bet to ir siekta. O kad priverstinė vakcinacija buvo smūgis per skiepų prestižą, tai čia faktas.
Kvailiu genetine linija turi uzsibaigti
SUSIRGO neskiepytas vaikas?. Tevai moka PILNA GYDYMO kaina. ELEMENTARU.
@DULKYS ir CO O jei susirgo skiepitas? Musu darbe susirgo skiepyti ir vienas is skiepytu sirgo ne karta.
Gydytojai tures daugiau darbo. Besmegeniui juk neirodysi, kad jis neturi smegenu.
Praeitą savaitę teko per radiją girdėti kad 5 mečius reikia skiepyti nuo c-ovid'o , kiti dar skiepija nuo en-cefalito - tai kiek galima skiepyti tuos vaikus - iki begalybės?
@Už tai matyt vaikų neturite, tai nesuprantate, kad infekcinės ligos vis dar egzistuoja ir trumpina žmonių gyvenimą. Aš skiepiju savo vaikus, kadangi noriu juos pamatyti sveikus suaugusius. Gaila , kad nėra skiepų tėvams nuo durnystės
Į viršų