Rašyti komentarą...
Dulki pakabinti uz kiausu
Reanimacija- tai skubi pagalba... Ji bus už pusšimčio km? Kaip galvojate- tai bus skubi pagalba?. Pagrindinė problema ligoninių vadovais skiriami pagal partinę priklausomybę o ne pagal gabumus vadovauti. Turiu pavyzdžių kaip talentingi vadovai buvo išmesti Verygos nes nepakluso visai nelogiškiems nurodymams. O jų vietoje pasodinta buvo visiškas dundukas- bet nediskutuojantis, nevadovaujanti, baigiantis nuvaryti antrą ligoninę iki bankroto
Kiekviena valdžia daro kažką savo
Kiekviena valdžia daro kažką savo
Na regionai bus nepatrauklūs jaunoms šeimoms ir ištuštės. Veryga sugriovė visiškai vaistų paskyrimus, o dabar ,matyt tie patys valdininkai stumia toliau. Generiniai vaistai ne visiems tinka. Bent mane taip nubėrė, kad daugiau net nedrįsiu jų išsirašyti. Jeigu nei kiek nekompensuos ,tai kaip nors nusipirksiu ir keiksiu valdžią.
Absurdiška reforma. Imama pvz. dalimis b
Absurdiška reforma. Imama pvz. dalimis b
Nusikaltimas uždaryti rajone ligonine, jau dabar nebėra vaistinių miesteliuose. Na nebent nori greičiau išmarinti senolius.
Sako nuveš iki miesto ligoninių...bet kas juos parveš? Ir ar miestuose bus pajėgios visus priimti. Jau dabar nepbegauname normalios medicininės valstybinės pagalbos, nes negali patekti pas specialistus. O seni žmonės nei gali patys nuvykti ,nei sugeba ko paprašyti. Net miesteliuose nebesuteikiama socialinė pagalba, nes "pastatoma į eilę...Į eilę statyti virš 90 metų senolius? Absurdo teatras. Nusileiskite ant žemės. ir kontroliuokite kaip vyksta darbai
mintis, kad nereikėtų siuntimų yra labai gera, nes šeimos gydytojas yra tik dispečeris, jis nieko nesprendžia, tik nedarbingumus ir siuntimus išrašinėja. Labai daug laiko sumarinuojame, kai reikia eiti siuntimo pas šeimos gydytoją, dvigubą eilę reikia stovėt.
Nereikia norėti tiek metų praradus ssr o
Nereikia norėti tiek metų praradus ssr o
@taip Kai mūsų šeimos gydytojai turės tokias galimybes ir kvalifikaciją kaip vakaruose, tai nebebus dispečriai. Blogai ,kai neduoda siuntimų ir patys negali ištirti. Va kur reikia stiprinti. Šeimos gydytojų ruošimą ir galimybes nustatyti bent pradinę diagnozę. Bent mano gydytoja teisinga nusiunčia ir pataiko kur reikia.
Lenkijos lietuviai, neturėdami savo valstybės turi paslaugas geresnes, nei mes Lietuvoje. Seinų miestelis yra panašaus dydžio kaip Lazdijai, bet tomografas jų ligoninėje yra, tuo tarpu Lazdijuose praeito šimtmečio rentgenas ir vienas ekoskopas ant viso rajono. Suvalkai kaip Alytus, o ligoninė aprūpinta straigtasparniais, ant ligoninės stogo yra nusileidimo aikštelė, nereikia greitajai brautis per kamščius, jei alergišką žmogų įkando bitė. Taigi nemėtykit pinigų kvailoms programoms, kurių niekam nereikia ir pusė Lietuvos jomis nesinaudoja, o aprūpinkite diagnostine aparatūra.
10 tukst Ukrainieciu isidarbino, moka mokesciu lietuvos valtybeje, didele dalis atvykudiu yra vaikai arba vyresnio amziaus zmones. Ar jus norite gatvrse matyti badaujancius arba nelegaliai dirbancius isnaudojamus ar suteikti visas salygas buti normaliems zmonemis? Nepasprinkite is pavydo!
Aš daug išdirbus metu medicinoje. Žmonės ką jūs darote kur mums gydytis kad laiva ranka viska nubraukiat juk yra labai sunkiu ligoninių pasigailėkit
Teisingas sprendimas visuomenės sveikatos biurus jungti prie centrų.Kam jie reikalingi?Pinigams plauti?Nors bus kontrolė,kaip naudojami pinigai.Dabar gi neaiškūs viešieji pirkimai,projektai ir visumoje neaišku , ką jie ten veikia.Absurdas.!!!
@Piliete Ne prijungti, o naikinti nedelsiant reikia, nes žmonės negauna BŪTINŲ sveikatos priežiūros paslaugų. Tai tik pinigų švaistymas jų neturint
Kas pades sunaikinti ta banditu vagiu nacistu rasistu lietuviu tauta. Aciu lansdbergiui jau puse sabaku sunaikinta.
Į viršų